Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Sveikutės merginos wub.gif

visų pirma dėkui už pagyrimus wub.gif labai malonu, širdį glosto, na bet iš kitos pusės ir glumina mane labai blush2.gif nesu aš kažkokia kitokia ar išskirtinė nei Jūs pačios wub.gif Seku šią temą jau senokai (neakivaizdžiai jau gal kokie metai, jei ne daugiau blush2.gif ), pati semiuosi iš Jūsų labai daug žinių, patirties ir labai esu dėkinga dėl to. O kad organizuoju tą sėklų pirkimą, tai juk tai "ne naujas reikalas" - ne aš pirma ir greičiausiai ne aš paskutinė tai darau - juk tarp sodininkų, daržininkų nuo amžių amžinųjų galioja nerašyta taisyklė viens kitam padėt, patart, pagelbėt... mirksiukas.gif Taip buvo, yra ir, tikiuosi, dar ilgai bus smile.gif Žodžiu, tos, kurios parašėt man gražius žodžius, perskaitykit dar kartą juos, nes tie žodžiai tinka ir Jums pačioms wub.gif

O dabar apie reikalą biggrin.gif
Sėklas jau nupirkom thumbup.gif kol jos keliauja pas mane, tai turiu minutėlę laiko parašyt visoms až. Būkit kantrios, please, nes net copy-paste metodu tai šiek tiek užrunka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 15, 14:22)
O tai kas gąsdina, ar labai jau daug rūšių sėklų prisipirkusi esi?
Papildyta:

Tai kad tos sėklos labai pigios, praktiškai siuntimas gaunasi beveik tiek pat, kiek sėklų visas pakelis.. Nebent mainams...  smile.gif


NE NEDAUG, TIK 70-80 RUSIU doh.gif O JEI DAR NUEISIU KAS BUS ?
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 15, 15:30)
NE NEDAUG, TIK 70-80 RUSIU  doh.gif

blink.gif blink.gif blink.gif jetau, tai jau tikraaaaai g.gif Nu bet gal šiltnamius bent kelis turi, tai ne taip ir baisu. Tada galima sau leist tokius kiekius ir ragaut.

Žinai, bus labai įdomu vasarą išgirst tavo komentarus apie pasiteisinusius pomidorus, kurie tau atrodys verti dėmesio. Pasistenk vesti didelį žurnalą, ten rašyti stebėjimus, mes viską registruosim, patentuosim ir išleism pomidorinę enciklopediją biggrin.gif

Papildyta:
Kažkaip visada pati sau maniau, kad turėdama keliolika rūšių atrodysiu nenormaliai lotuliukas.gif Mano mama tai tikrai nesupranta kam tiek makalynės su tom veislėm, paskui sako, duodi visokių, susimaišau, nežinia kur kas prisodinta...
Tėvas pernai nuskynė keletą pradėjusių nokt juodų pomidorų ir išmetė, sako, kažko pūt pradėjo, pajuodo... doh.gif lotuliukas.gif ..nesuprato žmogelis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 15 vasario 2011 - 14:56
QUOTE(Ex @ 2011 02 15, 14:52)
blink.gif  blink.gif  blink.gif jetau, tai jau tikraaaaai g.gif Nu bet gal šiltnamius bent kelis turi, tai ne taip ir baisu. Tada galima sau leist tokius kiekius ir ragaut.

Žinai, bus labai įdomu vasarą išgirst tavo komentarus apie pasiteisinusius pomidorus, kurie tau atrodys verti dėmesio. Pasistenk vesti didelį žurnalą, ten rašyti stebėjimus, mes viską registruosim, patentuosim ir išleism pomidorinę enciklopediją biggrin.gif

Papildyta:
Kažkaip visada pati sau maniau, kad turėdama keliolika rūšių atrodysiu nenormaliai lotuliukas.gif Mano mama tai tikrai nesupranta kam tiek makalynės su tom veislėm, paskui sako, duodi visokių, susimaišau, nežinia kur kas prisodinta...
Tėvas pernai nuskynė keletą pradėjusių nokt juodų pomidorų ir išmetė, sako, kažko pūt pradėjo, pajuodo... doh.gif  lotuliukas.gif ..nesuprato žmogelis..

