Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

dzūkė pirmos labai dailios, o 2 labai linksmos, vaikiškos smile.gif
žollia pilkos patiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosebud1: 03 kovo 2011 - 11:53
zollia, o man si syki sviesiai pilkos labiau wub.gif kazkaip prie inimalizmo as siandien smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif

QUOTE(barric @ 2011 03 03, 11:56)
zollia, o man si syki sviesiai pilkos labiau wub.gif kazkaip prie inimalizmo as siandien smile.gif

drinks_cheers.gif Man irgi labiau tos minimalistinės. Ir toks geras karšinys. gaila, tik vienom tapkėm tebuvau paėmus- pabandymui. O ir vėlėsi gerai, ir traukėsi prognozuojamai. O tas tamsus karšinys labai mažai traukėsi. tai gavosi didesnės, negu reikėjo. Pageidauja ir su rožėm, tai ką darysi-suku jas...Nors žiauriai daug darbo prie jų.
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 03 03, 11:51)
dzūkė pirmos labai dailios, o 2 labai linksmos, vaikiškos smile.gif

Ačiū 4u.gif , įtariu jog bus suaugusiam tos "vaikiškos" biggrin.gif


žollia, siuvinėjimas labai priduoda jaukumo wub.gif
Atsakyti
žollia, skubu ir aš komplimentų pažerti pilkosioms, o rudosioms už nepaprastai gražią rožę wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 03, 12:16)
Na ir aš šiek tiek veliu. ax.gif Kol kas tik iš karšinio...


abejos gražios, bet pilkos man mielesnės blush2.gif
Atsakyti
Žolia, thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif , be žodžių biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyras flirt.gif Nusipirkau šiandien šilko atraižą 35 cm audinių parduotuvėj, bandysiu apvėlinėt ax.gif . Ko tai vis bijau pradėt. Dabar tokio galo tai nebus gaila išmest, jei ką.
Atsakyti
Tik sugrizau is sostines 4u.gif
ziuu, kad trioba reik budavot...
Prasom
Velejeliu namuciai


zollia, ir pilkos ir "rozes"...labai , labai... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 03 kovo 2011 - 18:39
žollia[B] man tos pilksvai baltos, siuvinetos - labai grazios. wub.gif

Veliau is "eriuko" vilnos. Kimba gerai, veliasi neblogai, sunkiai traukiasi ir kolkas neypac gerai forma laiko. Klodama pastebejau, kad plaukas neperilgiausias... g.gif Vakar pradejau, dar siandien nebaigiau del kitu priezasciu. Laksciau del buto nuomos, tai gal tas darbas bais prailgo. Kokia jusu patirtis su "eriuku"?
Atsakyti
Labai jau geri visų atsiliepimai ax.gif Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 03, 18:48)
Kokia jusu patirtis su "eriuku"?


Trakst, savo pirmajam velimui vilna pirkau "eriuke". Buvau uzsisakiusi balta ir juoda. Kazkas gavosi, susivele smile.gif , bet kadangi esu dar "zalia" velime, tai ne ka galiu pasakyt. O aptarnavimas tikrai malonus pasirode.
Atsakyti