Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

Man kaip tik 20 savaiciu pasake, kad bus berniokas ir patys su vyru matem tikrai aisku vaizdeli wub.gif

QUOTE(Ingushonak @ 2011 02 15, 21:35)
ar yra kam buvę, kad 20 sav. nesimatytų?


gydytoja pries darydama echo ispejo, kad jeigu bus susikryziaves, tai gali nei 20 nei 30 savaite nepamatyti...
Atsakyti
QUOTE(Ingushonak @ 2011 02 15, 20:35)
O mano leliaus širdutė plaka vyriškai, elgesys pilve irgi toks berniokiškas, bet daktarė sako, kad mato mergaitę  biggrin.gif  ne visai tikra, bet sako "pimpaliuko" ir nematyt  blink.gif

ar yra kam buvę, kad 20 sav. nesimatytų?


mano pirmą benroiką tik 32sav. pamatė, anksčiau niekiap nesirodė.
Atsakyti
QUOTE(sonca1 @ 2011 02 11, 21:16)
13sav pasake kad 99%BERNIUKAS,22SAV PATVIRTINO TA PATI IR 29SAV kita daktare patvirtino kad sunus smile.gif

Geras, kaip anksti! thumbup.gif
Atsakyti
mane tai suglumino, nezinau dabar kas bus biggrin.gif kaip gydytoja sako, bus "bajeva mergina" biggrin.gif
Atsakyti
Su pirmu nestumu iki 32 sav. nemate kas, nes nerode, o su antru nestumu 12 sav. pasake kad bus mergaite.
Atsakyti
per echo gal 16sav pasake, kad berniukas, o paskiau gal 26-28 sav pati maciau lb aiskiai visus berniuko atributus per echo biggrin.gif
Atsakyti
As taip pat girdejau, kad nuo 16 sav gali pasakyti, o man kaip tik kita sav echo, jau bus 18 sav. Laabai idomu, kas ten gyvena... ax.gif
Atsakyti
Pirma nestuma suzinojau, kad bus mergyte tik 19sav., o va dabar jau 13sav. gydytoja pasake, kad 100% berniukas. Siandien 19sav. ir patvirtino, kad bus berniukas biggrin.gif
Atsakyti
11sav ir 5d jau zinojau wub.gif (genetike Krasovskaja)
Atsakyti
O mano varliukas nesirode nei 18 savaite, nei dabar nesirodo, abejoju ar ir veliau pasirodys. Sarmatinasi mazum. g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fantastikaa @ 2011 02 17, 18:12)
As taip pat girdejau, kad nuo 16 sav  gali pasakyti, o man kaip tik kita sav echo, jau bus 18 sav. Laabai idomu, kas ten gyvena...  ax.gif


na, juk gali ir nepamatyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anoniminė @ 2011 02 18, 12:50)
O mano varliukas nesirode nei 18 savaite, nei dabar nesirodo, abejoju ar ir veliau pasirodys. Sarmatinasi mazum.  g.gif  biggrin.gif


Vienai pazistamai pirmas sunus tik apie 30 savaite savo vyriskas grozybes parode, o antras - pora savaiciu iki gimdymo, taigi gali dar pasirodyti bigsmile.gif
Atsakyti