Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Sveikos dar vienoje temoje

Diskutuojam toliau ir ieškom pačio pačiausio pomidoro...


user posted image

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 vasario 2011 - 10:34
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 15, 11:33)
[size=7]Sveikos dar vienoje temoje

dar viena palata thumbup.gif
Atsakyti
MERGINOS ,noriu POLFAK - darom bizni -mainom i kokias kitas seklas jauciu baime eit i seklu parduotuve blush2.gif
Atsakyti
Labukas naujuos namučiuos smile.gif

Liga progresuojanti ale dėl marfos susilaikiau ir palauksiu jūsu atsiliepimų smile.gif

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 07, 12:20)
aš sėdžiu rami kaip Paksas. Prisieksperimentavau šiemet iki ausų, tai kitiems metams nieko nebesisiųsiu. Atsirinkau, ką auginsiu. Sėklų turiu sočiai nuo pavasario - nei mažiausio noro internetinių puslapiukų pablusinėt, pomidorais pasigrožėt (aspsirgau, ar ką??  g.gif ). Na, iki pavasario kas ten žino, kaip bus. Tikriausiai sėklų parduotuvių vis dėlto nenuskriausiu...


Sveikutės 4u.gif
Radau įdomų pernykštį pasisakymą, kaip žinome visiškai neatitinkantį tikrovės lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 15 vasario 2011 - 12:16
Kažkur apie Green grape pomidoriukus kalbėjot, bet niekaip neberandu. Gal galit apibūdint trumpai kuri auginot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2011 02 15, 12:15)
Sveikutės  4u.gif
Radau įdomų pernykštį pasisakymą, kaip žinome visiškai neatitinkantį tikrovės lotuliukas.gif

Ale matai, kaip negali nieko sakyt, niekas nepraslysta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš pasigirsiu, buvau maximoje ir senukuose, SUGEBĖJAU apeiti sėklų stendus karsta.gif. Na dar liko Žalioji stotelė, šiandien teks pro ją eiti doh.gif.
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2011 02 15, 12:15)
Sveikutės  4u.gif
Radau įdomų pernykštį pasisakymą, kaip žinome visiškai neatitinkantį tikrovės lotuliukas.gif


prizas už kantrybę blusinėjant senas temas
first.gif

na, bet mano pasisakymas labai nenukrypsta nuo tikrovės, nes Buran, Marfa ir Monroe jau pernai buvo įtraukti į mano sąrašą, tik vis negavau kur sėklų nusipirkt smile.gif O siųstis iš užusienio tikrai nesisiunčiau biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas turit atliekamų ir Buran sėkyčių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 15, 12:37)
MERGINOS ,noriu POLFAK - darom bizni -mainom i kokias kitas seklas jauciu baime eit i seklu parduotuve blush2.gif

Ar čia tokia veislė, ar POLFAST? Jei POLFAST, aš turiu, parašyk į až ir atsiųsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 15, 12:37)
jauciu baime eit i seklu parduotuve blush2.gif

O tai kas gąsdina, ar labai jau daug rūšių sėklų prisipirkusi esi?
Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2011 02 15, 15:01)
Jei POLFAST, aš turiu, ... atsiųsiu  mirksiukas.gif

Tai kad tos sėklos labai pigios, praktiškai siuntimas gaunasi beveik tiek pat, kiek sėklų visas pakelis.. Nebent mainams... smile.gif
Atsakyti