Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

Mes nežinojome iki pat gimimo, nes nesirodė smile.gif Buvo staigmena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 02 18, 12:46)
na, juk gali ir nepamatyti wink.gif


Gal taip nenutiks, kadangi man labai idomu tai tikiuosi, kad pamatys. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anoniminė @ 2011 02 18, 10:50)
O mano varliukas nesirode nei 18 savaite, nei dabar nesirodo, abejoju ar ir veliau pasirodys. Sarmatinasi mazum.  g.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif drovuolis sakai ane nestuke.gif wub.gif

QUOTE(Noe @ 2011 02 18, 13:17)
Mes nežinojome iki pat gimimo, nes nesirodė smile.gif Buvo staigmena  thumbup.gif

Bet irgi miela wub.gif dar didesnis džiaugsmas gal... ax.gif
Atsakyti
Kai gims tada ir sužinosi biggrin.gif .Man sakė,kai Saulės laukiausi,kad berniukas gims doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Sara123 @ 2011 02 27, 19:03)
Kai gims tada ir sužinosi  biggrin.gif .Man sakė,kai Saulės laukiausi,kad berniukas gims  doh.gif ...


Man mano gydytoja 3 kartus sake, kad mate mergaite, o pas kita nuejau, sako 100% berniukas doh.gif
Atsakyti
Neišgėręs-nesuprasi.... biggrin.gif lotuliukas.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš sužinojau penkiolikos sav., kad turėsiu dukrytę. Beje, per visą nėštumą penkis kartus išgirdau iš gyd., kad mato mergytę, ir vieną kart, kad berniuką.

O su pirmu nėštumu nežinojau, kas gims. Bet nuojauta neapgavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sara123 @ 2011 02 27, 20:51)
Neišgėręs-nesuprasi....  biggrin.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif


Ne neisgeres, o nepagimdes nesuprasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Būtent lotuliukas.gif
Atsakyti
pirmaja pasake anksti, gal 13-14sav., nes 16sav jau antra karta patvirtino, kad mergaite bus.
o antraja kazkaip veliau pamate, gal tik 19sav, bet ir tai neuztikrino, nors as sirdyje jauciau nuo pat pradziu, kad ir vel bus mergaite thumbup.gif
Atsakyti
Kaip daugumos jusu patirtis rodo, dazniausiai lytis pasimato tik vaikeliui gimus smile.gif man 20 sav. padarius echoskopa dar lyties negalejo nustatyti. bet kaip suptantu perdaug tiketi ir neverta biggrin.gif
Atsakyti
18 sav. su antru
Atsakyti