Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

As dar dabar nezinau. Man, ciekavai bobai, tai labai jau sunku. doh.gif Reik man zinot ir psio. O cia vaikas nesrodo nors tu ka. doh.gif Jau su savo gydytoja juokiames, kad mazum jis visai be lyties. lotuliukas.gif
Atsakyti
man jau 21 savaite rodos pasake kak bus mergaite bet 100% dar nezino.Per pirmaji semestra truputi pikyno bet dabar visai nepikina
Atsakyti
Man irgi pasakė 20 savaite ,tiksliai. Gydytoja sake kad mergaite gali pamatyti 100%, o kad berniukas gali klysti iki pat gimimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbanemaja: 19 kovo 2011 - 18:22
MAn pasake tik tais 32 savaite kad bus mergaite ir nesuklydo wub.gif

Uztat uzjauciu drauge - visa nestuma nezinojo, paskaiu kai pernesiojo, reikejo padaryti skana kad patikrintu vandenys ir panasiai (buvau su ja iki kol mazylis negime) , pasake kad mergaite, tai jinai per gimdyma pradejo jau kaip su dukra sneketi... ir ka jus manot, uz paros laiko gimsta berniukas blink.gif zn kaip jinai, man tai nerealus sokas buvo, as dar akuserei pasakiau, ar tikrai berniukas, mergaite atneskit mums!!! (jai cezari dare)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cerepaska: 19 kovo 2011 - 22:23
QUOTE(garbanemaja @ 2011 03 19, 19:19)
Man irgi pasakė 20 savaite ,tiksliai. Gydytoja sake kad mergaite gali pamatyti 100%, o kad berniukas gali klysti iki pat gimimo

nu vat labai is tikro idomu,kaiip taip 100% gali pamatyti mergaite g.gif man kaip tik atrodo,kad jei jau pamato tikrai kiausiukus (man su pirmu taip buvo-parode netgi paciai) tai jau tikrai aisku lytis,o vat jei nieko nesimato (sikat ir mano antram nieko tarp koju nepamate) tai sako mergaite,nors gal tik padetis nedekinga buvo g.gif nu nzn musu draugams irgi taip buvo-visa nestuma net keli gyd tvirtino,kad mergaite mato,o gime berniukas,tai teveliams irgi sokas buvo biggrin.gif as tai 100% neuzsiciklinu,vistiek kelis palieku,kad bernas gali buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 03 11, 10:15)
O musu mamos ir mociutes tai istverdavo, kuo mes prastesnes? bigsmile.gif



Tu teisi mirksiukas.gif kolkas ir mes nezinom ka turesim. smile.gif jei nesirodys, tai teks laukti vaikiuko gimimo 2.gif ax.gif
Atsakyti
o mes laukiame kada suzinosime, dar anstoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editana @ 2011 03 17, 18:53)
Kad gims mergyte suzinojau jau 14sav  ax.gif



Ar jau tokiam laike irgi matosi vaiko lytis? Man su pirmu tepasakė 20 sav., kad bus berniukas ir turiu sūnų, tai norėčiau sužinoti ko dabar laukti, o nėštumas dar mažutis visai. Apie 4-5 sav.
Atsakyti
16 sav.
Atsakyti
na bent uk tai pasako 20 savaite vaiko lyti jei zinoma parodo biggrin.gif bet jokio procentu nepasako biggrin.gif galvok pati mat kiek cia % galejo suklysti lotuliukas.gif
Atsakyti
o mes vis laukiam savo pirmo echo, nes tik 10 sav. 4u.gif
Atsakyti
man pasakė 14sav,kad mato mergaitę,19sav patvirtino,kad tikrai mergaitė
Atsakyti