Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių savaičių sužinoma, kas gims



sveikutes mamytes, 4u.gif norejau suzinot kada suzinosiu turesiu berniuka ar mergaite smile.gif man sake akusere jog 20 savaiciu eigoje schmoll.gif bet ar tiek ilgai.... kiek jums buvo laiko kai suzinojote thumbup.gif
Atsakyti
Man pasake 19 savaite ir tikriausiai suklydo doh.gif Pasake, kad berniukas, paskui kita gydytoja 3 kartus tikrino ir visus kartus sake, kad mergaite doh.gif Dabar mazdaug 98% tikiu, kad bus mergaite, bet stengiuosi pirkti neutraliu spalvu daiktus, jei netycia tie 2% suveiktu biggrin.gif

O siaip buna, kad ir 16-17 savaite pamato lyti, tai nebutinai reikes taip ilgai laukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš iki šiol tiksliai nežinau kas gims biggrin.gif
Atsakyti
kas gims suzinojau kai gime biggrin.gif tiesiog nesirode, per visus echo arba uzsidengdavo arba nusisukdavo. dabar vel laukiuosi tai paskutini echo vel nesirode nors jau 20 sav buvo ax.gif
Atsakyti
Man 19 savaite aiskiai matesi kad vyrukas bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievuli: 09 vasario 2011 - 16:47
14 savaite daktaras pasake - rodos, vyriska lytis formuojasi biggrin.gif
23 savaite daktare nemate (as manau nepersistenge ziuredama)
33 savaite daktare sake, be jokiu klausimu mergaite

gime graziausia pasaulyje mergyte wub.gif
Atsakyti
man 21 savaite pasake, kad bus berniukas....abejoniu nera...ir as ir daktare... ir vyras is vaizdo ekrane be zodziu supratom kad vyras bus kaip pipiras 4u.gif
Atsakyti
iki dabar nezinau kas bus smile.gif
Atsakyti
as tai labai bijau jog nesuklystu pasakant schmoll.gif jai viska pirksiu kaip pasakys o gims atvirkscei, oj kad tik taip nebutu schmoll.gif
Mamytes gal zinot jai sakoma jog daznai pykina ir vemi jog tiketa kad mergaite ydomu ar tai tiesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunute... @ 2011 02 10, 11:34)
as tai labai bijau jog nesuklystu pasakant schmoll.gif jai viska pirksiu kaip pasakys o gims atvirkscei, oj kad tik taip nebutu schmoll.gif
Mamytes gal zinot jai sakoma jog daznai pykina ir vemi jog tiketa kad mergaite ydomu ar tai tiesa smile.gif


tik prietarai. mano abu nėštumai visai skirtingi, o turiu du bernus. Visi tokie "požymiai" realiai nerodo nieko "irnesakyk".

Per pirmą nėštumą lytį pamatė tik 32sav., o per antrą, berods, 22 gal... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunute... @ 2011 02 10, 12:34)
as tai labai bijau jog nesuklystu pasakant schmoll.gif jai viska pirksiu kaip pasakys o gims atvirkscei, oj kad tik taip nebutu schmoll.gif
Mamytes gal zinot jai sakoma jog daznai pykina ir vemi jog tiketa kad mergaite ydomu ar tai tiesa smile.gif

savo kailiu dar nepatyriau, nes pykino labai, tik lyties dar nezinome smile.gif
bet pvz drauges su pirmu nestumu visiskai nepykino - gime mergaitem, su antru nestumu pykino 5 menesius - gime berniukas smile.gif tai siuo atveju prietaras apie pykinima ir mergaite visiskai nepasitvirtino smile.gif
Atsakyti
na jo, tada tikrai prietarai 4u.gif o kaip del potraukio ydomu bigsmile.gif taip pat girdejau jog patinka suresnis maistas bus berniukas, saldesnis mergaite blush2.gif as prisiklausau visko po to imu galvot gal tikrai rolleyes.gif tai jau geriau greiciau suzinot kas turesiu tongue.gif
Atsakyti