Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Dzhine @ 2011 02 21, 10:27)
Dėdės googlo gražiai paprašiau smile.gif Bet ir pati žiūrinėju tą nuotrauką smalsiai. Šiltnamio šonai patogiai pakelti, gaunasi kad auga kaip po priedanga. Uždengta JUODA plėvele, bet aš žadu mulčiuoti.


va apie tą uždengimą juoda agroplėvele aš jau nuo pernai galvoju. Reiks gal pabandyt vienam šiltnamy g.gif Braškės man labai patinka taip augančios, tai gal ir pomidormas bus neblogai?
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 02 20, 21:57)
Pomidorai KUMATO.

Visai gražūs pomidorai, tik įdomu, koks skonis, bet jau man užteks šiemet doh.gif Rafo dėl egzotiko pasisėjau ir rami biggrin.gif nors anas visai nenori dar lįst g.gif

QUOTE(Dzhine @ 2011 02 21, 11:27)
Dėdės googlo gražiai paprašiau smile.gif Bet ir pati žiūrinėju tą nuotrauką smalsiai. Šiltnamio šonai patogiai pakelti, gaunasi kad auga kaip po priedanga. Uždengta JUODA plėvele, bet aš žadu mulčiuoti.

matyt čia kokioj Ispanijoj taip pomidorai auginami biggrin.gif aš irgi galvojau mulčiuoti, bet gal su ta plėvele kaip nors geriau g.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 02 21, 11:39)
va apie tą uždengimą juoda agroplėvele aš jau nuo pernai galvoju. Reiks gal pabandyt vienam šiltnamy  g.gif  Braškės man labai patinka taip augančios, tai gal ir pomidormas bus neblogai?

o kaip braškės su ta plėvele, gal sirpsta geriau ir taip nepūna?...aš šiemet irgi sakiau braškes auginsiu ant juodos plėvelės, mačiau jau Seniuose yra pirkt...Pomidorų taip nesu auginusi, bet toj nuotraukoj tai tikrai gražiai atrodo, taip švaru tvarkinga, pomidorai tik noksta rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 21 vasario 2011 - 11:03
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 21, 11:02)
o kaip braškės su ta plėvele, gal sirpsta geriau ir taip nepūna?...aš šiemet irgi sakiau braškes auginsiu ant juodos plėvelės, mačiau jau Seniuose yra pirkt...Pomidorų taip nesu auginusi, bet toj nuotraukoj tai tikrai gražiai atrodo, taip švaru tvarkinga, pomidorai tik noksta rolleyes.gif


sirpt pradeda truputį anksčiau ant juodos plėvelės. Bet man labiausiai patinka, kad ūsai neleidžia šaknų į žemę ir ravėt nereik thumbup.gif Tik nuoširdžiai patariu - nepirk tos dvispalvės plėvelės, kurią labai siūlo Senukuose braškėms, pirk juodą agroplėvelę.
O va pomidorams ji nebent tik kad žolė neaugtų g.gif Ir reiktų tiest plėvelę sodinant pomidorus. O pas mane dažniausiai tuo metu dar auga ir ridikėliai, ir salotos. Na, žiūrėsiu pagal aplinkybes.
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 21, 11:02)

o kaip braškės su ta plėvele, gal sirpsta geriau ir taip nepūna?

greičiau pasensta braškių krūmeliai, t.y. dažnai teks atnaujint braškyną wink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 21, 12:10)
sirpt pradeda truputį anksčiau ant juodos plėvelės. Bet man labiausiai patinka, kad ūsai neleidžia šaknų į žemę ir ravėt nereik  thumbup.gif  Tik nuoširdžiai patariu - nepirk tos dvispalvės plėvelės, kurią labai siūlo Senukuose braškėms, pirk juodą agroplėvelę.
O va pomidorams ji nebent tik kad žolė neaugtų  g.gif  Ir reiktų tiest plėvelę sodinant pomidorus. O pas mane dažniausiai tuo metu dar auga ir ridikėliai, ir salotos. Na, žiūrėsiu pagal aplinkybes.

