Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

QUOTE(Roxetė @ 2013 12 23, 17:00)
na kad ne, man sake du nemokami priklauso, tik nepamenu keliu savaiciu antras. ar 30 ar 32.

Miela, Vitulka, sveikinimai.  4u.gif

http://2.bp.blogspot.....u+nesuliu.gif

ka turite?

Hm. Vadinas, kiekvienoje poliklinikoje kitaip. Nes man sakė tik vienas ir darė tik vieną.
Ačiū smile.gif berniuką auginu 2.gif
Atsakyti
2011 metais priklause irgi tik vienas apie 20sav.
kitus du dare,bet jau prirase priezastis,kad nereiketu moketi
Atsakyti
Man pasakė 18 sav, kad mergaitė, antras ultragarsas apie 30 savaitę dažniausiai patvirtina(man patvirtino) arba paneigia (žinau,kelis atvejus,kai pasikeitė lytis smile.gif)

Kiek žinau bent jau Lietuvoje visi ultragarsai mokam- bent jau aš nors už visus kitus privalomus tyrimus nemokėjau nieko, bet už visus tris planinius ultragarsus reikėjo mokėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GPS: 23 gruodžio 2013 - 23:39
apie 18-20sav. didele tykimybe suzinoti ka nesioji 4u.gif
Atsakyti
Na mums 16 savaite, vakar dare echo ir parode "kazka" tarp kojyciu smile.gif kol kas sako bus berniukas. Dabar vel eisiu 20 savaite kai dar labiau paauges smile.gif
Atsakyti
Ėjo 17-ta savaitė, kai pasakė, kad turėsim dukrytę.Vėliau tą patį patvirtino apie 20-tą ir 30-tą savaitę.
Atsakyti
nuo pat pradziu jauciau, kad nesioju bernuzeli... o ir visas pilvas plaukeliais apaugo, apsigauravau lotuliukas.gif 17sav paklausiau noredama patvirtinimo, tai pasake, kad kabancio nieko nemato, tai lyg mergaite... buvau soke lengvam blink.gif bet isejus ir toliau sau nesiojau bernuzeli.. ax.gif 20sav genetike pasake, kad mato mergyte, tai ir vel is naujo nustebau.. blink.gif dabar jau labai susigyvenau, kad turesiu mergyte.. Duok D, niekas nepasikeistu.. ax.gif
Atsakyti
man 20 savaite pasake, kad mergaite bus smile.gif
ir tai jau antras ultragarsas buvo, nei karto uz juos nemokejau...
Atsakyti
Sveikos,
~18 savaitę pasakė, kad vyrukas. Pasitikrinsim sekančiu vizitu, ~22 savaitę.
Echo kiek buvau, tiek daro (3k jau)
Lankausi privačiai, negaliu atsakyti apie kainas. Nedetalizuoju išsamiai sumos.
Nieko blogo nėra, tiesiog pasitikrina, parodo, įgarsina, gal ir ramiau šitaip.

Su pirmu sūnum darė 1 kartą, 18 sav. Pasakė, kad "panašu, kad berniukas" ir daugiau nekartojo. Pataikė. bet norėjosi daugiau ten užmesti akį.

Kaip dabartinė mano gydytoja sako, kad tai šešėlių mokslas, todėl ir pasisakymai tokie neužtikrinti smile.gif

Gydytoja dirba ir antakalny, ne privačioj, mielai rekomenduočiau mamoms, kurios neišsirenka arba turi netinkamą. Nesitikėjau, kad vizitai pas ginekologę gal būti malonūs.

Su pirmu sūnumi pakeičiau gydytoją nėštumo vidury, nes vaikščioti pas ją buvo kažkokia kankynė. Grubi, nemaloni, svaidė replikas, neinformatyvi ir t.t. Po paskutinio vizito apsiverkus nubėgau pas skyriaus vėdėją, stipriai pagyvenusį vyrą ir jis visą likusį laiką mane ir prižiūrėjo asmeniškai.

Tai kas VLN turi ar susidūrė su nelabai malonia patirtim, brūkštelkit per až, mielai rekomenduosiu.
Atsakyti
QUOTE(Raudona'kanarele @ 2014 01 11, 10:55)
Gydytoja dirba ir antakalny, ne privačioj, mielai rekomenduočiau mamoms, kurios neišsirenka arba turi netinkamą. Nesitikėjau, kad vizitai pas ginekologę gal būti malonūs.
Su pirmu sūnumi pakeičiau gydytoją nėštumo vidury, nes vaikščioti pas ją buvo kažkokia kankynė. Grubi, nemaloni, svaidė replikas, neinformatyvi ir t.t. Po paskutinio vizito apsiverkus nubėgau pas skyriaus vėdėją, stipriai pagyvenusį vyrą ir jis visą likusį laiką mane ir prižiūrėjo asmeniškai.
Tai kas VLN turi ar susidūrė su nelabai malonia patirtim, brūkštelkit per až, mielai rekomenduosiu.

Kuri cia gydytoja antakalny? Butu idomu nes as antakalny lankausi blush2.gif
Atsakyti
Genetikai pasako 11-13 savaite 4u.gif
Atsakyti
Mums pasakė, kai buvo 16 savaičių ir 2 dienos. smile.gif
Atsakyti