Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

Vaižgante,na čia gerai parašei...pritariu,bet netoleruoju. doh.gif
Atsakyti
Čakai, gal turėjot omeny atvirkščiai: toleruojat, bet nepritariat? Ar norėjot pasakyt, kad pritariat išsakytoms Vaižgantės mintims, tačiau, manot, kad nereikėjo to sakyti/rašyti viešai?

dinazaure, kiek man teko matyti, jūsų žinutės šiame forume (su laaaabai retom išimtim) - tai ištisinė Vaižgantės kritika, smerkimas, ironizavimas. Nejaugi nuoširdžiai tikit, kad tokiu būdu jūs pati tobulėjat? Apie tobulėjimą, augimą primenat jai ir kitiems, o jums pačiai augti jau nebesinori?
O dėl mano klausimo apie apsėdimą, tai ar ne tam ši tema buvo sukurta? Mes klausiam, kas mums rūpi, jis, kai turi laiko, atsako. Tai ką aš blogo padariau, kad nesulaukusi atsakymo į savo klausimą, tiesiog jį pakartojau (beje, paties Virgio prašymu)? 4u.gif
Atsakyti
Vieša paslaptis, kad Reiki Lietuvoje tapo verslu. Matyt, tai pagrindinė priežastis, kodėl kai kurie meistrai tiek daug ima už trečiąją iniciaciją- 3000- 5000 Lt.
Atsakyti
Blue Rose, ne , jus nieko blogo nepadaret. Ir Vaizgantes negalima nei kritikuoti, nei smerkti, nes "tokiu budu" netobulejama.
Atsakyti
Vaizgante, o Jus savo Reiki mokykla turite? Gal galite parasyti kaip vadinasi? Ar bent i privatu jei nenorite, kad pasirodytu kaip reklama? Ir kaip supratau siuo metu neuzsiimat Reiki mokymu? Ar galima tiketis, kad dar pas jus kazkaip imanoma patekti per ateinancius metus ar kazkada? 4u.gif
Atsakyti
Pritariu Vaižgantei,kad žmonėms sunku ir tt.,bet negaliu toleruoti,kai inicijuojama bet koks žmogus, nors ir prašo...Šiandien inicijavau žinomą gydytoją,nes ji to prašė,o man buvo leista,nors ir nelabai norėjau,kadangi ji beveik nežino apie REIKI...Tiesiog Vedlys pasakė-gerai.
O sunku visiems,reikia maitintis,už viską mokėti,bet tokios kainos...2000-3000 tai jau manau perdaug,nebent milijonieriui,nes tada JO REIKI geriausia,tik gali neleisti Vedlys...o tada "gaila, ir tiek"... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 03 01, 15:46)
Pritariu Vaižgantei,kad žmonėms sunku ir tt.,bet negaliu toleruoti,kai inicijuojama bet koks žmogus, nors ir prašo...Šiandien inicijavau žinomą gydytoją,nes ji to prašė,o man buvo leista,nors ir nelabai norėjau,kadangi ji beveik nežino apie REIKI...Tiesiog Vedlys pasakė-gerai.
O sunku visiems,reikia maitintis,už viską mokėti,bet tokios kainos...2000-3000 tai jau manau perdaug,nebent milijonieriui,nes tada JO REIKI geriausia,tik gali neleisti Vedlys...o tada "gaila, ir tiek"... tongue.gif


