Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

17sav pirma karta pasake wub.gif
Atsakyti
Mums lyti pasake 16 sav wub.gif
Atsakyti
17 sav. sake, kad berniukas, paziuresim kaip bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 02 27, 18:36)
Man mano gydytoja 3 kartus sake, kad mate mergaite, o pas kita nuejau, sako 100% berniukas

kaip taip ? tai pagal ka sprendzia ? kad mato mot lyt organus ar kad pimpaliuko nemato? ir skai net 3 kartus ? kaip taip buna kad apsirinka dar ? gal ir man apsiriko g.gif biggrin.gifl
Atsakyti
Mum zaidimo forma spejo 12 savaiciu kai dare ultragarsa ir genetinius tyrimus, ale pagal kokiu kapu kazkas kyso, bet tokiu ankstyvu laiku dar lb sunku butu 100% pasakyti, tai mes ir lauksime iki veliau, kol patvirtins, kol kas nepuoliau visko melyno pirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
As zinojau kas gims vos pasidariusi NT smile.gif Tikrai- Su sunum kai laukiausi testas buvo labai neryzskus, net veluojant trim dienom anrta juostele buvo vos iziurima, vaiduokline, o su dukryte ryskus testas buvo ta pacia diena kai tik nesusirgau. Dabar vel neryskus, vos iziurimas, speju, kad bus sunus smile.gif O jei apie echoskopus kalbant, tai labai ir nuo aparato ir nuo echoskopuotoja priklauso. Pirmu nestumu pasake kad sunus apie 14sav, antru irgi panasiai.
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 02, 12:00)
As kazkodel galvoju, kad bus berniukas g.gif Nuojauta sako tai blush2.gif



kazkodel ir as taip jauciu ir varda berniuko jau zinome, o mergaites nea... nors labai noreciau mergaites, bet nuojauta kuzda, kad bus berniukas... biggrin.gif
Atsakyti
Aš išvis kas gims sužinojau telikus 5dienom iki gimdymo. biggrin.gif
Atsakyti
18 savaite pasake tikrai mergaite, matai, nieko neturi...
o 28 savaite kazkas isaugo, ir mergaite pavirto i berniuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2012 01 25, 15:50)
18 savaite pasake tikrai mergaite, matai, nieko neturi...
o 28 savaite kazkas isaugo, ir mergaite pavirto i berniuka  biggrin.gif



haha nu va matai kokie tie leliukai apgaulingi.
Man vel dare ultragarsa 15 savaiciu, tai sako atrodo, kad berniukas, tai turim du spejimus kad bus berniukas, bet lauksiu iki vasario 9, kada jau darys pilna ilga skana tada ir paziuresim kaip ten kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2011 12 31, 00:33)
kaip taip ? tai pagal ka sprendzia ? kad mato mot lyt organus ar kad pimpaliuko nemato? ir skai net 3 kartus ? kaip taip buna kad apsirinka dar ? gal ir man apsiriko  g.gif  biggrin.gifl

apie lytis,labai jau jie panasumu turi biggrin.gif http://dirbumama.lt/...as-ar-mergaite/
Atsakyti
QUOTE(lapkrituke @ 2012 01 09, 07:18)
As zinojau kas gims vos pasidariusi NT smile.gif Tikrai- Su sunum kai laukiausi testas buvo labai neryzskus, net veluojant trim dienom anrta juostele buvo vos iziurima, vaiduokline, o su dukryte ryskus testas buvo ta pacia diena kai tik nesusirgau. Dabar vel neryskus, vos iziurimas, speju, kad bus sunus smile.gif O jei apie echoskopus kalbant, tai labai ir nuo aparato ir nuo echoskopuotoja priklauso. Pirmu nestumu pasake kad sunus apie 14sav, antru irgi panasiai.

nu cia nesamones tikrai tik sutapimas,pas mane testo antra juostele labai blankni ir 18sav pasake,kad turesim mergaite wub.gif
Atsakyti