Tai ponia Ingusia, jei labai daug zinite apie chemija, tai prasom ir paaiskinti koks imanomas medaus, ar kitu medziagu cheminis poveikis odai. kiek suprantu puikiai ismanote chemines medziagas, ju poveiki aplinkai, tarp ju ir zmogui. kaip zinome medus, ivairus serumai, kremai turi savo chemine sudeti, kuria zinant galima nusakyti ir poveiki. todel nebutina piktai vadinti kvailomis merginas, kurios propaguoja praktika, o ne teorija.
geriausia butu paaiskinti kokios tos chemines medziagos meduje ir koks galimas ju poveikis, kad butu aisku toms, kurios tos chemijos neismano.
juk vienoje sferoje galbut vienoms truksta kompetencijos, o kitos ta sfera ismanancios galetu savo ziniomis padeti kitoms.
as kaip susijusiu ir su chemija, ir su kosmetologija skaiciau kelis straipsnius apie medaus poveiki odai, taciau vieni mokslininkai teikia vienas hipotezes, kiti kitokias - ir jie tos srities specialistai, tai kaip pasirinkti tikrasias tiesas? turbut pacioms atlikti mokslu pagrysta eksperimenta
deja mokslinius tyrimus darau ne sioje sferoje ;D
na isvada viena - uzuot peikusios, ar kazka vadinusios kvailomis, pasistenkime rasti rimtos informacijos pagrysti vienas ar kitas tiesas.
siaip ne kiekviena chemine reakcija yra bloga - pvz. prakaitas yra rugstinis, o musu naudojami dezodorantai pasizymi bazine sudetimi - juo pasitepus vyksta neutralizacijos rekcija, todel prakaite esancios bakterijos tokioje terpeje nesidaugina ir musu nevargina nemalonus pazastu kvapas. isbalansuota, praradusi tonusa oda taip pat keicia savo pH, elektros sroves laidumas keicasi, todel tam tikros medziagos, gali padeti subalansuoti oda, ir atstatyti jos pH. o chemines reakcijos vyksta ir ant odos uztepus krema, ir prausiant oda vandeniu. tik ne visur zodis chemija, ar chemine reakcija yra blogis.