Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Vis kalbat apie RAF, bet ar tai ne hibridas?, Jei taip, tai tada sėklos neatkartos veislės savybių. Manau, kad šią tiesą visos žinot, tai vadinasi RAF nėra hibridas, ispaniška veislė ir ne hibridas g.gif . Man tiesą sakant nesitiki. schmoll.gif Ko aš nežinau?
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2011 02 17, 20:27)
Karčioji druska yra magnio sulfatas MgSO4*7H2O. Kalio sulfatas visai kas kita  ax.gif Gal vaistinėse gali būti. Anksčiau naudodavo kažkam, nepamenu tik kam  blush2.gif

na na, ir kam gi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 17, 21:32)
Valo organizmą (sukelia viduriavimą) rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2011 02 17, 22:44)

?

O didžiosioms skeptikėms duodu jau gerai pažįstamą puslapiuką -> RAF bigsmile.gif
Atsakyti
Aš vakar irgi nusipirkau RAF (dvi pardes išmaišiau, bet tik xxx maxej radau) biggrin.gif ... pats pomidoras turi kietumo kaip ir visi parduotuviniai, bet kiti parduotuviniai yra visiškai beskoniai, o šitas skonį turėjo, tokį savotišką, rūgštoką, bet į saldumą....vien žo man ir vyrui jis patiko...išsikrapščiau sėklas ir pasėjau smile.gif
dabar reiks iškot karčios druskelės biggrin.gif
Ir dar tas pomidoras savo išvaizda man labai priminė sėkluvos DELIZIA naujus pomidorus g.gif gal kas auginot?

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 18, 00:02)
O didžiosioms skeptikėms duodu jau gerai pažįstamą puslapiuką -> RAF  bigsmile.gif

aš tą puslapiuką labai mėgstu thumbup.gif nu bet RAF nuotrauka įdėta tai visai nepanaši į tuos mūsų parduotuvinius g.gif aš ją išsididnau, bet vis tiek tų žalių dryžiukų nepastebėjau, gal ten taip atrodo nokimo stadijoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 18 vasario 2011 - 09:22
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 18, 09:19)
nu bet nuotrauka įdėta tai visai nepanaši į tuos parduotuvinius  g.gif

user posted image
Kita elektroninė sėklų parduotuvė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 18, 10:24)

nu va, dabar jau panašesnis 4u.gif
Atsakyti
O aš tai nusivyliau paskaičiusi, kad Raf determinantinis... Nu nepatinka man neūžaugos nors tu ką.. Nebent kur šiltnamio kampan įkišt, kad mažiau matyčiau unsure.gif Bet ir visi kampai jau rezervuoti..

Gal reiks kaip MADMUAZELĖ, padaryt žemą tuneliuką ir sodint čilius ir žemaūgius pomidorus - lai jie sau stovi rakim per vasarą... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 18, 12:20)
O aš tai nusivyliau paskaičiusi, kad Raf determinantinis... Nu nepatinka man neūžaugos nors tu ką.. Nebent kur šiltnamio kampan įkišt, kad mažiau matyčiau unsure.gif Bet ir visi kampai jau rezervuoti..

Gal reiks kaip MADMUAZELĖ, padaryt žemą tuneliuką ir sodint čilius ir žemaūgius pomidorus - lai jie sau stovi rakim per vasarą...  g.gif

Štas ir man nepatko... Nors iš kitos pusės patiko ax.gif biggrin.gif
Reiks jaučiu vazonuose augint arba kur gal kokį kampelį mama išskirs šiltnamyj... blush2.gif
Ar parvežė vyras pomidorą?

Jeigu kam įdomu, tai mažutės uodelėlės jau yra - reiškia dygs cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 18 vasario 2011 - 11:27
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 18, 11:26)
Štas ir man nepatko... Nors iš kitos pusės patiko  ax.gif  biggrin.gif
Reiks jaučiu vazonuose augint arba kur gal kokį kampelį mama išskirs šiltnamyj...  blush2.gif
Ar parvežė vyras pomidorą?

Jeigu kam įdomu, tai mažutės uodelėlės jau yra - reiškia dygs cool.gif

bigsmile.gif , tai reiskia, kad reikia dar vienai ligonei keliaut maximai apyvarta kelt g.gif Pamatys, kad sie pomidorai labai perkami, nors po viena, uzsipirks daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 18, 12:26)
Ar parvežė vyras pomidorą?

Ne, nes dar negrįžo. Vakare tik bus. Kaži Aleksoto maxės bazėj bus? g.gif Kitur jis tikrai nevažinės.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 18, 12:32)
bigsmile.gif , tai reiskia, kad reikia dar vienai ligonei keliaut maximai apyvarta kelt g.gif

Mat kaip g.gif atsirado kuriai patiko neūžaugos....
Atsakyti
Sveikos. gal kuri irgi buvot užsisakę iš Baltic seeds sėklas ar buvo pridėta dovanėlė,nes šiandien atnešė tai tik tą ką užsisakiau o kai imiau iš e-sėklos tai gavau g.gif g.gif
Atsakyti