Tai gerai, ačiū už patarimą 4u.gif reiks tadu ieškot visiškai juodos agroplėvelės, tik jaučiu bus sunkoka ant augančių ją ten prakirpt g.gif
Dėl ridikėlių ir salotų aš irgi nepagalvojau g.gif pernai kažkaip neapskaičiavau, tai reikėjo daugumą išraut, kai pomidorus pradėjau sodint, vis tos vietos trūkumas pasidaro, kaip pomidorų atsineši daugiau nei telpa doh.gif šiemt sakiau gal tik palei takelio pakraščius sėsiu salotas ir ridikus g.gif mano tai kaimynka dar įsigudrina taip morkas ir ankstyvuosius kopūstus susisodint ir visai ten viskas normaliai jai užauga, tokia daržovių asorti po vienu stogu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 21, 12:21)
greičiau pasensta braškių krūmeliai, t.y. dažnai teks atnaujint braškyną wink.gif

tikrai...o tai ant kiek taip jų laikas sutrumpėja? nes pas mane dabar dvimetės, tai gal nieko tokio, juk už poros metų jau vis tiek reiks keist kitomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 21, 13:21)
greičiau pasensta braškių krūmeliai, t.y. dažnai teks atnaujint braškyną wink.gif

Tris metus gerai auga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 20, 21:04)
naminiam kompe tos nuorodos neturiu, paziurek kokia desietka puslapiu atgal, turėtum surast, tikrai dėjau, o jeigu nerasi, tai rytoj įmesiu mirksiukas.gif
lotuliukas.gif nu bet tu moki vaizdingai nupasakot lotuliukas.gif

Ausrone, radau tik sia Jusu patalpinta istrauka is straipsnio Pomidoru daiginimas ...
Jei galite, imeskite, prasau, nuoroda blush2.gif
ACIU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taj: 21 vasario 2011 - 12:04
Skubiai informuoju, kad buvau pašte ir visoms, kas užsakinėjo Buran ir Monroe, laiškelius jau išsiunčiau 4u.gif

QUOTE(jediara @ 2011 02 21, 12:24)
Tris metus gerai auga rolleyes.gif

tai visai normaliai, aš jau galvojau gal tik kokius metus, du...

Taj, pažiūrėk čia mirksiukas.gif http://lt.lt.allcons...x/article/11698
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 21 vasario 2011 - 12:40
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 21, 11:02)

matyt čia kokioj Ispanijoj taip pomidorai auginami biggrin.gif aš irgi galvojau mulčiuoti, bet gal su ta plėvele kaip nors geriau g.gif



Amerike cia biggrin.gif ties pusiauju kazkur, bet neabejoju, kad ir musuose pomidorams sitaip augti patiktu.Vat tik ten jie naudoja dar ventiliatorius, kad ora gainiotu...
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2011 02 21, 13:43)
Amerike cia biggrin.gif ties pusiauju kazkur, bet neabejoju, kad ir musuose pomidorams sitaip augti patiktu.Vat tik ten jie naudoja dar ventiliatorius, kad ora gainiotu...

aišku, bet ir klimatas pas juos ties pusiauju įtariu visai kitas dėl to ir ventiliatorių dar papildomai reikia, nes pomidorams gi labai patinka prakedenimai, ypač tada gerai žiedeliai mezga vaisius smile.gif
Atsakyti
Taj, pažiūrėk čia mirksiukas.gif http://lt.lt.allcons...x/article/11698


AUSRONE, ACIU aciuks.gif
Atsakyti
help.gif help.gif Merginos, vilnietės, kurios žinot, kur diedukas ar babytė stovi Kalvarijų turguj-na būkit geros-parašykit KURIOJ VIZETOJ help.gif help.gif
Einam ryt su kolege tenai per pietų pertrauką, bet per trumpą pertraukėlę galim ir nesurasti verysad.gif
Atsakyti