Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

Dauguma sako kad nuo 14 savaiciu gali pasakyti, bet man 19sav dar nieko nepasake
Atsakyti
17 savaite, nemate
20 savaite berniukas
31 savaite berniukas
gime nuostabus berniukas 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
VA tik siandien, 32 savaite pasirode tiksliai,kad laukiuosi mergytes smile.gif
Atsakyti
Man 12sav. pasake, kad pagaliuko nesimato, bet tiksliau pasakys per kita echo. 16sav. pasake, kad bus mergyte, 20sav. per issamu echo kitas gydytojas patvirtino, kad mergyte. Gime mergyte wub.gif
Atsakyti
sveikos kai buvau 13 sqav neklausiau kas bus, o dabar 19 savaiciu paklausiau tai maciau ir as kad berniukas smile.gif
Atsakyti
Man genetikė pamatė 12w5d berniuką, nors ginekologė nepamatė ir 16 sav. kas tn gyvena. Aš kiek žiūrėjau - irgi niekas man ten neaišku. Kol kas tikiuos berno - 2 mergos jau ir taip yra.
Atsakyti



Sveikos visos busimos ir esamos mamytes! Zinau, kad panasiu temu jau buvo siame forume, bet labai mazai info radau apie genetikos centrus. Buvau 12 savaite genetikos centre, dariausi echo del vaikelio sveikatos, nes bijojau lad pastojau butent per operacika, net genetike nuramino kad viskas lb gerai. Ir prie to pacio norejau suzinoti kas pas mane ten pilvelyje, kojos visa laika buvo suglaustos bet Egle Benusiene pasake, kad mato mergaite. Dabar 14 sav buvau pas gene tai sake kad per mazas nestumas kojos suglaustos nieko nesimato. O as taip noriu viska pirkt pradet. Ar buvo kad kam suklydo?
Atsakyti
Palaukit 19 savaitės, kai darys didįjį echo, ir sužinosit.
Atsakyti
20sav darė ekoskopiją. matė berniuką, žiūrėsim kas bus. namie jau turiu bernužėlį, tai gal suklydo daktarėlis ax.gif
Atsakyti
Mums 17 sav pasake kas. O 20sav. kitas gyd. patvirtino.
Merginos, o kiek savaiciu priklauso nemokami echoskopai ? lyg 20 ir 30savaiciu. ar klystu? aciu.
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2013 12 22, 16:26)
Mums 17 sav pasake kas. O 20sav. kitas gyd. patvirtino.
Merginos, o kiek savaiciu priklauso nemokami echoskopai ? lyg 20 ir 30savaiciu. ar klystu? aciu.

Tik vienas, tas didysis, 19-20 savaitę, jei nėštumas be komplikacijų
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 12 22, 22:13)
Tik vienas, tas didysis, 19-20 savaitę, jei nėštumas be komplikacijų

na kad ne, man sake du nemokami priklauso, tik nepamenu keliu savaiciu antras. ar 30 ar 32.

Miela, Vitulka, sveikinimai. 4u.gif

user posted image

ka turite?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 23 gruodžio 2013 - 17:01