Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Sveikos
Nu ir tempai! doh.gif
Gerai kad isijungiau SM nes buvau susimaises is galvojau, kad sodinti pomidorus reikia kovo gale, dabar atsiverciau uzrasus ogi pernai kovo pradzioi sejau thumbup.gif tuoj jau reiks seti thumbup.gif o paprikas turbut jus jau visos pasisejot, nes as pernai nusivelinau ir nieko neturejau verysad.gif
Jau susipirkau visas seklas kokias siemet sesiu t.y.
JAPANESE BLACK TRIFELE

YELLOW PEAR / CHERRY BELL
BLACK CHERRY
GARDENERS DELIGHT
Anna Russian
Green Sausage
Black Moor (Čiornyj Mavr )
Bull's heart
Ultra-early greenhouse - Sitas seip sau nusipirkau, nes jie ankstyvi
OPALKA (sumaisiau su ola, bet is pardavejo aprasymo atrodo kad nera labai jau blogi g.gif )
LIMMONY -Gavau dovanu
HOMESTEAD - Gavau dovanu
Visu seklu yra po 50-150 doh.gif Uzteks visam gyvenimui lotuliukas.gif istikro tai turbut teks ismesti, po kokiu 2-3 metu, nes man tereikia po 2-3 seklas metams doh.gif
Jei kas auginot kadanors ketures paskutines veisles tai busiu dekingas uz info, domina ar labai ligojasi, kiek vietos uzima, kad isnaudoti vieta siltnami 100% bet ne 110% ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 19, 22:42)
drinks_cheers.gif taip, paskutinėmis dienomis beveik vien ten ir lindžiu, nes norisi kuo greičiau išdalint pagal sąrašiuką ax.gif tai per až ne tik paprasčiau, bet ir greičiau ax.gif
lotuliukas.gif Ten nickas pasislėpęs lotuliukas.gif na, skubėjau klijuot ir laiku nepastebėjau, kad nenukirpau Jūsų nicko doh.gif va, ką reiškia naktimis dirbt lotuliukas.gif Tai, kad pašte nekiltų įdomių klausimų, lotuliukas.gif papuošiau tokiais lipdukais  biggrin.gif  blush-anim-cl.gif
ant pakelio likęs užrašas, kad 3,00 Lt 4u.gif pakuotėje 0,1 g sėklų.



aciu, niu bet jei dar kas zinotu kiek "naujametiniai" pomidorai kainuoja, tai visai super butu ir net atsikabinciau nuo visu su tokiais klausimais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2011 02 20, 18:00)
aciu, niu bet jei dar kas zinotu kiek "naujametiniai" pomidorai kainuoja, tai visai super butu ir net atsikabinciau nuo visu su tokiais klausimais  biggrin.gif

2,50 lt pakutis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 02 20, 18:10)
2,50 lt pakutis mirksiukas.gif


notworthy.gif o kadangi postas vis tiek ne i tema, tai bent paveiksliuka i tema idesiu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
DE BARAO -pomidoru pirkau Siauliuose turguj pas tokia ponia ,ji prekauja ivairiom seklom,pirkau geltonu ir juodu ,raudonu neturejo ,bet zadejo turet.Pomidorus seti menuliui pilnejant.
Papildyta:
SERZUI - auginau OPALKA - pomidoru vaisiai dideli ,pailgos formos,raudoni ,mesingi,nerugstus vienu zodziu skanus,bent man,ugio neatsimenu kokio.
Atsakyti
QUOTE(Taj @ 2011 02 20, 12:18)
Ausrone, ACIU  aciuks.gif
Gal nuoroda i straipsni galite atsiusti? blush2.gif

naminiam kompe tos nuorodos neturiu, paziurek kokia desietka puslapiu atgal, turėtum surast, tikrai dėjau, o jeigu nerasi, tai rytoj įmesiu mirksiukas.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 02 20, 16:30)
Vyras labai zaunijo, tai buvau pasėjus keturias sėklytes Venus. Išdygo trys, du daigeliai ilgai nelaukę sėkmingai nusibaigė. Trečias gaišena jau kelias savaites stovi niekaip neapsispręsdamas - sekt paskui brolius į pomidorų rojų ar dar luktert dienelę kitą. Trečiadienį pasėjau Polfast. Kol kas jokios gyvybės nematau  lens.gif

lotuliukas.gif nu bet tu moki vaizdingai nupasakot lotuliukas.gif

aš Vilma ir kitus ankstyvus (Polfast, Betalux, Moneymaker) pasėjau vasario 16 pasejau, bet irgi dar gyvyb4s nematau schmoll.gif

