Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

Su abiem vaikais itarima (medicinini) turejau 12 diena po ovuliacijos. Patvirtino 18 sav smile.gif
Atsakyti
mes pamateme 20 savaite
Atsakyti
6 menesiu smile.gif
Atsakyti
19 savaite pamatem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2011 11 11, 10:08)
Su abiem vaikais itarima (medicinini) turejau 12 diena po ovuliacijos. Patvirtino 18 sav smile.gif


Loveco, labai smalsu, pagal ką įtarei taip anksti? ax.gif
Atsakyti
pamatem, kai gime, nes iki tol viena karta atrodydavo, kad mergyte, kita - kad berniukas, susilaukem sunaus smile.gif
Atsakyti
Na su pirmu suneliu pamatem apie 20 savaite, kad berniukas, o veliau kiek kartu ziurejo tiek ismetes visu groziu rodesi smile.gif Dabar eisiu 16 savaite tai ziuresim ar pasirodys ka tarp kojyciu turi ar slapukaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Surya @ 2011 11 22, 17:19)
Loveco, labai smalsu, pagal ką įtarei taip anksti?  ax.gif


1 atvejis

1. Iš to, kad nėštumo testas parodė labai anksti- 7 dieną po ovuliacijos (didesnis HCG kiekis kraujyje).
2. 12 DPO HCG buvo net 145 miu/ml, o su mergaitėmis dažniausiai ir būna šito hormono daugiau nei su berniukais. Iš čia , ko gero, ir kai kurioms moterims pasireiškiantis stipresnis pykinimas, nei kad su berniukais. Vėliau HCG skaičiai didėjo tikrai žaibiškai, ir man iš pradžių įtarė daugiavaisį nėštumą.
3. Mane pykinti pradėjo dar nesulaukus mmm dienos...
4. Vėmiau "kiek galėjau", iki 16 savaitės nesikeldama iš lovos.
5. 18 sav. pasakė, kad "nesimato nieko, kas rodytų berniuką, tai tikriausiai bus mergaitė".
6. 24 sav 3 d echo parodė "kavos pupelę" ir toliau jau viskas aiškiai buvo matoma.
GIME MERGYTĖ.


2 atvejis

1. Nėštumo testas parodė irgi labai anksti, bet HCG 12 dpo tebuvo 50 miu/ml (kaip jau minėjau su berniukais mažesnis jis būna , bet čia eina kalba apie konkrečią moterį)
2. Nepykino beveik visiškai, viską galėjau valgyti, vėmiau tik labai stipriai susinervinusi kartelį.
3. 7 sav echoskopija parodė širdelės plakimą, jo dažnis buvo 120 per minutę. Buvau girdėjusi, kad tokio amžiaus berniukų- embrionukų jis būna mažesnis nei mergaičių ir vidurkis panašiai toks ir yra.
4. 20 sav vaikinas aiškiai leido suprasti, kas toks jis yra smile.gif Vėlesnės echoskopijos taip pat.
GIMĖ SŪNUS

4u.gif
Atsakyti
23 sav. gydytojas pasakė, kad bus bachūras, ir neklydo. bigsmile.gif
Atsakyti
man nuo pradziu kiek iziuredavo sake -mergaite,o as toki jausma turejau kad berniukas,nemoku pasakyt,kazkoks 6-tas pojutis.Iki 7,5 menesio sake mergaite,paskui pamate ,,giliukus'' tarp koju beveik 8 menesi nestumo-o as mintyse sau-juk sakiau kad berniukas smile.gif)))
apie nestuma labai anksti suzinojau 3 sav buvo kai pastojus,supykino smile.gif vemiau iki 12 sav. i mesa ir piena ziuret negalejau,kone dujokauke turejau nesiot biggrin.gif nuo siu produktu
manau ateis laikas ir suzinos kiekviena,zinau kad norisi anksciau,bet cia ir yra stebuklas-zinai kad nesioji leliu,bet kokurios lyties ?... smile.gif sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
13 savaite smile.gif
Atsakyti
12 sav pasake kad berniukas, 18 vel patvirtino kad berniukas, o kai gims matysim ar tikrai berniukas bus thumbup.gif bet vidine nuojauta sako kad berniukas nestuke.gif
Atsakyti