Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

Ką gi, pabuvojome ir mes echoskopijos kabinete, tai pasidalinsiu įspūdžiais. Visų pirma, noriu pasidžiaugti, kad vaikiukas gerai vystosi ir echoskopas pagal kauliukus parodė būtent tiek laiko, kiek esu paskaičiavusi pati (gydytoja visada sakė truputį mažiau). Tai svarbiausia. Tačiau kadangi echskopijos laukiau visą nėštumą (ši pirma), esu taip pat šiek tiek nusivylusi. Vaikas buvo labai geroje padėtyje, bet man nepasakė lyties, pasakė, kad nemato ryškių berniuko požymių, bet tai dar nieko nereiškia, nes dar LABAI MAŽAS nėštumas.. (21 savaitė be kelių dienų) unsure.gif Nedavė nuotraukėlės, nors prašiau (nebuvo popieriaus), nedavė paklausyti širdelės (nežinojau, kad turi duoti ir nepaprašiau), nepasakė svorio, nors klausiau. verysad.gif Svoris dabar nesvarbus - taip man buvo atsakyta. Gydytoja labai miela ir geranoriška, tad gal kalta sena aparatūra? Ar aš čia jau labai daug noriu? Ar tikrai 21 savaitės geroje vaiko padėtyje dar negalima pamatyti lyties? Pasakiau daktarei, kad kai kurios moterys žino nuo 13 sav., ji nepaneigė tokios galimybės, bet pasakė, kad tam reikia labai geros aparatūros..
Atsakyti
o mes buvome savo maziuka ziureti 19 savaiciu, tai nieko nemate, kiek zinau, tai daznaiusiai nemato mergaiciu, nes berniukai jau tokio laiko matosi, jei nesuglaude kojyciu buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacė @ 2011 04 14, 19:24)


Keista, kad taip pasake del lyties, sakoma, kad tiksliausiai galima nustatyti 19 savaite, veliau dazniau klaidu pasitaiko g.gif
Atsakyti
Taigi.. visi artimieji taip pat sako, kad, matyt, bus mergaitė, tik vyras nepraranda vilties, nes labai nori sūnaus smile.gif Nusprendėm nueiti truputį vėliau į privatų kabinetą. Noriu kad vaiką apžiūrėtų nuodugniau ir atidžiau, o ne tik "dėl varnelės"..
Atsakyti
mes buvom echoskopijoj 16 savaite, tai sake nesimato dėl padėties (nors kaip supratau jau būtų galima pamatyti), tuomet laukiau antros echo 25 savaite ir sužinojau.. kad vaikutis vis dar laiko savo lytį paslaptyje biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu man pasakytų, kad nemato dėl padėties, būčiau visai rami, bet kai pasako, kad 21 sav. pamatyti negali, nes dar labai anksti.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacė @ 2011 04 14, 17:24)
Ką gi, pabuvojome ir mes echoskopijos kabinete, tai pasidalinsiu įspūdžiais. Visų pirma, noriu pasidžiaugti, kad vaikiukas gerai vystosi ir echoskopas pagal kauliukus parodė būtent tiek laiko, kiek esu paskaičiavusi pati (gydytoja visada sakė truputį mažiau). Tai svarbiausia. Tačiau kadangi echskopijos laukiau visą nėštumą (ši pirma), esu taip pat šiek tiek nusivylusi. Vaikas buvo labai geroje padėtyje, bet man nepasakė lyties, pasakė, kad nemato ryškių berniuko požymių, bet tai dar nieko nereiškia, nes dar LABAI MAŽAS nėštumas..  (21 savaitė be kelių dienų) unsure.gif Nedavė nuotraukėlės, nors prašiau (nebuvo popieriaus), nedavė paklausyti širdelės (nežinojau, kad turi duoti ir nepaprašiau), nepasakė svorio, nors klausiau.  verysad.gif Svoris dabar nesvarbus - taip man buvo atsakyta. Gydytoja labai miela ir geranoriška, tad gal kalta sena aparatūra? Ar aš čia jau labai daug noriu? Ar tikrai 21 savaitės geroje vaiko padėtyje dar negalima pamatyti lyties? Pasakiau daktarei, kad kai kurios moterys žino nuo 13 sav., ji nepaneigė tokios galimybės, bet pasakė, kad tam reikia labai geros aparatūros..

