Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(regin3 @ 2011 02 19, 19:15)
sveikos pomidoru augintojos,sakykit ar jau laikas set pomidorus ar dar anksti,pernai pasejau vasario pabaigoje,graziai sudygo,bet poto visi isnyko


ankstoka dar pomidorams. Luktelkit iki kovo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 19, 15:40)
citata iš straipsnio apie grūdinimą: ..."kai oro temperatūra pakils iki 8-10 laipsnių, sodinukai išnešami ryte ir vakare į lauką. Po 2-3 dienų išnešti visai dienai į lauką, jei nėra šalnų, pridengus plėvele, galima palikti ir nakčiai. Pomidorai statomi pavėsyje, nes tiesioginiai saulės spinduliai gali sudeginti augalus."

Ausrone, ACIU aciuks.gif
Gal nuoroda i straipsni galite atsiusti? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 20, 11:38)
ankstoka dar pomidorams. Luktelkit iki kovo  mirksiukas.gif


o negeriau seti pomidorus kai yra pilnatis? as kazkur apie tai skaiciau.
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2011 02 20, 11:29)
o negeriau seti pomidorus kai yra pilnatis? as kazkur apie tai skaiciau.


aš pati tai nežiūriu į mėnulio fazes..
Atsakyti
O ankstyvų veislių ir dar nesėjate? g.gif Aš jau susiruošiau ryt sėklas į žemę kišt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2011 02 20, 13:56)
O ankstyvų veislių ir dar nesėjate? g.gif Aš jau susiruošiau ryt sėklas į žemę kišt ax.gif

aš tai pasėjau kelis blush2.gif nors ir žinau, kad anksti blush2.gif
Pasėjau tos Marfos, kurią anksčiausiai vyras pirko, 4 sėklytes - vien dėl smalsumo išbandyt daigumą lotuliukas.gif Po paros ar dviejų mano mergaitė sugebėjo juos nuo radiatoriaus ant žemės aukštyn kojom nuverst doh.gif Galvojau, viskas, nebeišdygs, nes žemė tokia susiplakusi buvo, o ir neaišku, kurioj vietoj tos sėklytės atsirado, gal per giliai doh.gif Paskui tas maratonas su didžiuoju užsakymu prasidėjo, tai net nebekreipiau dėmesio į tai. Tik po kurio laiko įlindau pažiūrėt, o ten - daigeliai kalasi bigsmile.gif Tai ką darysi, auginu dabar lotuliukas.gif Jei sparčiai aukštyn augs, padėsiu šalčiau: ir šaknys sustiprės, ir antžeminė dalis bus mažesnė, na, kažkaip suktis reiks lotuliukas.gif
Atsakyti
Vyras labai zaunijo, tai buvau pasėjus keturias sėklytes Venus. Išdygo trys, du daigeliai ilgai nelaukę sėkmingai nusibaigė. Trečias gaišena jau kelias savaites stovi niekaip neapsispręsdamas - sekt paskui brolius į pomidorų rojų ar dar luktert dienelę kitą.
Trečiadienį pasėjau Polfast. Kol kas jokios gyvybės nematau lens.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 20, 17:30)
Vyras labai zaunijo, tai buvau pasėjus keturias sėklytes Venus. Išdygo trys, du daigeliai ilgai nelaukę sėkmingai nusibaigė. Trečias gaišena jau kelias savaites stovi niekaip neapsispręsdamas - sekt paskui brolius į pomidorų rojų ar dar luktert dienelę kitą.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Moki pasakoti thumbup.gif
Atsakyti
As pries savaite pasejau, isdygo ilgiausi sliekai, meciau lauk. Kazi kodel jie taip istysta? Sviesos maza? Patarkit
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 20, 16:30)
Vyras labai zaunijo, tai buvau pasėjus keturias sėklytes Venus. Išdygo trys, du daigeliai ilgai nelaukę sėkmingai nusibaigė. Trečias gaišena jau kelias savaites stovi niekaip neapsispręsdamas - sekt paskui brolius į pomidorų rojų ar dar luktert dienelę kitą.
Trečiadienį pasėjau Polfast. Kol kas jokios gyvybės nematau  lens.gif


gasdinieees aneeee
as ir tokiu pasejau uzvakar gal, da neisdygo, bet matysma ka darys toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2011 02 20, 16:52)
As pries savaite pasejau, isdygo ilgiausi sliekai, meciau lauk. Kazi kodel jie taip istysta? Sviesos maza? Patarkit

Kai sudygsta reikia nešti vėsiai .Bet pas mane problema,nes visur žiauriai karšta.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 20, 16:30)

Trečiadienį pasėjau Polfast. Kol kas jokios gyvybės nematau  lens.gif

O aš gal pirmadienį pasėjau Polfast g.gif , neatsimenu, bet žinau, kad Ex tą dieną sėjo ax.gif
Nieko dar neišdygo, gal nusprendė nedygti g.gif - gal ant perkaršto radiatoriaus iškepė blush2.gif
Atsakyti