Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims

QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 04 30, 13:31)
19 savaite buvau echoskopijos privaciai, man mate berniuka, tuo tarpu gine, pas kuria lankiausi, veliau 3 kartus sake, kad jai atrodo, jog mergaite. Gime berniukas. Kai pranesiau tai ginei, ji prisipazino, kad man pamelavo, nes yra nelinkusi atskleisti lyties blink.gif Tai galejo pasakyti, kad nemato ar kad nesakys, o cia doh.gif Mes dar tiek laiko gaisom mergaitei varda rinkdami, gerai, kad dar nutariau del viso pikto pirkti neutraliu spalvu drabuzius, nes butu berniukas roziniais drabuziais doh.gif


Matyt nerado kuom pasiteisinti tai bandė išsisukti iš padėties prisipažindama, kad jums pamelavo..... blink.gif doh.gif Klausimas dėl ko ji dar gali pameluoti???
Nes pasitikėjimo tikrai man nesukeltų daugiau toks jos poelgis... unsure.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 04 30, 13:31)
19 savaite buvau echoskopijos privaciai, man mate berniuka, tuo tarpu gine, pas kuria lankiausi, veliau 3 kartus sake, kad jai atrodo, jog mergaite. Gime berniukas. Kai pranesiau tai ginei, ji prisipazino, kad man pamelavo, nes yra nelinkusi atskleisti lyties blink.gif Tai galejo pasakyti, kad nemato ar kad nesakys, o cia doh.gif Mes dar tiek laiko gaisom mergaitei varda rinkdami, gerai, kad dar nutariau del viso pikto pirkti neutraliu spalvu drabuzius, nes butu berniukas roziniais drabuziais doh.gif

Nu tai jau tikrai, viršūnė!!! doh.gif Jeigu žmonės, klausia, vadinasi jiems įdomu.....
Stebiuosi, kaip atsiranda tokių keistuolių medikų blink.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi, kad pries gimdyma pakeiciau gine smile.gif Beje, mes su vyru tai visiems prisakem, kad ta melage gine mate mergaite, tai dabar visi zinos, kad ji echoskopo gerai nedaro hihihi.gif
Atsakyti
Sveikutės, 4u.gif

mano pirmagimį, kad bus berniukas, pasakė labai anksti - gal kokių trylikos keturiolikos savaičių.. Davė 95 proc. ir pasakė, kad "jei uodegytė nenukris - tai turėtų būti berniukas, o tiksliau bus galima pasakyt vėliau".. lotuliukas.gif "Uodegytė nenukrito" ... blush2.gif Dabar tik kartą buvau echo - 19 sav. ir 3 d. - pranašauja ir berniuką... Na, pamatysim.... neilgai laukt beliko... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
gali nustatyti nuo 16 sav bet lelius gali nenoreti parodyti kas ten: jis ar ji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 04 30, 13:31)
19 savaite buvau echoskopijos privaciai, man mate berniuka, tuo tarpu gine, pas kuria lankiausi, veliau 3 kartus sake, kad jai atrodo, jog mergaite. Gime berniukas. Kai pranesiau tai ginei, ji prisipazino, kad man pamelavo, nes yra nelinkusi atskleisti lyties blink.gif Tai galejo pasakyti, kad nemato ar kad nesakys, o cia doh.gif Mes dar tiek laiko gaisom mergaitei varda rinkdami, gerai, kad dar nutariau del viso pikto pirkti neutraliu spalvu drabuzius, nes butu berniukas roziniais drabuziais doh.gif


Pas mus irgi panasiai sako, viena gine mato berniuka, net ekrane rode. Kita jau kokius 3 kartus sake, kad jai panasu i mergaite. Nezinau ka galvoti, vyras jau su mergaite apsiprato biggrin.gif O as niekuo nebetikiu biggrin.gif
Atsakyti
Uz dvieju savaiteliu eisiu daryt echo. Taip nekantrauju. Viliuosi, kad mazulis parodys, ka tarp kojyciu turi smile.gif Nors vienodai nudziugsiu ir vienu, ir kitu atveju, smalsu zinot smile.gif
Atsakyti
as irgi po poros savaiciu eisiu, bet nujauciu kad dar bus per anksti, tai turbut ir nesuzinosiu kas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunute... @ 2011 02 10, 10:34)

Mamytes gal zinot jai sakoma jog daznai pykina ir vemi jog tiketa kad mergaite ydomu ar tai tiesa smile.gif

mane su pirmu nestumu pykino nuo labai anksti ir ilgai- susilaukem berniuko, dabar pykino bet ne tiek ilgai ir nevemiau - laukiuosi mergytes

QUOTE(jaunute... @ 2011 02 10, 13:05)
na jo, tada tikrai prietarai 4u.gif o kaip del potraukio ydomu bigsmile.gif taip pat girdejau jog patinka suresnis maistas bus berniukas, saldesnis mergaite blush2.gif as prisiklausau visko po to imu galvot gal tikrai rolleyes.gif tai jau geriau greiciau suzinot kas turesiu tongue.gif

na manau kad cia tai tik prietarai, laukiuosi mergytes , o pirmosiomis nestumo savaitemis silkes norejau kaip isprotejus doh.gif biggrin.gif norejau labai raugintu kopustu , raugintu agurkeliu biggrin.gif i saldumynus negalejau ne paziuret
o del lyties pasakymo tai su pirmu suzinojau kad laukiuosi berniuko gal kokiu 30 savaiciu, nes iki to laiko nesirode, o dabar pirma karta pasake kad bus mergyte kai buvau 16 savaiciu, paskui 20 savaiciu patvirtino dar karta kad mergyte, ir dabar 31 savaites kai buvau paskae kad mergyte
Atsakyti
19sav.genetike pasake,kad 100proc.turesiu grazia mergyte wub.gif nors iki echo buvau sventai isitikinusi,kad laukiuosi berniuko,net zydrus rubelius jau pirkau blush2.gif ir pirmus menesius nerealiai mesos,desros,raugintu produktu norejosi smile.gif mitai nepasitvirtino ir susilaukiau dukrytes wub.gif
Atsakyti
Man pasakė genetikė 18 sav. kad bus mergytė wub.gif Ir neklydo thumbup.gif
Atsakyti
Čia tie grožybių rodymai dar nieko nereiškia.. biggrin.gif va mano pažįstamai gal kokią 30 savaitę sakė, kad 100% berniukas, nes matėsi grožybės, o žiūrėk - gimė mergaitė. Be jokių ten varliukų ir panašiai. g.gif blush2.gif
Atsakyti