Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

ai taigi vat pamirsau - daziau balintas pakulas smile.gif nu ka as galiu pasakyt, viskas gavosi super, isskyrus tai, kad daziau stora pluosta ir patingejau pamirkyt daugiau, t.y. dazai susigere tik i virsutini pluosto sluokni, taip atmestinai padariau, nes nelabai tikejau, kad kas gausis smile.gif na ir voila - dazas atlaike ir verdanti vandeni ir kociojima, gaila, kad gabalais tik nusidaze, bet tai jau kruopstumo klausimas smile.gif kita syki jau darysiu kokybiskai (nors man taip nelygiai gal ir fainiau dar...) https://picasaweb.go...957877715219618
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 03, 22:50)
ai taigi vat pamirsau - daziau balintas pakulas smile.gif

Nu ir gražu thumbup.gif Ta šviesioji spalva, turbūt, kur liko natūrali?
Atsakyti
jo, ten tipo balta arba kaikur sviesiai geltonai nusidaze
Atsakyti
QUOTE(Dago @ 2011 03 03, 22:43)
Trakst, savo pirmajam velimui vilna pirkau "eriuke". Buvau uzsisakiusi balta ir juoda. Kazkas gavosi, susivele smile.gif , bet kadangi esu dar "zalia" velime, tai ne ka galiu pasakyt. O aptarnavimas tikrai malonus pasirode.




drinks_cheers.gif aptarnavimas ir man labai patiko. Ir spalvos, kaip nuotraukoj. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 04, 09:20)
drinks_cheers.gif  aptarnavimas ir man labai patiko. Ir spalvos, kaip nuotraukoj.  thumbup.gif

laba ryta,
ir kaip jus ten bendraujat? g.gif as tiesiog el.parduotuvej uzsakau-ir tiek. Jokio papildomo bendravimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 04, 09:45)
laba ryta,
ir kaip jus ten bendraujat? g.gif  as tiesiog el.parduotuvej uzsakau-ir tiek. Jokio papildomo bendravimo g.gif



Nu parasiau uzsakyma, tai gavau poto kokius 4 laiskus. Kai atsiunte vilna - dar palinkejimas - "graziu darbu". Paprasta demesys zmogui ir tiek. Ko daugiau reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš esu pirkus iš ėriuko karšinį ir 18 mic sluoksną. Iš sluoksnos vėliau šalikėlį (rodžiau kažkada tokį skylėtą voratinkliuką), tai kaip tokio plonumo šalikiuks ir tokio plonumo sluoksna man susitraukė gan mažai, ai ir šiaip kažko nepatiko, net nežinau. Kadangi bandžiau voratinkliuką, tai labai skersavo ta kasa, tiesiog baisiai.
Ornamentuose vilnos labai geros, tik jie kažkaip įdomiai su nuolaidom. Kažkada pirkau apie 2 kg, tai beveik neprašius labai ženklią nuolaidą padarė... Nors ten saite jų tai toks vaizdas, kad iš vis jokių nuolaidų nedaro arba daro juokingas... Reiktų kada prasiryškint su jais.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 04, 11:17)
Kadangi bandžiau voratinkliuką, tai labai skersavo ta kasa, tiesiog baisiai. 
Ornamentuose vilnos labai geros, tik jie kažkaip įdomiai su nuolaidom. Kažkada pirkau apie 2 kg, tai beveik neprašius labai ženklią nuolaidą padarė... Nors ten saite jų tai toks vaizdas, kad iš vis jokių nuolaidų nedaro arba daro juokingas... Reiktų kada prasiryškint su jais.

aha, man irgi ten patinka drinks_cheers.gif ir kar6inys ir sluoksna. dar nebuvo, kad karšinys nesiveltų, kitas net labai lengvai sukimba smile.gif
Atsakyti
sitagi wool'e pirkau naturalios, nedazytos sluoksnos, man sake, kad zelandiska, bet kazkaip man nelabai ji traukesi, nu zinokite 4 poras tapkiu su ja nuveliau, tai vietoj planuotu ismieru gavosi 2-3m ismierom didesnes tapkes, nors susivele gerai, gal ten lietuviska visgi ta vilna?
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 04, 11:53)
sitagi wool'e pirkau naturalios, nedazytos sluoksnos, man sake, kad zelandiska, bet kazkaip man nelabai ji traukesi, nu zinokite 4 poras tapkiu su ja nuveliau, tai vietoj planuotu ismieru gavosi 2-3m ismierom didesnes tapkes, nors susivele gerai, gal ten lietuviska visgi ta vilna?


o kokio storio ji buvo?
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 04, 09:19)
Nu parasiau uzsakyma, tai gavau poto kokius 4 laiskus. Kai atsiunte vilna - dar palinkejimas - "graziu darbu". Paprasta demesys zmogui ir tiek. Ko daugiau reikia  mirksiukas.gif


Tik nuolaidu didesniu 4u.gif
Atsakyti
nugi katros cia tiek privelta, a??? ir ko tokia keista tapuku forma??? g.gif

oiii ieskokit foto su veltiniais

http://www.alfa.lt/s...011-03-04_13-54
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 04 kovo 2011 - 14:42