Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

Tyrimai ne mano sritis,o patirtys-įdomu...O kur Virgis?Jis nebedalyvauja diskusijoje?
Manau,kad reikėtų skirti mokytoją,kuris inicijuoja,nuo Dvasinio Mokytojo...Čia vienas "technikas" o kitas, manau turėtų būti kitame lygmenyje...O gal aš neteisus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 02 25, 10:57)
Tyrimai ne mano sritis,o patirtys-įdomu...O kur Virgis?Jis nebedalyvauja diskusijoje?
Manau,kad reikėtų skirti mokytoją,kuris inicijuoja,nuo Dvasinio Mokytojo...Čia vienas "technikas" o kitas, manau turėtų būti kitame lygmenyje...O gal aš neteisus? g.gif


Na taip, vienas už dyka inicijuotų, kitas už dyka mokytų, pasidėjęs taburetę miesto gatvėje (bet VMI gali pareikalauti kasos aparato? ). g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 25, 17:20)
Na taip, vienas už dyka inicijuotų, kitas už dyka mokytų, pasidėjęs taburetę miesto gatvėje (bet VMI gali pareikalauti kasos aparato? ).  g.gif


man atrodo kiekvienas, kas domejosi Reiki istorija ir filosofija, zino kodel Reiki meistrai(ir ne tik Reiki, o ir kitu dvasiniu mokymu, ir ne tik dvasiniu) nesidalina savo patirtimi ir nemoko kitu uz dyka...
Atsakyti
QUOTE(eupforia @ 2011 02 25, 21:13)
man atrodo kiekvienas, kas domejosi Reiki istorija ir filosofija, zino kodel Reiki meistrai(ir ne tik Reiki, o ir kitu dvasiniu mokymu, ir ne tik dvasiniu) nesidalina savo patirtimi ir nemoko kitu uz dyka...


Matyt, tai yra priežastis, kodėl Virgis čia neatsakinėja į klausimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 25, 21:21)
Matyt, tai yra priežastis, kodėl Virgis čia neatsakinėja į klausimus smile.gif


Neaisku del ko jis dingo. smile.gif Jei tikrai yra geras meistras, turejo jau pries uzvesdamas tema suprasti, kad neverta to daryti...
Atsakyti
QUOTE(eupforia @ 2011 02 25, 21:24)
Neaisku del ko jis dingo. smile.gif Jei tikrai yra geras meistras, turejo jau pries uzvesdamas tema suprasti, kad neverta to daryti...


Jis ir savo forume į rimtesnius klausimus neatsakinėja...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 25, 21:27)
Jis ir savo forume į rimtesnius klausimus neatsakinėja...


As kai ieskojau Reiki meistro, kazkodel Virgiu nesusizavejau. Net nezinau del ko. Nesakau, kad jis blogas mokytojas, bet gal kiekvienam savo...
Atsakyti
QUOTE(eupforia @ 2011 02 25, 21:36)
As kai ieskojau Reiki meistro, kazkodel Virgiu nesusizavejau. Net nezinau del ko. Nesakau, kad jis blogas mokytojas, bet gal kiekvienam savo...


Taip, kiekvienam savo...
Atsakyti
Šiaip,manau kad toks tokį suranda,todėl dažnai mūsų mokytojai mums nepatinka po kurio laiko,nes norime tobulėti,o jie -ne...o su kasos aparatu būtų įdomu...ir dar kitose vietose... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 02 26, 08:54)
Šiaip,manau kad toks tokį suranda,todėl dažnai mūsų mokytojai mums nepatinka po kurio laiko,nes norime tobulėti,o jie -ne...o su kasos aparatu būtų įdomu...ir dar kitose vietose... ax.gif


Visi žmonės, užsiimantys tokiais dalykais, juk moka mokesčius smile.gif
Atsakyti
Mokesčiai gerai,kai ne į minusą.Tada liūdna... schmoll.gif
Atsakyti
Vienas zmogus, ne mokytojas ir ne instruktorius (bent as to nezinau, kad jis toks butu), kuris man kelis kart reiki "nueme fizinius skausmus", man pradejus dometis tuo ir jo klausineti, man paprastai atsake, nedaryk to, nelisk i tai, Tavo sirdele per gera, kad dalintumei savo nenergija, ypac jei neturi salia is kur tos energijos pasisemti, niekas to neivertins. Tai tiesa ar mitas del tos energijos?
Atsakyti