nu 21 savaite nepasakyciau kad labai jau mazas nestumas smile.gif o del aparaturos tai gal ir gali buti, kad nemate gerai lyties g.gif pamenu su pirmu nestumu vaiksciojau i poliklinika,tai ten man net nerodydavo vaiko, jau nekalbu apie nuotraukas as sirdeles klausyma,bet cia gal irgi nuo gydytojos priklauso?gal reikejo kokia desimtke i kisene ideti rolleyes.gif dabar vaikstau i privatu kabineta,tai visai kitaip viskas thumbup.gif 20 sav buvau,tai labai gerai vaikiukas matesi, daktaras visus organus aprode,paziurejo ugi,svori..nu zodziu jei yra galimybe nueiti bent vienai echo i privatu,tai labai patarciau,pamatysi-visai kitoks bus pasimatymas su vaikiuku 4u.gif
Atsakyti
*Briggitte*, taip ir nusprendžiau padaryti - nueiti į privatų kabinetą bent echoskopijai. smile.gif Gaila, kad poliklinikoje toks požiūris... O į kišenę duoti nemoku ir nenoriu, geriau jau tada į kasą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 04 14, 21:46)
Keista, kad taip pasake del lyties, sakoma, kad tiksliausiai galima nustatyti 19 savaite, veliau dazniau klaidu pasitaiko g.gif


Neziniojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacė @ 2011 04 14, 17:24)
Ką gi, pabuvojome ir mes echoskopijos kabinete, tai pasidalinsiu įspūdžiais. Visų pirma, noriu pasidžiaugti, kad vaikiukas gerai vystosi ir echoskopas pagal kauliukus parodė būtent tiek laiko, kiek esu paskaičiavusi pati (gydytoja visada sakė truputį mažiau). Tai svarbiausia. Tačiau kadangi echskopijos laukiau visą nėštumą (ši pirma), esu taip pat šiek tiek nusivylusi. Vaikas buvo labai geroje padėtyje, bet man nepasakė lyties, pasakė, kad nemato ryškių berniuko požymių, bet tai dar nieko nereiškia, nes dar LABAI MAŽAS nėštumas..  (21 savaitė be kelių dienų) unsure.gif Nedavė nuotraukėlės, nors prašiau (nebuvo popieriaus), nedavė paklausyti širdelės (nežinojau, kad turi duoti ir nepaprašiau), nepasakė svorio, nors klausiau.  verysad.gif Svoris dabar nesvarbus - taip man buvo atsakyta. Gydytoja labai miela ir geranoriška, tad gal kalta sena aparatūra? Ar aš čia jau labai daug noriu? Ar tikrai 21 savaitės geroje vaiko padėtyje dar negalima pamatyti lyties? Pasakiau daktarei, kad kai kurios moterys žino nuo 13 sav., ji nepaneigė tokios galimybės, bet pasakė, kad tam reikia labai geros aparatūros..


mano pirmojo pamatė tik 32 savaitę biggrin.gif
Atsakyti
19 savaite buvau echoskopijos privaciai, man mate berniuka, tuo tarpu gine, pas kuria lankiausi, veliau 3 kartus sake, kad jai atrodo, jog mergaite. Gime berniukas. Kai pranesiau tai ginei, ji prisipazino, kad man pamelavo, nes yra nelinkusi atskleisti lyties blink.gif Tai galejo pasakyti, kad nemato ar kad nesakys, o cia doh.gif Mes dar tiek laiko gaisom mergaitei varda rinkdami, gerai, kad dar nutariau del viso pikto pirkti neutraliu spalvu drabuzius, nes butu berniukas roziniais drabuziais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 04 30, 13:31)
19 savaite buvau echoskopijos privaciai, man mate berniuka, tuo tarpu gine, pas kuria lankiausi, veliau 3 kartus sake, kad jai atrodo, jog mergaite. Gime berniukas. Kai pranesiau tai ginei, ji prisipazino, kad man pamelavo, nes yra nelinkusi atskleisti lyties blink.gif Tai galejo pasakyti, kad nemato ar kad nesakys, o cia doh.gif Mes dar tiek laiko gaisom mergaitei varda rinkdami, gerai, kad dar nutariau del viso pikto pirkti neutraliu spalvu drabuzius, nes butu berniukas roziniais drabuziais doh.gif



Biski ku ku daktarei. fool.gif
Atsakyti