drinks_cheers.gif Aš vakar sūnui juodus parodžiau.Sakau žiūrėk kokių gražuolių turėsim.Sako tai juos supuvusius reiks valgyt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2011 02 15, 16:07)
drinks_cheers.gif Aš vakar sūnui juodus parodžiau.Sakau žiūrėk kokių gražuolių turėsim.Sako tai juos supuvusius reiks valgyt doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif Pernai auginau,, JUODASIS PRINCAS"pomidorus, man tai labai skanūs buvo, o vaikas nei vienas net neragavo.Nepatiko vaizdas ...
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2011 02 15, 16:07)
Sako tai juos supuvusius reiks valgyt doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
prisimenu, kai tokie juodi pomidorai buvo dar naujiena, tai ir aš nekaip į juos žiūrėjau blush2.gif dabar jau visos spalvos man patinka, kad tik jų būtų smile.gif
Atsakyti
Buvau ir aš maximoj,bet bėgom net į stendų pusę nežiūrėdama pralėkiau,bučiau stabtelėjus būt visko ir prireikę.
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 15, 16:28)
... į stendų pusę nežiūrėdama pralėkiau,bučiau stabtelėjus būt visko ir prireikę.

Galima ir be stabdžių lekiant visą stendą griebt - namie atsirinktum ko reik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 15, 15:52)
Tėvas pernai nuskynė keletą pradėjusių nokt juodų pomidorų ir išmetė, sako, kažko pūt pradėjo, pajuodo... doh.gif  lotuliukas.gif ..nesuprato žmogelis..

lotuliukas.gif lotuliukas.gif jauciu mano tevukas lygiai taip pat padarytu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

aš tai pernai juodu neauginau, pažiūrėsim, kokia maniškių bus reakcija biggrin.gif

QUOTE(jasia @ 2011 02 15, 16:07)
Aš vakar sūnui juodus parodžiau. Sako tai juos supuvusius reiks valgyt doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif jo, vaikai lieka vaikais biggrin.gif
pas mane šiemet šiltnamyje bus visa spalvų paletė:raudona, ružava, oranžinė, geltona, ruda, žalia ir juoda lotuliukas.gif turėtų mišrainė gerai atrodyt thumbup.gif

Beje, buvau Žalioj stotelėj, pasiėmiau POLFAST ir kažkaip netyčia JASMINIA įkrito į krepšelį lotuliukas.gif Nusipirkau dar žemių ir jau rytoj atidarysiu pomidorų sėjos sezoną thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 15, 17:09)
pas mane šiemet šiltnamyje bus visa spalvų paletė:raudona, ružava, oranžinė, geltona, ruda, žalia ir juoda lotuliukas.gif turėtų mišrainė gerai atrodyt thumbup.gif

... netyčia JASMINIA įkrito į krepšelį lotuliukas.gif

O tai kokia čia veislė, jei spalva ruda? g.gif Gal šokoladinė kokia?

Jasminia ir man vis kirbėjo nusipirkt, apie juos girdėjau skaniai-palankius pletkus, bet vis atidėliojau, tai taip ir liko..
Atsakyti
Aciu TAU uz laiskeli, atrasiau i e-maila,parasiau adresa siuntimui, bet varda ir pavarde uzmirsau blush2.gif lotuliukas.gif
Ne i tema,bet priminkit: Is swedbanko ,i swedbanka,moku tiktai as?

padariau klaida pasodinusi balkoninius pomidorus i zeme gelems persodinti,per sunki jinai, nors tfu tfu tfu,auga gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 15, 17:23)
Aciu TAU uz laiskeli, atrasiau i e-maila,parasiau adresa siuntimui, bet varda ir pavarde uzmirsau blush2.gif  lotuliukas.gif
Ne i tema,bet priminkit: Is swedbanko ,i swedbanka,moku tiktai as?

padariau klaida pasodinusi balkoninius pomidorus i zeme gelems persodinti,per sunki jinai, nors tfu tfu tfu,auga gerai smile.gif


as irgi darysiu pervedima is sito i sita banka, o kodel klausi g.gif g.gif g.gif
Atsakyti