Ne 2000- 3000, o 3000- 5000. Buvau Reiki klube kolegės, kuri prašo 5000. Gal jos sertifikatai paauksuoti?
Kuo mažiau konkurentų versle, tuo yra geriau. Kai tik pradėjau užsiimti inicijavimu, pajutau tam tikrų vėjelių iš kolegų pusės, nes aš jiems kainas numušiau...Ateina pas mane žmogus, iš kurio paprašė 4000 Lt, o aš jam duodu už 400 Lt ir dar paklausiu: ar tu tikrai nori man tiek daug duoti? Sako- taip, nes tai net vienu nuliu mažiau...
Manau, kad Reiki turėtų būti prieinama kiekvienam to išties norinčiam. Ypač mamoms, auginančioms mažus vaikus.
Atsakyti
Wow..." kazdaja kucharka mozet upravliat stranoij"...bet istorija inese savas pataisas , nes rezultatai nebuvo patys geriausi bigsmile.gif
Atsakyti
Na,inicijuoti į meistrus derėtų ne kiekvieną...bent aš taip manau.Čia ir pasišventimas ir sugebėjimai ir galbūt moralė,kuri dažnai dingsta,kai pinigėliai pradeda plaukti.Dar yra pensininkai ir tt.Prieš ką nors nusprendžiant,gal verta žmogų daugiau pažinti?O tai"kaina 4000-pirmyn"...smagu iš šalies skaityti tokią info... mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema keistai pakrypo vien finasiniu klausimu kryptimi. Kazin kodel...
Kiek, uz ka, po kiek...cia kiekvieno Mokytojo asmeninis reikalas. Juk niekas prievarta nevaro moketi tukstancius. Del to ir yra pasirinkimas, kainu ivairove, skirtingi Mokytojai. Pasirinkimo kriterijus taip pat: ar pigiausias variantas, ar labiau tinkantis. Yra isvis nemokamu variantu, ir internetines iniciacijos viska mokantis is knygu. Pasidziaukime, kad yra ivairove ir pasirinkimo galimybe, yra Mokytojai ir norintys mokytis smile.gif
O kiekvienas norintis tikrai suras sau tinkama varianta.
Be to, tos aukstos kainos yra Meistro, Mokytojo pakopu, kurias ne daznas ir pasirenka.
Sutinku su Vaizgante, kad Reiki turi buti prieinamas kiekvienam. Bet tas masiskumas dazniausiai liecia tik pirma, na gal dar ir antra pakopas, kuriu kaina tikrai prieinama. Be to, kaip minejau, galima rasti ir visai nemokama varianta. Tad tikrai nera reikalo taip pergyventi del kolegu aukstu kainu smile.gif
Juk svarbu galutinis rezultatas: tie zmones, kurie suzino apie Reiki, pasirizta inicijuotis ir susieti savo gyvenima su siuo nuostabiu gydymo ir tobulejimo metodu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 03 02, 10:02)
Sutinku su Vaizgante, kad Reiki turi buti prieinamas kiekvienam. Bet tas masiskumas dazniausiai liecia tik pirma, na gal dar ir antra pakopas, kuriu kaina tikrai prieinama. Be to, kaip minejau, galima rasti ir visai nemokama varianta. Tad tikrai nera reikalo taip pergyventi del kolegu aukstu kainu smile.gif


Matai, paprastai žmonės nori baigti, jei jau pradėjo, ir ne lakstyti ieškodami sau priimtinų kainų, o pas tą patį mokytoją...Tie mokiniai, kurie pas mane ateidavo trečios iš kitų mokytojų, paprastai teigiamai atsiliepdavo apie savo mokytoją, bet neigiamai atsiliepdavo apie pasiūlytą kainą...Jeigu matai, kad žmogus išties pasiruošęs tai trečiai, o jo pasirinkimas- mokys jis kitus ar ne (juk ir aš kažkada žalia buvau ir drebėjau prieš pirmą iniciaciją), kodėl gi jam neduoti tos trečios už jam priimtiną kainą? Tokie žmonės jau puikiai supranta to vertę. Realiai ji neįkainojama. Yra žmonių, kurie manęs prašė trečios, o aš nedaviau, nes jaučiau, kad žmogui dar reikia padirbėti. Ir jeigu kuris nors iš jų nuėjo tos trečios pas kitą meistrą,- jo asmeninis reikalas...
Atsakyti
Na tai Vaizgante, viskas tada tvarkoj. Visiems uzteks to gerio smile.gif
Kas nores pigiau, eis pas tave, kas nenores keisti Mokytojo, ieskos budu prasimanyti pinigu. Ir jei tikes savo sprendimu ir ketinimu, tai ir pinigai atsiras. Nors kartais naudinga pakeisti Mokytoja ir neprisiristi prie vieno.
Ir jei trecia pakopa gaus dar nepasiruoses, vis tiek taip jau sutvarkyta, kad teks grizti atgal ir atidirbti, pasimokyti, pasiruosti... tik tokiu atveju bus daugiau nusivylimo. Tad kad ir uzmokejus didelius pinigus, jei nera pasiruoses, nera garantijos, kad viskas eis sklandziai..
Ai, zodziu belieka tik stebetis (geraja prasme) kaip viskas Visatoje sudeliota harmoningai smile.gif
Atsakyti