Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

Su Sunum 16 savaiciu pasake kad berniukas, paskui tik pasitvirtino smile.gif o db 24 savaiciu pasake kad mergaite. Lb daug kas priklauso nuo to ant kiek gydytojas yra patyres. Ko didesne patirtis darant echoskopija, tuo maziau klaidu smile.gif
Atsakyti
Man 18 sav pasakė, kad mergaitė. Tikiu, kad nesuklydo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 21, 08:49)
sužinojau didžiojo echo metu, einant 20 savaitei  smile.gif


as irgi jau uzsirasiau sitam "didziajam" echoskopui. laikysiu kumscius, kad tik pavyktu pamatyti, kas pas mus gyvena smile.gif)
Atsakyti
13 sav pasake kad berniukas smile.gif
Atsakyti
pries keleta dienu buvau "didziajam" echoskopui, deja, lyties nelabai ir suzinojome. ne todel, kad lelius nebutu norejes pasirodyti, bet gydytoja negalejo nustatyti, nes atseit aiskiai nesimate.
kaip ji aiskino-apie 20 savaite pats klaidingiausias laikas, kadangi tiek mergaiciu, tiek berniuku lyties organai vizualiai atrodo panasiai (mergaiciu lupos buna padidejusios, galima supainioti su berniuku atitinkamais atributais), tad ji aiskiai ir nemate, kas yra kas. nors kaip sake, atrodo, labiau krypstama i rozine spalva, bet kaip ir sakiau, sansu vos ne 50/50.
siek tiek nusiminiau, nes labai norejosi suzinoti. net vyra is darbo issitempiau, ejome i echoskopa, tikejomes, kad jau pamatysime smile.gif
o kada sekanti echoskopa galima darytis? pagal grafika dabar kaip suprantu echoskopas kol kas nepriklausys. berods sekantis ar ne 30 savaite buna... tai negi reiks 2 menesius laukti doh.gif
o jus gal prasote gydytoju pakartotinai pabandyti paziureti po kiek laiko, ar taip ir laukiate iki sekancio echoskopo, kada jau ten pagal viska jis priklausytu?
Atsakyti
eikit privačiai, poliklinikoj niekas nedarys. Apie 25-26 savaitę galit darytis 4D. Gydytoja sakė, kad tokio laiko vaikai gimdoje gražiausi biggrin.gif
Atsakyti
17savaite pasake, kad bus berniukas ^^ tikiuosi taip ir bus.
Atsakyti
Na man 18sav pasake, kad bus mergaite . Nors ir pati kazkaip jauciu kad mergyte .
smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Man 18sav. matė mergytę. Taigi, nuojauta apgavo biggrin.gif Dabar svarbiausia, kad aparatas ir daktaras neapgautų, nes labai jau susigyvenau su mintim, kad dukrelę turėsiu dirol.gif
Atsakyti
Laukiantis dukrytes sužinojau apie 20 sav, besilaukiant dvynukų apie 18 sav. 4u.gif
Atsakyti
Tiksliau sužinojau 22 sav., pasakė kad bus babyboy wub.gif.
Atsakyti
Sveikos, as prisiskaiciau, kad yra tikimybe, kad pamato labai anksti. smile.gif Jau penktadieni keliausiu pas genetikus ir tikiuosi gal ka pasakys, butu labai idomu smile.gif
Atsakyti