Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Turbūt visos Maxsimose RAF'us šturmuoja biggrin.gif
Atsakyti
oi ne ne, dar laikaus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vietinėj Maximoj nėr, iki didelės toli. Gal teks apsieiti be jų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 02 18, 23:38)
oi ne ne, dar laikaus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ne, kad būtų sėklos bigsmile.gif gal ir būtų noras, o dabar schmoll.gif (Kad tik būtų kur viską sodinti doh.gif )
Atsakyti
Ale gerai, kad jus esat, niekap nesupratau, kodel visos tu zemaugiu nenorit, man taip gerai buvo, lapu skint nereikia,negriuna, bet jei jusu neskaityciau paciai matyt tik po kokiu 5 metu daeitu,kad tusciai vieta svaistau, reiks jauciu labai atidziai perziuret seklytes, ir su jumis pasikonsultuot, kad vienodu neprisisodinciau ir veltui vietos siltnamyje negadinciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 02 19, 00:01)
Ale gerai, kad jus esat, niekap nesupratau, kodel visos tu zemaugiu  nenorit, man taip gerai buvo, lapu skint nereikia,negriuna, bet jei jusu neskaityciau paciai matyt tik po kokiu 5 metu daeitu,kad tusciai vieta svaistau, reiks jauciu labai atidziai perziuret seklytes, ir su jumis pasikonsultuot, kad vienodu neprisisodinciau ir veltui vietos siltnamyje negadinciau lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Taip, koks derlius iš žemaūgių cool.gif ir koks iš aukštaūgių thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos pomidorininkes,
skaiciau skaiciau as cia visas temas kelis menesius, tiek puikiu patarimu radau, atrode kad jau tikrai viska zinosiu, bet galu gale viskas taip susimaise, kad nzn kaip cia bus, kai seti pradesiu doh.gif patirties nulis, siltnamis dar detaliu pavidalu koridoriuje ant grindu guli - jau baisu darosi.
nepykit, kad toki kvaila klausima uzduosiu, bet pati niekaip nesugalvoju. kadangi auginsiu ir aukstaugius ir zemaugius ( na cia jei dar sudigs, aisku), tai kaip man juos geriau susodint? g.gif is vienos puses galvoju, kad centre siltnamis aukstas, tai ten kaip ir aukstaugiams geriau, o zemaugiai prie krasto. Ale kaip as juos per tuos milzinus pasieksiu? O jei atvirksciai, tai kaip aukstaugiai tilps palei krastus?
Atsakyti
O man keletas žemaūgių pasiteisino thumbup.gif
auginau betalux ,o šiemet dar ir polbig pabandysiu, nes nuo jų pirmūjų skinu pomidorus bigsmile.gif
tiesa auginu ir lauke betalux ,ir man pasiteisino rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 19 vasario 2011 - 07:46
Nagi parvežė vyrelis man vakar tų Raf.. Prašiau vieną pomidorą, parvežė vieną kilogramą... doh.gif ir dar tų vietinių, pigesnių keletą, sako turėsi su kuo lygint.. biggrin.gif

Žinot, jei lygint su pigesniais, tai Raf nieko skonis, bet kai iš pradžių griebiau Raf'ą ragaut, tai nesupratau ką aš ten burnoj atrajoju... blink.gif Atvirai - nelabai jie man.. schmoll.gif vat, trūksta kažkokio cinkelio ir psio.. net pomidoriško kvapo neatradau..

Taigi, pritarčiau SAINTLINOS skonio receptoriams tongue.gif Turbūt nesėsiu Raf, skanesnių turėsiu... mamai reiks nuvežt paragaut pomidorą, jei jai patiks, tegu sėjasi.

Nu gal jei namie būtų išauginti, skonio daugiau įgautų? g.gif
Atsakyti
Aš su tokiu klausimu ax.gif
Kokia maximali temperatūra tinka sėklytes išdaiginti? Ir kokia max jau daigams augint?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 19, 08:34)
Nu gal jei namie būtų išauginti, skonio daugiau įgautų? g.gif

spėju, kad čia didysis kabliukas ir yra. Nei vienas parduotuvinis pomidoras nebuvo skanus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 19, 09:34)
Nu gal jei namie būtų išauginti, skonio daugiau įgautų? g.gif


tiktai tuo ir viliuosi ax.gif
Atsakyti