Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

o tai jūs visai žemaūgių neauginat? o Betalux, polfast?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 18, 11:41)
Mat kaip g.gif atsirado kuriai patiko neūžaugos....

jau geriau neužauga, o ne toks, kur pasiekia šiltnamio lubas,ir dar sugeba šakas iškišt per langelį ir ten užaugint vaisių lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos karcios druskos ieskokit vet. vaistinej.
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 02 18, 12:42)
Sveikos. gal kuri irgi buvot užsisakę iš Baltic seeds sėklas ar buvo pridėta dovanėlė,nes šiandien atnešė tai tik tą ką užsisakiau o kai imiau iš e-sėklos tai gavau  g.gif  g.gif

Iš Baltic seeds dovanėlė buvo du pakeliai morkų, bet tikėjausi, kad ir katalogas bus, bet to neradau..
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 02 18, 11:42)
Sveikos. gal kuri irgi buvot užsisakę iš Baltic seeds sėklas ar buvo pridėta dovanėlė


taip, man du pakeliukai sėklų buvo dovanų pridėti - paprikų ir morkų. Ir kitos forumietės rašė, kad gavo dovanėlių.

Papildyta:
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 18, 11:48)
o tai jūs visai žemaūgių neauginat? o Betalux, polfast?


aš auginu, prie šiltnamio sienelės, kur aukštaūgiams vietos trūksta pasireikšt. Polfast šiemet bandysiu ir Kmicic.
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 18, 12:48)
o tai jūs visai žemaūgių neauginat? o Betalux, polfast?

Tik Polfast ir tai TIK ankstyvam derliui. Mano šiltnamio plotas turi būti išnaudojamas į ilgį, plotį ir į aukštį (iki 4 m.) Todėl ir nepatinka žemaūgiai. Tokius Polfastus turėčiau keturiais aukštais augint..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 18 vasario 2011 - 11:54
Sveikutes,gal ne i tema,bet noriu paklausti,ka daryti,pasodinau GOLDEN CHERRY pomidoriukus,siandien paziurejau,o jie istyse kaip siuliukai,apie 5cm.,????
Atsakyti
QUOTE(diana7777 @ 2011 02 18, 12:57)
Sveikutes,gal ne i tema,bet noriu paklausti,ka daryti,pasodinau GOLDEN CHERRY pomidoriukus,siandien paziurejau,o jie istyse kaip siuliukai,apie 5cm.,????

Nu tai jau dabar nieko nepadarysi... Reikia kuo greičiau dėt vėsiau ir šviesiau, gal dar kiek sustorės... Vėliau, kai jau turės bent 2 tikrus lapelius, persodint ir sodint iki netikrų lapelių - ta prasme kiek įmanoma giliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 18, 11:53)
Tik Polfast ir tai TIK ankstyvam derliui. Mano šiltnamio plotas turi būti išnaudojamas į ilgį, plotį ir į aukštį (iki 4 m.) Todėl ir nepatinka žemaūgiai. Tokius Polfastus turėčiau keturiais aukštais augint..



drinks_cheers.gif man žemaūgiams irgi šiltnamy gaila vietos, dar paprikas kelias šiaip ne taip įkišu.
Reiks ir man MB prašyt gal sumeistraus kokį mini šiltnamiuką, tada galėsiu ir žemus augint.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 18, 12:52)
aš auginu, prie šiltnamio sienelės, kur aukštaūgiams vietos trūksta pasireikšt. Polfast šiemet bandysiu ir Kmicic.

o tie aukštaūgiai jų neužgožia? nu gal kvailai paklausiau, bet nesu žemaūgių su aukštaūgiais auginusi ax.gif ir galvoju kaip čia viską šiemet sudėliot, nes planuoju augint 2 daigus Betaluxo, 3 daigus Polfasto ir dar 3 daigus Kmicic g.gif ai, dar pusiaužemaūgius Ronco ir berods Oranže g.gif gal rimtai juos lauke po priedangom bandyt augint g.gif kiek vietos šiltnamyje atsirastų bigsmile.gif

QUOTE(Ex @ 2011 02 18, 12:53)
Tik Polfast ir tai TIK ankstyvam derliui. Mano šiltnamio plotas turi būti išnaudojamas į ilgį, plotį ir į aukštį (iki 4 m.) Todėl ir nepatinka žemaūgiai. Tokius Polfastus turėčiau keturiais aukštais augint..

blink.gif nu tai pas tave ten tikrai jau dviem aukštais galima augint ir dar kopėčios neprošal būtų biggrin.gif aišku labai jau niekingai atrodytų tas POLFASTAS tokiame milžinų fone, kaip koks serenčiukas lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar ligones ismire ar jas kas isveze, kad puse dienos niekas nepasisako? biggrin.gif
Atsakyti
aš Polfastą šiemet tik lauke auginsiu ax.gif o šiltnamiui paliksiu tik pusiau arba aukštaūgius smile.gif
Atsakyti