Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai


aaagnex, grazi kolekcija smile.gif
O kur galima Vilniuje nusipirkti tamsiuju, juoduju pomidoru sekliukiu. Niekad nesodinau, tai siais metais noriu ivairiu prisodinti.
pvz.Čiornyj Maur, juodasis princas, Chocolate cherry
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 19, 18:05)
aaagnex tie tavo balkoniniai svyrantis hibridai ar ne? g.gif

man rodos, kad ne...

Kiek suprantu, tai iš balkoninių tik Balconi red hibridas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 19, 19:00)
Prasinešiau pro Sėklelę...  biggrin.gif

Kaip manot - jau sergu pomidorlige?  rolleyes.gif

Benski sąrašiukas bigsmile.gif. Vasarą turėsit ką degustuoti ir prie kiekvieno pliusiukus-minusiukus dėlioti biggrin.gif
Turbūt teks ir man pirmadienį į kitą miesto galą, t.y. į Sėklelę nušoliuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 19, 08:34)
Žinot, jei lygint su pigesniais, tai Raf nieko skonis, bet kai iš pradžių griebiau Raf'ą ragaut, tai nesupratau ką aš ten burnoj atrajoju... blink.gif Atvirai - nelabai jie man.. schmoll.gif vat, trūksta kažkokio cinkelio ir psio.. net pomidoriško kvapo neatradau..

Taigi, pritarčiau SAINTLINOS skonio receptoriams tongue.gif Turbūt nesėsiu Raf, skanesnių turėsiu... mamai reiks nuvežt paragaut pomidorą, jei jai patiks, tegu sėjasi.


net palengvėjo.. jau maniau, gal čia man koks receptorių sutrikimas apsireiškė - visos giria, o man neskanu schmoll.gif Aš tai jų nesėsiu.
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 19, 18:46)
man rodos, kad ne...

Kiek suprantu, tai iš balkoninių tik Balconi red hibridas cool.gif

g.gif mastau,kad ju man reik...tai jei ne hibridas paimk seklu kitam metui,as uzsiprasau keleta
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 02 19, 11:22)
Kazkur skaiciau, buvo versta is vienos Kurdiumovo knygu. Ten apie pormidoru sejima buvo parasyta, kad i didesni vazona seti po tris seklytes, kai isdygs ir paaugs, palikti stipriausia daiga, o kitus nugnybti. Ten buvo teigiama, kad taip seti nepikuoti pomidorai duoda ankstyvesni derliu. 


pabandytų Kurdiumuvas hibridus po 10-15 lt uz 10 sėklyčių sumokėjęs du trečdalius nugnybt, kaži kiek laiko tokį būdą praktikuotų g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 19, 19:00)
g.gif mastau,kad ju man reik...tai jei ne hibridas paimk seklu kitam metui,as uzsiprasau keleta

Gerai...
siaip ir Tumbling tom (geltoni ir raudoni) - svyrantys mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėčiau pabandyt Tumbling tom (geltonus ir raudonus) auginti. Gal žinot kur Kaune jų sėklų yra pirkti? O gal kas nors gali po kelias sėklytes parduoti?
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 19, 19:10)
Gerai...
siaip ir Tumbling tom (geltoni ir raudoni) - svyrantys mirksiukas.gif

man ir situ reik abieju biggrin.gif dar svyranciu ne vienu neturiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 19, 19:20)
man ir situ reik abieju biggrin.gif dar svyranciu ne vienu neturiu schmoll.gif

tai brukstelk man i a.z. rudeniop mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2011 02 19, 19:14)
Norėčiau pabandyt Tumbling tom (geltonus ir raudonus) auginti. Gal žinot kur Kaune jų sėklų yra pirkti? O gal kas nors gali po kelias sėklytes parduoti?

Tai čia Kaune ,,Sėklelės" parduotuvėj pirko (kaip supratau). Ji yra Taikos pr. prie Urmo bazės maisto instituto patalpose
Atsakyti
Sneikutes,gal zinote kur Vilniuje galima nusipirkti svyranciu pomidoriuku seklyciu?
Atsakyti