Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 03 02, 13:13)


As irgi noriu siuvinet slepetes, nes labai siuvinejimo pasiilgau.  wub.gif  Jau ir siulu prisipirkau  ax.gif

as esu siuvinejus... ir ne vienas... ir dar aukso-sidabro siulais mirksiukas.gif man zinokit yra "saldu"- nuveltos paprastos slepiates, o po to vakare prie TV knibinetis, siuvinet, rakinet, pribadyt thumbup.gif
Atsakyti
jo apie siuvinejima irgi masciau ir jau prisipirkau auksiniu siulu smile.gif bet kai ne sykio nesu to darius, reik biski pasitreniruot smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 01, 23:51)
Oi per muges dar ir ne to pamatai , Prieš Kalėdas viena moteris nusipirko veilokini tapkini šalika pas kita prekiautoja , o paskui atėjo pas mane tipo vakar pirkau iš jūsu kolegės , bet spalva ne ta gal pakeisit  doh.gif , o aš matau , kad darbas visai ne mūsu stiliaus.Po to nuėjau paveizėt i ta bite darbštuole su kruva baisinio storio šaliku, bet pigiau  doh.gif

gal vietoj neperšaunamų liemenių nešioti biggrin.gif
Atsakyti
Mano naujausios nuograužos...
Turėjau jau seniai pabait, bet sirgau dvi savaites, tai jau man jie tiek nusibodę ir dabar dabaihginėju, šitus ir dar pora... Ilgai darbų daryt nesveika, labai nusimozolina...


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 02 kovo 2011 - 13:22
Kokia spalvytė faina bigsmile.gif Tokios įdomios ir tie paraitymai wub.gif
Na man tai tapcės su rožėm labai patinka thumbup.gif ,nes ir pati tokias įsigijau thumbup.gif Kitokių šlepečių net nešiot nenorėčiau(o tik veltas).
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 02, 14:12)
Mano naujausios nuograužos...


nu kokios sraigės įdomios wub.gif ir spalvytė....

P.S. nuo kovo 1 d. wool.lt pradėjo skaidriais kaliošais prekiaut. kana tai tokia nemaža(bent jau man) blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulaukiux: 02 kovo 2011 - 14:23
Gėlėti/ornamentuoti kaliošai mačiau pard. 24Lt, tai tie skaidrūs 30Lt sakyčiau visai normalu.Tik kažkokie labai riesti biggrin.gif
Papildyta:
Pasirodysiu ir aš su paskutiniais veltiniavimais ax.gif, nors daug kas jau matė biggrin.gif
"Tapkės su Broškėm" biggrin.gif
user posted image

ir "Šuniukai"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 02 kovo 2011 - 14:28
srauni_upe nu jau priraityta taip skaniai, kone valgomai atrodo. thumbup.gif thumbup.gif Tokie buna "guminiai saldainiai". Nu labai skanu, tai yra grazu biggrin.gif


dzūke
rudas maciau thumbup.gif Filecitavu, dar nespejau pamatyt, irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 02, 15:31)
Gėlėti/ornamentuoti  kaliošai  mačiau pard. 24Lt, tai tie skaidrūs 30Lt sakyčiau visai normalu.Tik kažkokie labai riesti biggrin.gif
Papildyta:
Pasirodysiu ir aš su paskutiniais veltiniavimais ax.gif, nors daug kas jau matė biggrin.gif 


tos su broškėm tokios "elegantnos" (koks naujadaras išėjo smile.gif ), o rudosios su "razinka' mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū merginos, bet jie fotkėj geriau nei realybėj atrodo
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 02, 16:03)
ačiū merginos, bet jie fotkėj geriau nei realybėj atrodo

irnesakyk.gif irnesakyk.gif irnesakyk.gif tikim tikim
Atsakyti
Oi, kokių gražių tapkyčių šiandien užderėjo 4u.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti