Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

su pirmu nestumu specialiai neklausiau, niekas ir nesake, norejau, kad butu staigmena, su antru nestumu pasake 26sav, anksciau nemate, su treciu pasake 30sav, kad tikrai berniukas, o 19sav, sake, kad tiksliai nemato, bet gali buti berniukas, nes seselis matosi kazkoks.
Atsakyti
Laba diena, buvau pas genetikę, kai leliukui buvo 11 savaičių ir 4 dienos. Buvau dėl amžiaus, bet labai smalsu buvo lytis, kadangi jau auginu du bernužėlius. Tai iš pradžių sako, lyg berniukas, paskui sako labai jau pas jus 50 / 50, bet paskui sako, nu duodu daugiau šansų, kad vis dėlto čia berniukas (sprendė pagal šlapimtakių žymenų kampą). Norėjau tiesiog išgirsti, kokia buvo jūsų patirtis šiuo klausimu: suklydo ar teisingai pamatė tokiame ankstyvame nėštumo laike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mylimukė* @ 2013 06 07, 14:52)
Laba diena, buvau pas genetikę, kai leliukui buvo 11 savaičių ir 4 dienos. Buvau dėl amžiaus, bet labai smalsu buvo lytis, kadangi jau auginu du bernužėlius. Tai iš pradžių sako, lyg berniukas, paskui sako labai jau pas jus 50 / 50, bet paskui sako, nu duodu daugiau šansų, kad vis dėlto čia berniukas (sprendė pagal šlapimtakių žymenų kampą). Norėjau tiesiog išgirsti, kokia buvo jūsų patirtis šiuo klausimu: suklydo ar teisingai pamatė  tokiame ankstyvame nėštumo laike  smile.gif



[quote=*Mylimukė*,2013 06 07, 18:31]

Man pasakė 12 sav, kad berniukas, dar taip lyg sudvejojo, bet neklydo. smile.gif
Atsakyti
Su pirmu vaikeliu, nuo pat pastojimo zinojau, kad turesiu berniuka, sirdis jaute ir visi echo parode, nes jau nemazas tas pasididziavimas pas ji blush2.gif
o va dabar 20 sav pasake, kad mergaiciuke matosi, veliau dare echo kitas gydytojas tai sake as nelysiu, o po to taip ir tampa impotentais ir nevaisingais (gyd. vyriskis buvo biggrin.gif). Dabar tik rugpjuti darys echo... einu isproto kaip noriu suzinoti kas ten gyvena, jau ir suneli pratinam, kad sese bus biggrin.gif ir patys beproto norim tos seses, o sirdis sako, o kas jei ne... nezinau kodel bet bijau tiketis mergaites, nors labai jos noriu. Bet visi aplinkiniai sako, kad turetu buti mergaite biggrin.gif
Atsakyti
22 sav. dare ultragarsa, bet nusisukes, nieko nesimate. O ir siaip blogai matosi, as stambi, po dvieju cezariu. O gyd. sako: pries tokias proceduras nereikia teptis kremu, nes blogai matosi biggrin.gif O as niekas gyvenime nesu pilvo kremu jokiu tepus.
Atsakyti
Kai nestumui buvo 12 sav suzinojome,kad turesim berniuka wub.gif neapsakomas jausmas, bet nuo pradzios net neisivaizdavau,kad galiu turet mergaite, jauciau visu kunu, kad vyras pas mane auga rolleyes.gif
Atsakyti
11sav ir 5d genetike pasake, kad 85% mergyte. Ziuresim ar pasitvirtins.... rolleyes.gif
Atsakyti
Vau kaip anksti daugumai pasako,mano ginekologe su pirmu ne karto echo nedare. Db laukiuosi,tai 16 sav paziurejo,bet sako oi lyties tai net neziuresiu nes dar nesimatys,o db turetu daryt kai bus 30 sav. Echo is vis nenori daryt,buvo tik va 16 sav. O kitom taip daznai paziuri.. Be galo norisi suzinot ka turesiu.
Atsakyti
22 savaitė lygiai - aiškiai ekrane pati mačiau, kad ten kažkas makaluojasi tarp kojyčių biggrin.gif gydytoja gerai išsireiškė "nu tikrai nustebčiau jeigu tas kapšelis imtų ir nukristų" lotuliukas.gif
Atsakyti
Man 16-likos savaičių genetikė pasakė, kad 100 proc. mergaitė. Dabar irgi rodo mergaitę. Paklausiau kad ultragarsu gali anksčiausiai paskayti lytį, tai sakė 10 savaičių, jau 100 proc. pasako. Kažkaip man pasirodė, kad anksti smile.gif
Atsakyti
Pirmas vaikis buvo slapukas (vėlai sužinojau), o va antrajam 13 sav. užtikrino, kad bus berniukas. Dar nežinau, ar 100 proc. tiesa, nes per kitą vizitą pas savo ginekologę, kai buvau, nesimatė g.gif Vieno gydytojo nuomone nepasikliaunu šituo klausimu, tai teks kentėt, kol ateis laikas echo biggrin.gif
Atsakyti
mano draugei 18 savaitei pasake,kad berniukas,o 31sav,kad jau mergyte ir gime grazuole mergaite!
Atsakyti