Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

QUOTE(jaunute... @ 2011 02 10, 14:05)
na jo, tada tikrai prietarai 4u.gif o kaip del potraukio ydomu bigsmile.gif taip pat girdejau jog patinka suresnis maistas bus berniukas, saldesnis mergaite blush2.gif as prisiklausau visko po to imu galvot gal tikrai rolleyes.gif tai jau geriau greiciau suzinot kas turesiu tongue.gif


visa tai yra prietarai. abu kartus sūrus maistas netraukė. Nereikia nei vienu iš jų tikėti. taip, galima pasižaisti, pablevyzgoti, bet jokiu būdu nepriimti už gryną tiesą. 100proc žinosi tik tada, kai pagimdysi.
Atsakyti
Man dabar berods 37 nestumo savaite ir as po siai dienai nezinau ko laukiu nestuke.gif biggrin.gif kiek buvo daryta echoskopiju - maziukas slepesi. O dabar jau ir patys su vyru nenorim zinoti kas gims. Kai gims - pamatysim wub.gif Nuojautos jokios neturiu (kai laukiau pirmojo irgi nejauciau ka nesioju. Sake, kad mergaite ir as tikejau, kol likus menesiui iki gimdymo visgi gydytoja pamate ,,pimpaliuka" biggrin.gif ) del maisto - sauldaus ar suraus - valgiaus visko po lygiai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunute... @ 2011 02 09, 15:09)
sveikutes mamytes,  4u.gif norejau suzinot kada suzinosiu turesiu berniuka ar mergaite smile.gif man sake akusere jog 20 savaiciu eigoje schmoll.gif bet ar tiek ilgai.... kiek jums buvo laiko kai suzinojote thumbup.gif


Man ginekologas pasakė 16 sav., kad bus mergaitė ir neapsiriko. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunute... @ 2011 02 10, 14:34)
as tai labai bijau jog nesuklystu pasakant schmoll.gif jai viska pirksiu kaip pasakys o gims atvirkscei, oj kad tik taip nebutu schmoll.gif


Galima pradziai pirkti neutralios spalvos daiktus. As siandien zalius vokeli ir kombinezoniuka nusipirkau bigsmile.gif

O del tu prietaru, tai tikrai jais netikiu. Man prognozuoja mergaite, bet pykino tikrai nedaug ir visiskai nevemiau. Viena diena norisi saldaus, kita suraus, tai pagal tai spresti irgi negaliu. Geriausiai anyta buvo suskelusi, kai man buvo gresiantis - bus berniukas, nes kraujuojama tik berniuko laukiantis biggrin.gif
Atsakyti
visdelto pradejau abejot kai pasakys gydytoja kas bus g.gif reike klaust ar tikrai 100proc zino, kitaip ir netikesiu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunute... @ 2011 02 10, 17:29)
visdelto pradejau abejot kai pasakys gydytoja kas bus g.gif reike klaust ar tikrai 100proc zino, kitaip ir netikesiu nestuke.gif

100% lyti gali tik vaisiaus vandenu tyrimas pasakyte.echoskopu buna visko-pvz mergaites lytiniai organai gali but 'pabrinke' ir atrodys kad pilvellyje vyriskis auga
Atsakyti
Man pasake 20-ies savaiciu ir dvieju ar triju dienu, turetu pagal ju prognozes gimti berniukas, ziuresim ar neapsiriko daktarai smile.gif
Atsakyti
na man vakar genetike pasake kad bus mergyte[beveik 16sav].noriu tiket kad teisybe.nors sake 100proc tongue.gif
Atsakyti
13sav pasake kad 99%BERNIUKAS,22SAV PATVIRTINO TA PATI IR 29SAV kita daktare patvirtino kad sunus smile.gif
Atsakyti
As suzinojau labai anksti 12 sav. nieks netikejo kai pasakiau kad gydytojas man pats parode kad kai kas tarp kojyciu kabo, nes dar aceit anksti matyti, bet buvau labai geroj klinikoj su naujausia aparatura ir aiskiai matesi. Po to darem echo atrodo 16 sav tai nieko nematem, nes sedejo kojas sukryziaves, o 18 sav echo metu, jau vel aiskiai pamatem, kad berniukas.
Dabar 31 savaite mums, uz poros savaiciu darys paskutini echo tai tikimes viskas taip ir liko biggrin.gif nes rubeliai ir visi kiti daiktai jau supirkti berniukiski....
Atsakyti
17 sav. pasake, kad bus mergyte. Net neabejoju, kad taip ir bus smile.gif Cia motiniska nuojauta sneka:) Nuo pat pradziu zinojau, kad laukiuosi mergytes. Net nzn is kur zinau, bet zinau:)
Atsakyti
O mano leliaus širdutė plaka vyriškai, elgesys pilve irgi toks berniokiškas, bet daktarė sako, kad mato mergaitę biggrin.gif ne visai tikra, bet sako "pimpaliuko" ir nematyt blink.gif

ar yra kam buvę, kad 20 sav. nesimatytų?
Atsakyti