Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

Nežinau ar girdėjote apie IRIDOLOGIJĄ, tai yra toks mokslas, kur nustato viską iš akies.. Ten įsipina viskas, net astorologija.. Vilniuje, o gal spėju ir visoje Lietuvoje yra tik vienas tuom užsiėmantis žmogus, jis turi kaip savo kliniką Naujamiestyje (anksčiau buvo Žirmūnuose), vat.. ir jis su tokiu aparačiuku nufotografuoja akį, jį iškarto pasirodo ekrane ir jis iš jos pasako viską apie jūsų organizmą, kartais net likimą..
Pas jį lankiausi ir aš pati ir daugybė mano pažįstamų, ir niekas nenusivylė, žmonės pas jį plaukte plaukia jau virš dešimt metų, jeigu ne daugiau. Pirmą kartą apsilankiau prieš 13 metų, nes man ant kaklo buvo kažkoks guzas ir jokie gydytojai negalėjo nustatyti kas tai, tai jis buvo mano paskutinė viltis.. nuėjau pas jį, pasakė skubiai operuoti, nes viduje yra dar vienas ir užmetus šį reikalą aš tiesiog nukeliausiu į kitą pasaulį.. Iš Amerikos atskrido gydytojas, kuris mane operavo, ir kaip sakė iridologas, viduje rado antrą auglį.. Kitą kartą pas jį apsilankiau jau po dešimties metų, jis man pasakė visas mano ligas, kurias nuėjus pas gydytojus patvirtino ir jie, išsigydžiau ir dabar trečiąjį kartą buvau pas jį prieš kelias savaites, vėl gi pasakė, kad negerai su skrandžiu ir šlapimtakiais, o taip ir yra.. Ir pasakė, kad nešioju mergaitę nestuke.gif ir galit mane smerkti, bet aš visiškai juo tikiu, nes iki tol taip pat jaučiau, kad mergytė ir kai dar jis man pasakė, man neliko jokių abejonių, nes šiuo žmogumi tikrai pasitikiu, net jo kabinete tokia atmosfera, kad išeidavau visada pakylėta, laiminga.. Geras yra žmogus, savo žmoną išgydė nuo baisiausių ligų.. o kiek žmonių, tai suskaičiuoti sunku..
Tai vat moterys, jeigu norite ir pasitikrinti viso organizmo būkle vienu metu ir tuo pačiu sužinoti savo žirniuko lytį, rekomenduoju šį žmogų.. mirksiukas.gif juk lytis iš karto žinoma, kai mažiukas įsikuria mūsų pilve, tik daktarai pamato tada, kai burbuliukas paauga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaleduManiake: 24 lapkričio 2012 - 16:06
tik prasidėjus 14-ai savaitei buvome pas genetinę - ji patvirtino, kad laukiamės mergaitės wub.gif
Atsakyti
O mūsų stebuklėlis taip ir nepasirodė kas wub.gif nestuke.gif
Bus dar vienas echo kitą savaitę, arba po Šv,. Kalėdų, tai gal tada pamatysim, bet gine sakė, kad greičiausiai ir liks paslapty... staigmena bus, kai sulauksim wub.gif heart.gif
Atsakyti
Nors 12 sav dar tik pradeda formuotis mazyliu lytiniai organai, bet man jau 12 sav gydytoja kompiuterio monitoriuje rodydama mano mazyli prasitare, jog cia jau bus nykstukas, o ne snieguole smile.gif taip ir buvo - siandien supuoju savo berniuka smile.gif
Atsakyti
šįkart 20sav nematė, o 30sav. sužinojau, kad trečia dukrytė wub.gif
Atsakyti
18 savaiciu echo, turim nuotraukyte kaip irodyma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aniri*: 09 gruodžio 2012 - 13:13
Jau 28 savaite, iki siol nezinau kas bus. Taciau sia savaite vizitas pas gydytoja, turetu daryti echo, tad labai tikiuosi suzinoti. smile.gif
Atsakyti
Mums 17oje savaiteje jau matesi aiskiai, kad mergaite gims smile.gif Niekados nesislepdavo, pasirodydavo atvirai, kas tokia bus lotuliukas.gif
Atsakyti
As buvau 19 savaiciu sake lygtai panele smile.gif nieko vyrisko nesimate. tuoj ir vel reiks eiti i echo
Atsakyti
19sav suzinojome, kad berniukas, bet gydytoja sake kad labai anksti jau norime suzinoti smile.gif
Atsakyti
12ta savaite pasake - 90% duoda, jog bus mergyte. Po to 17ta savaite patvirtino, kad tikrai mergyte. wub.gif
Atsakyti
Mums pasake lyti per 16 savaites vizita mirksiukas.gif Labai priklauso nuo aparaturos, bei vaikucio padeties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dra-cena: 31 sausio 2013 - 21:55