Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 17, 16:05)

Dar reikia sumąstyt, iš kur uolienos nuo Viduržiemio j. pakrantės parsitempt - nori nenori teks bent jau iki Kroatijos palėkt laugh.gif


ale ir pasisek tu man taip - kaip sykis vaziuosiu atostogaut prie Vidurzemio juros.. o dar bambejau ant diedo, spardziausi, vaziuot nenorejau biggrin.gif Reik dabar tik ikalbet, kad ne motociklu, o kuo didesne auto vaziuot. Reiks naktim uoliena kraut, kad prancuzai nesupyktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 17, 17:29)
ale ir pasisek tu man taip - kaip sykis vaziuosiu atostogaut prie Vidurzemio juros..

...kuo didesne auto vaziuot. Reiks naktim uoliena kraut....

lotuliukas.gif Tai gal važiuokit prekybiniu traukiniu.. į vagonus daugiau tilps - ir mums lauktuvių po gabalą parvešit biggrin.gif Bus sportinio tipo atostogos...
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 17, 16:16)

gerai wink.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 02 17, 16:29)
ale ir pasisek tu man taip - kaip sykis vaziuosiu atostogaut prie Vidurzemio juros.. o dar bambejau ant diedo, spardziausi, vaziuot nenorejau  biggrin.gif  Reik dabar tik ikalbet, kad ne motociklu, o kuo didesne auto vaziuot. Reiks naktim uoliena kraut, kad prancuzai nesupyktu  g.gif

dieną reikia imti, dieną. Naktį kaip tik įtarimų daugiau sukelsit, niu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 17, 17:29)
ale ir pasisek tu man taip - kaip sykis vaziuosiu atostogaut prie Vidurzemio juros.. o dar bambejau ant diedo, spardziausi, vaziuot nenorejau  biggrin.gif  Reik dabar tik ikalbet, kad ne motociklu, o kuo didesne auto vaziuot. Reiks naktim uoliena kraut, kad prancuzai nesupyktu  g.gif

gaila tik kad tokio oro kaip ten parsivežt neina biggrin.gif bet uolienos tai paimk, vis tiek gi kitokia nei čia lotuliukas.gif

QUOTE(Ex @ 2011 02 17, 17:35)
lotuliukas.gif Tai gal važiuokit prekybiniu traukiniu.. į vagonus daugiau tilps - ir mums lauktuvių po gabalą parvešit biggrin.gif  Bus sportinio tipo atostogos...

Paskui dėl tų gabalų sąrašus darysim ir siuntinių lauksim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2011 02 17, 13:10)
bigsmile.gif butinai rudeniop paraugsiu, jau dabar matau, kaip visa seimyna pesasi lotuliukas.gif aciu 4u.gif o kiek laiko taip paraugtus laikyti galima? iki pavasario issilaiko?

Mes iki dabar valgom.Tik jau baiginėjam. Kai laikai šaltai jie neperrūgsta. ax.gif
Atsakyti
Vis Kaune ir Kaune... O kur Vilniuje Seasol gauti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 17, 16:50)
gaila tik kad tokio oro kaip ten parsivežt neina biggrin.gif bet uolienos tai paimk, vis tiek gi kitokia nei čia lotuliukas.gif
Paskui dėl tų gabalų sąrašus darysim ir siuntinių lauksim lotuliukas.gif


galima ir oro - stiklainiuose. Mačiau Kryme skarbonkes pardavinėja su užrašu 'Krymo oras' biggrin.gif
Jo, aš taip ir galvojau, kad sąrašiukas tai jau privalomas bus. Prisikalbėjau aš čia unsure.gif Jaučiu, apie uolienas reiks tylėt kaip žemei kol į vietą nenuvyksim, nes atostogausiu ne Žydrojoj pakrantėj, o plačiai žinomoj vietoj Vasaros gatvėj..
Ne, jūs man pasakykit, ką gero duos tie akmenys pomidorams????

Beje, forumo manija sklinda kokiom tai bangom blink.gif Neskaičiusi šiandien diskusijų, nusipirkau RAF. Prisimindama Aaagnex komentarą, kad skoniu labai skiriasi nuo kitų parduotvinių - mano mažasis iš proto eina dėl pomidorų. Nu ir ką galvojat?? Parnešiau, vaikas pažiūrėjo ir sako - na šitų tai jau aš nevalgysiu schmoll.gif Aš TOKIŲ nevalgau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2011 02 17, 15:27)
Man taip pat įdomu, ar  tikrai rūšiniai pomidorai Maximoje  g.gif


aš supratau - jie genetiškai modifikuoti. Bo genetiškai modifikuoti augalai nevaisingi. Nu pačios sakėt, kad nedygsta. Vadinas, faktas ant veido (pažodinis vertimas iš RU). Va ir išsiaiškinom, kodėl pigūs biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 17, 20:16)

aš supratau - jie genetiškai modifikuoti. Bo genetiškai modifikuoti augalai nevaisingi. Nu pačios sakėt, kad nedygsta. Vadinas, faktas ant veido (pažodinis vertimas iš RU). Va ir išsiaiškinom, kodėl pigūs  biggrin.gif .

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Geras paaiškinimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 17, 19:16)
Bo genetiškai modifikuoti augalai nevaisingi. Nu pačios sakėt, kad nedygsta. Vadinas, faktas ant veido ... Va ir išsiaiškinom, kodėl pigūs  biggrin.gif .

blink.gif Ko šiandien gėrei?.. g.gif Ar jau čia taip nuo to modifikuoto, pigaus pomidoro mazgai suveikė..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 17, 18:16)
Nu pačios sakėt, kad nedygsta.

viena sakė, kuriai nieks nedygo. Pirmadienį vakare iškrapščiau sėklas, pasėjau - dygsta. Reiškias nemodifikuoti

QUOTE(saintlina @ 2011 02 17, 18:16)
Ne, jūs man pasakykit, ką gero duos tie akmenys pomidorams????

ot dabar nesakysiu dirol.gif
Beje, pasodinus Ispanijoj rugsėjo mėnesį, vaisius skina spalio pabaigoj. Taigi, per kiek laiko pradeda vesti vaisius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 17 vasario 2011 - 18:54
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 17, 18:47)
Beje, pasodinus Ispanijoj rugsėjo mėnesį, vaisius skina spalio pabaigoj. Taigi, per kiek laiko pradeda vesti vaisius.


tai jei tokiu greičiu auga rudenį, tai vasarą turi būti kur kas greičiau. Škias - nuvažiavus atostogaut nusivežu daigelių, pasodinu, išvažiuodama parsivežu pilną auto pomidorų. Nereiks akmenų tempt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 17, 19:09)
tai jei tokiu greičiu auga rudenį, tai vasarą turi būti kur kas greičiau. Škias - nuvažiavus atostogaut nusivežu daigelių, pasodinu, išvažiuodama parsivežu pilną auto pomidorų. Nereiks akmenų tempt  biggrin.gif

a kam vešt, ant kelio parduot, tai bent sugrįš mokesčiai už kelius lotuliukas.gif
Atsakyti