Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

Mum 18sav kai gulejau ligoninej gydytoja dare ir sako kogero berniukas,nes dar tiksliai ir aiskiai nesimate,tada kai jau ejau echoskopui pas gyd Petrauska 24 nestumo savaitele tai parode pimpaliuka,tai kazkaip nebeabejoju kad sunutis blush2.gif
Atsakyti
Nekantriai su MB laukėm 20 sav. vizito ultragarso tyrimui ir ką gi...? Kaip ir maniau, mūsų angeliukas buvo stipriai suglaudęs ir sulenkęs kojytes, drovuolis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 31 kovo 2011 - 13:21
suntea7, mes irgi nekantriai laukiam 20 savaitės echoskopijos, kuri jau visai čia pat wub.gif kaip suprantu, einate į valstybinę polikliniką. Sakykit prašau, kaip yra su tuo echoskopijos datos paskyrimu? Į paprastą apžiūrą pas gydytoją einu rytoj, ji turėtų paskirti echoskopiją, bet ar gali būti, kad tai įvyks tą pačią dieną (eisiu ryte)? Ar reikės kažkiek palaukti? Girdėjau, kad prieš echo reikia gerti daug skysčių. Bijau būti nepasiruošusi..
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 03 17, 19:52)
Kodel labai retai? Gi 50% tikimybe, kad pataikys biggrin.gif Man viena gydytoja sake, kad berniukas, kita, kad mergaite, tai kazkuri tikrai atspejo biggrin.gif


Na mums lygiai taip pat smile.gif Viena gydytoja sako mergaite, kita gydytoja berniukas. Kas idomiausia ekrane maciau ir pimpaliuka, ir ale lytines lupytes smile.gif Tai kaip suprasti? Tikrai vieno laukiame, bet kurios lyties neaisku smile.gif Kadangi vyras mate tik lupytes, tai tik kad bus mergaite. O kai as maciau ir tuos atributus ir tuos, sakiau patikesiu, kai pati pamatysiu kas tarp kojyciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacė @ 2011 04 05, 12:22)
Girdėjau, kad prieš echo reikia gerti daug skysčių. Bijau būti nepasiruošusi..


20 savaite jau tikrai matys, jei ir nebusi skysciu isgerusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacė @ 2011 04 05, 10:22)
suntea7, mes irgi nekantriai laukiam 20 savaitės echoskopijos, kuri jau visai čia pat  wub.gif kaip suprantu, einate į valstybinę polikliniką. Sakykit prašau, kaip yra su tuo echoskopijos datos paskyrimu? Į paprastą apžiūrą pas gydytoją einu rytoj, ji turėtų paskirti echoskopiją, bet ar gali būti, kad tai įvyks tą pačią dieną (eisiu ryte)? Ar reikės kažkiek palaukti? Girdėjau, kad prieš echo reikia gerti daug skysčių. Bijau būti nepasiruošusi..

Aš šiaip lankausi privačiam sveikatos centre, tiesiog šį kartą mano ginė išrašė siuntimą kitur, siuntė į laboratoriją su naujesne, geresne tachnika (nes atlikinėjo daugybę matavimų ir t.t.), tai man reikėjo pačiai tenai susiskambinti ir susitarti kada atvyksiu. O dėl skysčių, manau, jie reikalingi nebent kai dar vaisius labai mažas, aš nuėjau su visai pustušte šlapimo pūsle ir viskas kuo puikiausiai matėsi wub.gif
Atsakyti
Atėjau pasiguosti... verysad.gif Šiandien nuėjau į polikliniką, kur tik lapelio ant durų dėka sužinojau, kad gydytoja serga, ir kad veltui aš taip laukiau šios dienos. Registratūroj man "maloniai" pareiškė, kad skambinčiau, nes tiksliai nežino, kada gydytoja bus. Taigi, vizitas nusikelia neaiškiam laikotarpiui, o echoskopija dar neaiškesniam.. Mums jau 20 sav., nė karto jos nedarėm ir pradedu galvot visokius baisius dalykus. Gal verta nueiti pasidaryti echoskopiją privačiai? Ar galima pradėjus lankytis valstybinėje poliklinikoje ten iš viso nebesirodyt (nematau prasmės eiti dėl pasvėrimo ant svarstyklių...) Kaip tuomet yra su Nėščiosios knygelės pildymu? Atsiprašau, jei pasirinkau ne tą temą, bet kadangi jau pradėjau čia rašyti, tai nenoriu kurti naujos.
Atsakyti
Man su pirmuoju tai 20 savaiteliu pasake kad berniukas ir neklydo.
Su antruoju - buvome privaciai echo ir 17 savaiteliu suzinojome, kad dar viena bernuzeli turesim. ta kart ir neklydo.
Na o si kart 18 savaiteliu pasake, kad pilvukyje mergina, 29 savaiteliu buvome privaciai tai patvirtino pirmutini teigini. Mateme kavos pupele. Ir si karta tikiuosi, kad echoskopas neapgavo.
Mano vaikuciai visi nedrovus, is karto pasirodo bigsmile.gif
Atsakyti
O as siandien suzinojau,kad nesioju berniuka 4u.gif mum 19 savaiciu wub.gif
Atsakyti

na valstybinej istaigoj ekoskopijai priklauso 2 siuntimai 18-20 sav ir pries gimdyma g.gif na as tikriausiai suzinosiu ka nesioju tik uz menesiuko gero blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inna23: 07 balandžio 2011 - 11:48
QUOTE(Tacė @ 2011 04 06, 10:29)
Atėjau pasiguosti...  verysad.gif Šiandien nuėjau į polikliniką, kur tik lapelio ant durų dėka sužinojau, kad gydytoja serga, ir kad veltui aš taip laukiau šios dienos. Registratūroj man "maloniai" pareiškė, kad skambinčiau, nes tiksliai nežino, kada gydytoja bus. Taigi, vizitas nusikelia neaiškiam laikotarpiui, o echoskopija dar neaiškesniam.. Mums jau 20 sav., nė karto jos nedarėm ir pradedu galvot visokius baisius dalykus. Gal verta nueiti pasidaryti echoskopiją privačiai? Ar galima pradėjus lankytis valstybinėje poliklinikoje ten iš viso nebesirodyt (nematau prasmės eiti dėl pasvėrimo ant svarstyklių...) Kaip tuomet yra su Nėščiosios knygelės pildymu? Atsiprašau, jei pasirinkau ne tą temą, bet kadangi jau pradėjau čia rašyti, tai nenoriu kurti naujos.

Jus galite lankytis kur tik norite ir kur jums patinka. As jei nerimauciau, tikrai eiciau privaciai ir pasidaryciau echo. Man atrodo, kad jo apie 50 lt kainuoja ax.gif
O jei i tema, tai mums vakar (jau yra 18sav) pasake, kad laukiames mergytes wub.gif
Atsakyti
sužinojome 14 savaitę ax.gif
Atsakyti