QUOTE(fedoska @ 2011 02 20, 16:52)
As pries savaite pasejau, isdygo ilgiausi sliekai, meciau lauk. Kazi kodel jie taip istysta? Sviesos maza? Patarkit

Tikrai taip, šviesos trūkumas, statyk juos kur pas tave šviesiausia ir šalčiau, tada augimas apstos mirksiukas.gif

Dzhine, iš kur tokius šiltnamius išrovei bigsmile.gif vauuu...kokie visi gražūs ir vienodi krūmai ir dar taip įdomiai kažkokia ant žemės plėvelė užtemta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2011 02 20, 11:29)
o negeriau seti pomidorus kai yra pilnatis? as kazkur apie tai skaiciau.


Aš tai kiek kitaip skaičiau smile.gif
Priešpilnis – sėkite ir sodinkite daržoves, brandinančias vaisius virš žemės (agurkus, pomidorus, žirnius, braškes ir t.t.)
Pilnatis – sėkite žalumynus (salotas, krapus, špinatus ir kt.), sodinkite ankstyvąsias bulves.


Sėjant dažniausiai laikomasi kelių paprastų taisyklių: kai mėnulis auga, sėjamos daržovės, kurios augina valgomą antžeminę dalį (pomidorai, dumplainiai, baklažanai, agurkai, kopūstai, paprika ir pan.), taip pat visos gėlės ir kiti dekoratyviniai augalai, kurie auginami dėl gražių lapų ar žiedų, vaistiniai ir prieskoniniai augalai. Kai mėnulis dyla, sėjamos daržovės, kurios derlių subrandina po žeme – morkos, ridikėliai, burokėliai, salierai, sodinamos bulvės, svogūnai ir česnakai ropelėms, taip pat dauguma vaismedžių ir vaiskrūmių.
Atsakyti
Aciu uz ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 02 20, 22:21)

Sėjant dažniausiai laikomasi kelių paprastų taisyklių: kai mėnulis auga, sėjamos daržovės, kurios augina valgomą antžeminę dalį (pomidorai, dumplainiai, baklažanai, agurkai, kopūstai, paprika ir pan.), taip pat visos gėlės ir kiti dekoratyviniai augalai, kurie auginami dėl gražių lapų ar žiedų, vaistiniai ir prieskoniniai augalai. Kai mėnulis dyla, sėjamos daržovės, kurios derlių subrandina po žeme – morkos, ridikėliai, burokėliai, salierai, sodinamos bulvės, svogūnai ir česnakai ropelėms, taip pat dauguma vaismedžių ir vaiskrūmių.

drinks_cheers.gif Senolių išmintis thumbup.gif
Atsakyti
Šiand Maximoj didelėj norėjau pažiūrėt, kaip atrodo tie garsieji RAF. Bet neradau. Pamačiau kažkokius žalius pomidoru, supakuotus po 3 ar 4. Bet paskaičiau-ne jie lotuliukas.gif .
Pomidorai KUMATO. "Pagooglinau" tai man išmeta, kad jie kažkokie tamsūs, ne žali.
Kažkodėl negaliu įdėti paveiksliuko, tai metu nuorodą:
Pomidorai KUMATO, 1 kg, 9.99 Lt
Tai gal šituos kas nors ragavot? biggrin.gif
Atsakyti
iš karto atsiprašau už poster_offtopic.gif
help.gif bet kviečiu į až prisipažinti, kuri Jūratė man persiuntė šiandien pinigučius už Marfą? Nerandu nicko, nerandu ir pagal pavardes savo sąrašuose help.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 20, 20:04)

Dzhine, iš kur tokius šiltnamius išrovei bigsmile.gif vauuu...kokie visi gražūs ir vienodi krūmai ir dar taip įdomiai kažkokia ant žemės plėvelė užtemta g.gif



Dėdės googlo gražiai paprašiau smile.gif Bet ir pati žiūrinėju tą nuotrauką smalsiai. Šiltnamio šonai patogiai pakelti, gaunasi kad auga kaip po priedanga. Uždengta JUODA plėvele, bet aš žadu mulčiuoti.
Atsakyti