Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

QUOTE(Marseta @ 2011 03 15, 17:50)
Sakykit, o jei nėštumo pradžioje "nemato" kas gims, tai dažniausiai ir būna pasislėpusi mergaitė? Ar čia tik mitas toks?


Mitas, cia is serijos, kad mergaites yra kuklios ir dangstosi, o va bernai begedziai demonstruojasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 03 16, 12:25)
Mitas, cia is serijos, kad mergaites yra kuklios ir dangstosi, o va bernai begedziai demonstruojasi biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
man tai irgi juokingi tie visi prietarai ir posakiai doh.gif
Atsakyti
Man su pirma niekas nemate visa nestuma,visada slepesi,suzinojom tik gimus.O dabar dar tik uz poros savaiciu pirmas echo.Noreciau suzinoti kuo greiciau...
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 03 16, 12:25)
Mitas, cia is serijos, kad mergaites yra kuklios ir dangstosi, o va bernai begedziai demonstruojasi biggrin.gif

Ne tas, kad dangstosi, bet aš vistiek įsivaizduoju, kad jei išdygęs kapšiukas, tai matosi kad ir kaip kuklintųsi. O jei nesimato - juk pas mergytę kaip ir nieko neturi matytis g.gif

QUOTE(Ingridamis @ 2011 03 16, 12:49)
Man su pirma niekas nemate visa nestuma,visada slepesi,suzinojom tik gimus.

Kadangi "nematė", tai ir gimė mėrgaitė smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 03 16, 14:59)
Ne tas, kad dangstosi, bet aš vistiek įsivaizduoju, kad jei išdygęs kapšiukas, tai matosi kad ir kaip kuklintųsi. O jei nesimato - juk pas mergytę kaip ir nieko neturi matytis  g.gif


Jeigu sako, kad tarp koju nieko nesimato, tai tikriausiai mergaite. Bet jeigu sako, kad lyties nesimato, tai reiskia, kad lelius tokia poza pasirinkes, kad niekaip neiziuresi. Mano pazistamai tik pora savaiciu pries gimdyma berniukas savo grozybes atskleide, iki tol nesimate bigsmile.gif
Atsakyti
as manau, kad tie visokie pozymiai ir prietarai neturi jokio pagrindo. Kadangi yra tik du variantai, tai ne taip sunku ir atspeti.
Mano draugei sake, kad bus mergaite, nes atseit prastokai atrode nestumo metu, gime berniukas. Kitai pagal visokius ten pozymius vos ne visi aiskino, kad bus berniukas, o gime mergaite.
Man tai nesvarbu, kas bus, nors aisku idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 03 16, 12:59)
Ne tas, kad dangstosi, bet aš vistiek įsivaizduoju, kad jei išdygęs kapšiukas, tai matosi kad ir kaip kuklintųsi. O jei nesimato - juk pas mergytę kaip ir nieko neturi matytis  g.gif
Kadangi "nematė", tai ir gimė mėrgaitė  smile.gif  g.gif


Man per echo sakė,kad tarp kojyčių nieko nesimato - bus mergytė biggrin.gif o gimė berniukas tongue.gif daktarai labai retai kada atspėja leliuko lytį mirksiukas.gif
Atsakyti
Per nestuma dare echoskopija kelis kartus ir lyti mate tik viena karta nes mazylis vis budavo nusisukes. Tai berniuka pamate tik 21 savaite ax.gif
Atsakyti
Kad gims mergyte suzinojau jau 14sav ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2011 03 17, 14:20)
Man per echo sakė,kad tarp kojyčių nieko nesimato - bus mergytė  biggrin.gif  o gimė berniukas  tongue.gif  daktarai labai retai kada atspėja leliuko lytį  mirksiukas.gif


Kodel labai retai? Gi 50% tikimybe, kad pataikys biggrin.gif Man viena gydytoja sake, kad berniukas, kita, kad mergaite, tai kazkuri tikrai atspejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2011 03 17, 11:20)
Man per echo sakė,kad tarp kojyčių nieko nesimato - bus mergytė  biggrin.gif  o gimė berniukas  tongue.gif  daktarai labai retai kada atspėja leliuko lytį  mirksiukas.gif


kodėl retai? Sakyčiau pakankamai dažnai. Retai apsirinka, tik vat apie apsirikimo atvejus daug labiau kalbama nei apie teisingus. Pvz man abu kartus pasakė, kad bernai - neapsiriko.
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 03 17, 19:52)
Kodel labai retai? Gi 50% tikimybe, kad pataikys biggrin.gif Man viena gydytoja sake, kad berniukas, kita, kad mergaite, tai kazkuri tikrai atspejo biggrin.gif


logiškai tai jo, 50 ant 50% kad pataikys biggrin.gif tokią išvadą padariau iš visų savo pažįstamų nėščiųjų, vienu metu laukėmės 5, ir tik vienai iš mūsų gimė tokios lyties ,kokios ir sakė biggrin.gif man ir viena daktarė sakė, kad mergytė, o prieš pat gimdymą sužinojau, kad lyg ir bernužėlis pilve biggrin.gif
mano nuomone, jau geriau daktarai iš vis nesakytų lyties, jei nėra įsitikinę kokią mato g.gif
Atsakyti