Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 17, 15:52)
Man tai turbūt vis tiek kiltų pagunda aplankyti kokias sėklų parduotuves svetur biggrin.gif Geros kelionės 4u.gif

Neišeis ko gero,nes iki jų su mašiniuku reik vaziuot,o kas many vežios sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 17, 17:05)
palaaa, ne jūros druskos, o karčios druskos tirpaliukas saldumą pomidorčikams duoda. Jau išknisau, kad toji karčioji druska yra kalio ( arba magnio) sulfatas - dar reikia priminimą užsidėt, palaistyt nepamiršt  lotuliukas.gif



Karčioji druska yra magnio sulfatas MgSO4*7H2O. Kalio sulfatas visai kas kita ax.gif Gal vaistinėse gali būti. Anksčiau naudodavo kažkam, nepamenu tik kam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2011 02 17, 22:27)
Karčioji druska yra magnio sulfatas MgSO4*7H2O. Kalio sulfatas visai kas kita  ax.gif Gal vaistinėse gali būti. Anksčiau naudodavo kažkam, nepamenu tik kam  blush2.gif

Valo organizmą (sukelia viduriavimą) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 17, 16:23)
Iki ten irgi niekaip nepakliūnu - nu atsisako man kas nors mažąją pažiūrėt cool.gif

Reiks pasiskambint - gal netyčia 6dieni nors kažkiek dirbs g.gif

Beja - Corazon nupirkau urme - 7,40Lt kainavo - net nustebau, nes tikėjausi, kad apie 9Lt bus cool.gif


Sėklelė (Maisto institute) dirbs šį šeštadienį, taip sakė pardavėja ir dar žada kitą savaitę gauti naują rusiškų pomidorų sėklų siuntą. Naudokitės gera proga, nes šiaip šeštadieniais Sėklelė nedirba.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 17, 20:32)
Valo organizmą (sukelia viduriavimą) rolleyes.gif


AHA!!!! Štai kodėl to RAF paragavus man pilvą suka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O jūs tokią cholerą į savo šiltnamius įsileist norit, dar karčia druska laistyt biggrin.gif
Aš nesodinsiu, man skonis nepatiko schmoll.gif Vaikai išvis atsisakė ragaut doh.gif
Atsakyti
nepamirskim kad sestadienis darbo diena biggrin.gif

as jau apsiraminau, kol kas, na dar pora savaitikiu turiu iki sejos bus matyt ar neuzplauks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 17, 18:31)
blink.gif Ko šiandien gėrei?.. g.gif


ot ir negėriau dar mastau.gif Ale mintis gera thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 16, 22:56)
jei lankinis ir nelužo, o tik įlinko, tai nieko, paremsit ir išsitiesins  4u.gif


Taigi, metalinio profilio buvo... Nebeišsities, nes profiliukai susisuko ir sutrūkinėjo. Reikėjo nudengt žiemai, bet gaila plėvelės buvo, nes varžtukais buvo priveržta... verysad.gif g.gif O daba ir šiltnamio nebėr verysad.gif Šeimos taryba jau nutarė lankinį šiemet statyt smile.gif Matyt reiktų guminį lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2011 02 17, 23:09)
Matyt reiktų guminį  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Čia tai gera mintis lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Atėjau pailsėt truputuką, kad nebūtų tease.gif ir nesupainiočiau ko biggrin.gif Akim truputėlį permečiau, ką prirašėt ir keletą minčių įterpsiu smile.gif

QUOTE(Ex @ 2011 02 17, 09:06)
Jau TAU nickas pasako apie jos nesavanaudiškumą, altruizmą, pasiaukojimą ir visus kitus dūšios lobynus.. Tikra Motina Teresė.. wub.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nea, pasirinkdama *TAU* turėjau galvoje visai ne lietuvišką žodį, o vokišką blush2.gif O Motina Teresė, tai tikrai ne, nes gi ir sau dar papildomai užsakiau - jau geriau būčiau neužsakius, nes netoli 200 sėklyčių ir taip į pakuotę buvo virš normos įdėta blink.gif Taip kad dabar galėčiau visą hektarą Marfom apsodint, jei tik tą hektarą turėčiau lotuliukas.gif

QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 17, 10:11)
Sėklikes, kurias priglaudžiau kitos forumietės, jau vakar ji jomis džiaugėsi  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(ausrap @ 2011 02 17, 10:35)
Dedami prieskoniai kaip ir į raugintus agurkus.
As dedu:
Česnako, krapų, krienų lapų, vyšnių, serbentų lapų. Ant 10 litrų vandens - 0,5 kg. druskos. ir 5 šaukštus cukraus.
Raugiu tik žalius pomidorus, kurie jau nebespėja prinokti. O ir nenokinam, nes mėgstam raugintus valgyti.
Vieną kibirą raugiam pomidorus vienus, kitą kibirą kartu su agurkais, tada jie būna kitokio skonio, primena agurkų.
Pomidorus laikom šaltai. Mes laikom rūsy, kur yra apie 5 laipsnius šilumos. Bet kol išrūgsta apie dvi savaites mazdaug 12-15 temperatūroj. 4u.gif

ačiū, ausrap wub.gif nusikopinsiu prie savų receptų, reiks pamėgint tik vienus pomidorus taip užraugt. Pernai buvau panašiai priraugus keletą nunokusių ir su agurkais, tai nelabai patiko ax.gif Agurkai buvo kaip visada thumbup.gif o va pomidorai įgavo tokią agurkinę rūgštelę. Na, gal čia reikia įprast prie skonio, bet tuo metu pagalvojau, kad jau geriau būtų buvę švieži ax.gif Reiks pamėgint žalius nenunokusius ir vienus, be agurkų, įdomu, koks skonis bus g.gif O subadyt dantų krapštuku reikia? Aš pernai tai nebadžiau, gal reikėjo? blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 17, 11:23)
Turiu gerą naujieną toms, kas užsisakėt Monroe ir Buran... jau gavau iš jų sąskaitą ir padariau pavedimą, dabar lauksiu registruoto siuntinio ir visoms persiųsiu 4u.gif

TAU, prisijungiu prie padėkų 4u.gif Tikrai didelį darbą padarei 4u.gif

Dar iki galo nepadariau blush2.gif na, sėklytės tai suskaičiuotos, sudėliotos, bet va tik apie pusę lišdalinau, o pusę dar reikia išdalint, išsiuntinėt ax.gif Tos, kurios nori, kad siųsčiau po šalčių, tai manau, ko gero kitą savaitę išsiųsiu - juk kita savaitė jau vasario pabaiga - greitai ji čia atėjo blink.gif o kol nueis, tai pats metas sėt bus mirksiukas.gif
Žiūriu, o Tavęs dar laukia toks darbas ar ne? biggrin.gif Darbo tikrai nemažai, bet malonu, kai gali žmonėm padėt ax.gif

QUOTE(Nome @ 2011 02 17, 15:37)
Aš irgi noriu padėkoti TAU už "operatyvų bendradarbiavimą" biggrin.gif. Ačiū smile.gif

Ne, tai Jums ačiū už operatyvumą, organizuotumą ir punktualumą thumbup.gif negaliu atsistebėt tuom niekaip: vakar kaunietės ir pakeliui gyvenančios mane stebino, šiandien vilnietės blink.gif thumbup.gif nei ilgai laukt šaltyje nereikia, pasakei ateina punktualiai blink.gif thumbup.gif žodžiu, liuks pomidorininkės wub.gif Na, lengvai apšalus esu biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 17, 16:05)
Dar reikia sumąstyt, iš kur uolienos nuo Viduržiemio j. pakrantės parsitempt - nori nenori teks bent jau iki Kroatijos palėkt laugh.gif
eina sau, sėklas pasėjus, o vistiek vidurius suka  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 02 17, 19:09)
tai jei tokiu greičiu auga rudenį, tai vasarą turi būti kur kas greičiau. Škias - nuvažiavus atostogaut nusivežu daigelių, pasodinu, išvažiuodama parsivežu pilną auto pomidorų. Nereiks akmenų tempt  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Norėjau paprašyt vieno dalyko blush2.gif kai rašot man į e-mailą, tai nepamirškit subjekt'e pažymėt savo nicką - taip žymiai greičiau ir paprasčiau 4u.gif
Darbo laiku geriau rašyt man į el.paštą, nes forumuose naršyt mes negalim - sistema blokuoja forumus.. ax.gif
Atsakyti
o man nereik Raf'o o man nereik Raf'o ax.gif siandien mama prekybcentri sako, nu buk gera bent jau nebepirk tu pomidoru seklu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

TAU aciu uz varga ir seklas....del likusiu seklyciu nepergyvenk, tiesiog idek i skelbimus floros, isparduosi tikrai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 17 vasario 2011 - 22:06
laba ,ar prisejot pomidoru?as prisisejau tik bus matyt ar sudygs ,nes nusipirkau durpiu tikriausiai jos l.rugscios,nes kas sudygo tas sulindo atgal doh.gif dabar pamaisiau truputi su slieku zeme gal bus geriau,turejau 1 pomidora parvezta is ISPANIJOS skonis visai nieko ir seklu daug,pasejau bus matyt kas iseis.
Atsakyti