Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

A jus jauciat, ka jus darot su tais rafais?! ak moteros... nebeliks raf pomidoru maximkej smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2011 02 17, 14:00)
A jus jauciat, ka jus darot su tais rafais?! ak moteros... nebeliks raf pomidoru maximkej smile.gif

nu kaip kitaip maxima iškiš pomidorus, po 15lt už kilogramą cool.gif

o jei rmtai, tai vakar prisėjau tiek, kad jeigu bent 50proc sudygs, tai varge varge - miškas bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 02 17, 12:58)
Mes raugiam plastmasiniuose, tinkamuose maistą laikyti kibiruose. ax.gif



bigsmile.gif butinai rudeniop paraugsiu, jau dabar matau, kaip visa seimyna pesasi lotuliukas.gif aciu 4u.gif o kiek laiko taip paraugtus laikyti galima? iki pavasario issilaiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vessta: 17 vasario 2011 - 13:11
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 17, 14:03)
o jei rmtai, tai vakar prisėjau tiek, kad jeigu bent 50proc sudygs, tai varge varge - miškas bus doh.gif

nu tai kaip dabar žmogus gali likti abejingas, kai visi aplinkui tą RAFĄ sėja doh.gif bet aš laikausi irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 17 vasario 2011 - 13:16
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 17, 14:14)
nu tai kaip dabar žmogus gali likti abejingas, kai visi aplinkui tą RAFĄ sėja doh.gif bet aš laikausi  irnesakyk.gif  hihihi.gif

Tai gi ko tu laikais biggrin.gif - nubėgi į maximą, griebi pomidorą parbėgi ir jau turi sėklų...
Nugi nebrangia kanuoja- kažkur apie 2 Lt/1vnt... iš kampo paragauji, iš likusio sėklas krapštai ir tada vėl paragauji lkusią dalį mirksiukas.gif

laikysies, laikysies, o kai mes valgysm ir girsmės, tai seilę varvinsi poto ir gailėsies kodėl nepirkai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 17, 14:14)
visi aplinkui tą RAFĄ sėja doh.gif bet aš laikausi  irnesakyk.gif  hihihi.gif

Jei jau susuko vidurius, ilgai neatsilaikysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 17, 15:25)
Jei jau susuko vidurius, ilgai neatsilaikysi biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bus kaip man su Marfa - paskutinė sąraše , neištvėriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 17, 12:55)
Juokiasi puodas, kad katilas juodas tongue.gif
Dabr žinokit dar apie agurkus prisiskaičiau, ir negana to Rafo, man dabar žiauriai užsireikė ir Beth Alpha sėklų doh.gif liga progresuoja ir į kitus augalus ph34r.gif

Nu prieš RAF gal atsilaikysiu - ačiū die mūsu mažulkoj maksimulkoj to nėra, ale va su tais agurkais tai jau taip.... mintyju kur čia kaip čia nulėkus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 17, 14:25)
Tai gi ko tu laikais  biggrin.gif - nubėgi į maximą, griebi pomidorą parbėgi ir jau turi sėklų...
Nugi nebrangia kanuoja- kažkur apie 2 Lt/1vnt... iš kampo paragauji, iš likusio sėklas krapštai ir tada vėl paragauji lkusią dalį mirksiukas.gif

laikysies, laikysies, o kai mes valgysm ir girsmės, tai seilę varvinsi poto ir gailėsies kodėl nepirkai cool.gif

Tai va tas ir yra, kad man bepigu laikytis, nes darbe kaip prikalta iki 17 val. turiu sėdėt, o paskui tai jau reiks tiesiu taikymu į Maxe varyt, nes tikrai apsiverksiu, kai jūs čia valgysit tuos pomidorus biggrin.gif

QUOTE(Ex @ 2011 02 17, 14:25)
Jei jau susuko vidurius, ilgai neatsilaikysi biggrin.gif

o tau jau spazmai praėjo, ar jau gavai tą pomidorą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 17, 13:25)
Tai gi ko tu laikais  biggrin.gif - nubėgi į maximą, griebi pomidorą parbėgi ir jau turi sėklų...
Nugi nebrangia kanuoja- kažkur apie 2 Lt/1vnt... iš kampo paragauji, iš likusio sėklas krapštai ir tada vėl paragauji lkusią dalį mirksiukas.gif

laikysies, laikysies, o kai mes valgysm ir girsmės, tai seilę varvinsi poto ir gailėsies kodėl nepirkai cool.gif

o tai tas iskrapstytas seklykes jau bus galima si sezona seti?
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 17, 14:41)
Nu prieš RAF gal atsilaikysiu - ačiū die mūsu mažulkoj maksimulkoj to nėra, ale va su tais agurkais tai jau taip....  mintyju kur čia kaip čia nulėkus  doh.gif

Tai va to ir bijau, kad pas mus Maxės irgi ne pačios didžiausios, galiu ir negaut, o tų agurkėlių tai bandysiu Seniuose arba Norfoj ieškot g.gif
Atsakyti
zinute nuo TAU : "jei darysit pavedimą ne iš to pačio banko, tai man nusiminusuoja 1,40 Lt. Jeigu iš swedbanko į swedbanką arba iš Vilniaus banko į Vilniaus banką, tai tada nereikia pripliusuot to 1,40 Lt."

Parasiau, bet, manau, kad ir taip viskas aiskiau nei aisku smile.gif
Atsakyti