Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

sveikos pomidoru augintojos,sakykit ar jau laikas set pomidorus ar dar anksti,pernai pasejau vasario pabaigoje,graziai sudygo,bet poto visi isnyko
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 19, 19:20)
man ir situ reik abieju biggrin.gif dar svyranciu ne vienu neturiu schmoll.gif



Maciau www.e-seklos yra Tumblig Tom yellow. O ir musu miestelyje prie juros yra nuostabi parduotuvele,kur yra tokiu pomidoru. Is ten pirkau siandien Tomatoberry seklyciu.
Atsakyti
ir man reikia svyranciiu ax.gif ax.gif
eisiu paieskot savo provincijoj, kita savaite rolleyes.gif
atrodo27veisliu man mazoka unsure.gif
Atsakyti
As ir jau gavau, aciu TAU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 19, 19:53)
tai brukstelk man i a.z. rudeniop mirksiukas.gif

ok,dabar kazkur reik raudonai uzsirasyt,kad nepamirsciau ax.gif o dabar jau po kelias seklas neturi parduot?
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 19, 20:55)
ok,dabar kazkur reik raudonai uzsirasyt,kad nepamirsciau ax.gif o dabar jau po kelias seklas neturi parduot?

Po 10 seklu tik turiu, o dar mama nori, dar kazkas prase daigelio... tai nelabai jau siais metais... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 19, 22:12)
Po 10 seklu tik turiu, o dar mama nori, dar kazkas prase daigelio... tai nelabai jau siais metais... ax.gif

vadinas gausi pririnkt seklu is siu metu derliaus smile.gif viskas, einu ieskot raudono parkelio ir uzsirasau,kad nepamirst 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2011 02 19, 17:43)
aaagnex, grazi kolekcija  smile.gif
O kur galima Vilniuje nusipirkti tamsiuju, juoduju pomidoru sekliukiu. Niekad nesodinau, tai siais metais noriu ivairiu prisodinti.
pvz.Čiornyj Maur, juodasis princas,  Chocolate cherry


As siandien Kalvariju turguj juodaji maura savo pirstais ciupinejau, tik neatsimenu kainos doh.gif gal kas galit pagelbeti? Kazkuri lyg gyretes, kad turgu pro langa matot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 19, 12:38)
Dėl Marfos kreipkitės tiesiai Į *TAU* AŽ. Bus paprasčiau  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif taip, paskutinėmis dienomis beveik vien ten ir lindžiu, nes norisi kuo greičiau išdalint pagal sąrašiuką ax.gif tai per až ne tik paprasčiau, bet ir greičiau ax.gif

QUOTE(Dzhine @ 2011 02 19, 12:52)
*TAU*,ačiū, šiandien gavau vokelį biggrin.gif Labia gražiais lipdukais papuošei  bigsmile.gif

lotuliukas.gif Ten nickas pasislėpęs lotuliukas.gif na, skubėjau klijuot ir laiku nepastebėjau, kad nenukirpau Jūsų nicko doh.gif va, ką reiškia naktimis dirbt lotuliukas.gif Tai, kad pašte nekiltų įdomių klausimų, lotuliukas.gif papuošiau tokiais lipdukais biggrin.gif blush-anim-cl.gif

QUOTE(Dzhine @ 2011 02 19, 22:00)
As siandien Kalvariju turguj juodaji maura savo pirstais ciupinejau, tik neatsimenu kainos  doh.gif  gal kas galit pagelbeti? Kazkuri lyg gyretes, kad turgu pro langa matot biggrin.gif

ant pakelio likęs užrašas, kad 3,00 Lt 4u.gif pakuotėje 0,1 g sėklų.
Papildyta:
P.S. ačiū, mergaitės, už daugybę balionėlių wub.gif Smagu, kad jau kai kurioms nuėjo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(regin3 @ 2011 02 19, 19:15)
sveikos pomidoru augintojos,sakykit ar jau laikas set pomidorus ar dar anksti,pernai pasejau vasario pabaigoje,graziai sudygo,bet poto visi isnyko

gal profesionalės wub.gif patars ką daugiau, bet mano nuomone, kad išnyko ne dėl to, jog per anksti pasėjot 4u.gif Gal per drėgna buvo ir supuvo šaknytės? Kol maži daigeliai, negalima perlaistyti mirksiukas.gif
Papildyta:
sabale, parašiau e-mailą 4u.gif (juk ten Jūs rašėt ar ne?)
Atsakyti
Žinot, koks juokas, MB vartė šiandien mano pomidorų sėklų pokelius, skaitinėjo ir sako - o aš noriu De Barao, mama augindavo ir jie man labai skanūs buvo, tokių negali gaut? O visą laiką prieš tai iš manęs vis lengvai šaipėsi, tada aš ir nutariau pomidorligė - užkrečiama.
O DE Barao tik iš Loretos galima gaut, ar dar kur nors? Reikia gi MB įtikt lotuliukas.gif
Atsakyti
TAU,ačiū dideliausias už viską,gavau ir aš sėklytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
jasia thumbup.gif

O aš atėjau su straipsniu iš seno savaitraščio blush2.gif Daugumai - tai nebus labai didelė naujiena, bet kadangi ten viskas taip aiškiai, gražiai surašyta, tai, pamaniau, gal kam nors bus naudinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti