Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

man jau 16sav pasake kas gims 4u.gif
bet cia visom ivairiai, vienom anksciau pasirodo neziniukui kitom veliau ax.gif
Atsakyti
Sveikos

Kaip jautetes kaip suzinojot ko laukiates? Siandien man pasake, kad lyg berniukas. Tikejausi visai ne tokio atsakymo...Gydytoja sake, kad net nerekomenduojama mamoms zinoti vaikiuko lyti dar negimus vaikui, nes gali atsirasti "ne meile" vaikui, jei buvo norima kitos lyties, o tai jau kenkia vaikui. Tai pradejo lyg net sazine griauzti...
Kaip jus jautetes kaip suzinojot?
Atsakyti
QUOTE(sandra2124 @ 2014 03 04, 17:37)
Sveikos

Kaip jautetes kaip suzinojot ko laukiates? Siandien man pasake, kad lyg berniukas. Tikejausi visai ne tokio atsakymo...Gydytoja sake, kad net nerekomenduojama mamoms zinoti vaikiuko lyti dar negimus vaikui, nes gali atsirasti "ne meile" vaikui, jei buvo norima kitos lyties, o tai jau kenkia vaikui. Tai pradejo lyg net sazine griauzti...
Kaip jus jautetes kaip suzinojot?

as labiau noreciau mergaites smile.gif 20 sav. pasake daktare, kad mergaite pas mane pilvely ir gyvena, bet nemanau, kad maziau myleciau ir laukciau sito stebuklo jei man pasakytu kita lyti smile.gif svarbu, kad vaikelis gimtu ir augtu sveikas smile.gif
ir is vis kaip pirmam vaikui tai visiskai nesvarbu kokia lytis bigsmile.gif
Atsakyti
20 savaite pasake kad turesim mergaite, tikiuosi taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra2124 @ 2014 03 04, 17:37)
Sveikos

Kaip jautetes kaip suzinojot ko laukiates? Siandien man pasake, kad lyg berniukas. Tikejausi visai ne tokio atsakymo...Gydytoja sake, kad net nerekomenduojama mamoms zinoti vaikiuko lyti dar negimus vaikui, nes gali atsirasti "ne meile" vaikui, jei buvo norima kitos lyties, o tai jau kenkia vaikui. Tai pradejo lyg net sazine griauzti...
Kaip jus jautetes kaip suzinojot?


Man 30-tą savaitę pasakė, kad turėsim broliuką, 35-tą savaitę, kad sesutę. Gimė sesutė biggrin.gif
Atsakyti
Mes praeitą savaitę išgirdom, jog panašu, kad laukiam dukrytės smile.gif wub.gif tai buvo 15 sav + 2 d. Dar labai neužsiciklinom, nes anksti, o ir lelius labai dūko, sunku buvo sugaudyt biggrin.gif
Atsakyti
Man 20-tą savaitę pasakė, kad mergaitės. Ir norėjau mergaitės. Bet kai pasakė, tuomet užsimaniau berniuko. Na, žodžiu... lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti