Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(eupforia @ 2011 02 18, 12:26)
Gal reiketu uzvesti tokia tema "Tikrieji mokytojai. Ju savybes"? Kazin daug atsirastu norinciu padiskutuoti? g.gif  smile.gif


Dideli protai diskutuoja idejas, vidutiniai protai kalba apie planus, mazi protai apkalba vieni kitus...lol
Siandien kaip tik mastau apie protini matyma.Nepaprastai subtilus reikalas:)

Papildyta:
QUOTE(Astandii @ 2011 02 18, 13:13)
Palaikau Vaizgante.
Nejau kiti skaitantys nemato, kuo paremtas Virgio zinojimas? Ir iniciacijas visiems pasiryzes duot, ir gyvenimus kitu zmoniu tiesint. I asmeniskumus netaikau. Ir Virgio, ir mano buvimo zeme esme - kelias i tobuluma, Visatos desniu supratimas, zmogaus vaidmuo joje. Tik kad kelias skirtingas.
Virgiui noreciau duoti patarimu tikrinti gaunama informacija patikimais, rimtais saltiniais. Nes dabar tas ir matosi "kazkur perskaiciau, kazkas pasake, kazka patyriau, ka interpretavau savaip". Tokiu atveju yra didele galimybe pasistatyti kreiva fundamenta, paremta ant nezinia ko?
Jo argumentai paremti jo asmenine patirtim. O tai nesiskaito argumentais. Subjektyvas auksciausio lygio.
As puikiai suprantu tuos, kurie suzinoje apie reiki, suzinoje apie teikiamus stebuklus, jaucia euforija ir nora gauti iniciacija. Jie, del ziniu stokos, visus pamastymus priima uz gryna piniga, tiki viskuo, kas jiems sakoma. O dar jei mokytojas sudievinamas......  g.gif


Palaikyti Vaizgantes nereikia, ji suaugusi mergaite, moka jau pati vaikscioti, nebereikia ramentu:) O Virgis ,kaip ir mes visi, turi pasirinkima.Tik ar mes sugebam izvelgti kas uz jo? Stai cia ir islenda yla is maiso! Kas akyvaizdu tokioje subtilioje temoje kaip reiki.Tie kurie naudoja reiki gydymui, neturi kada tarsketi ir dar vieni apie kitus smile.gif Kalbant apie fundamenta - vienintelis fundamentas yra patirties fundamentas. Nieko grazesnio nera kai zmogus tiria, tikrinasi ir "leidzia" per save. Ne kiekvienas tokia dovana ir turim:).Knygeles skaityti reikia, bet klausyti GALIMA TIK SAVO SIRDIES.Va tada ir paasikeja, jog turim ausis, bet NEGIRDIM
Graziu diskusiju apie reiki 4u.gif
Skaitykim Sventus Rastus:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 18 vasario 2011 - 14:25
Mielieji, man yra nesuvokiama, kodėl taip puolate kitus? Vertinate, teisiate, žeminate? Ar nuo to jaučiatės švaresni? Tikresni? Geresni? Teisingesni? Ar vis dėlto makiaveliškasis principas iškeltas į pirmąją vietą ir visos priemonės įrodyti savo tiesą yra pateisinamos? Kiekvienas turi savąjį Kelią ir norint juo eiti nebūtina kliudyti kitus.. Neterškite savęs ir nebūsite patys susiteršę.. Be to tokiais atvejais verta prisiminti dar ir tai, kad "tai, kas širdyje, tas ir žodyje".. Linkiu visiems jums Širdžių Skaidrumo, tada ir Žodis bus lengvas, švelnus, tyras, kuriantis, skleidžiantis Meilę visiems ir viskam be išlygų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 02 18, 14:24)
Dideli protai diskutuoja idejas, vidutiniai protai kalba apie planus, mazi protai apkalba vieni kitus...lol
Siandien kaip tik mastau apie protini matyma.Nepaprastai subtilus reikalas:)

Papildyta:
Palaikyti Vaizgantes nereikia, ji suaugusi mergaite, moka jau pati vaikscioti, nebereikia ramentu:) O Virgis ,kaip ir mes visi, turi pasirinkima.Tik ar mes sugebam izvelgti kas uz jo? Stai cia ir islenda yla is maiso! Kas akyvaizdu tokioje subtilioje temoje kaip reiki.Tie kurie naudoja reiki gydymui, neturi kada tarsketi ir dar vieni apie kitus smile.gif Kalbant apie fundamenta - vienintelis fundamentas yra patirties fundamentas. Nieko grazesnio nera kai zmogus tiria, tikrinasi ir "leidzia" per save. Ne kiekvienas tokia dovana ir turim:).Knygeles skaityti reikia, bet klausyti GALIMA TIK SAVO SIRDIES.Va tada ir paasikeja, jog turim ausis, bet NEGIRDIM
Graziu diskusiju apie reiki  4u.gif
Skaitykim Sventus Rastus:)


durniu ligoninej taip pat visi galvoja esantys proto bokstai.
4u.gif

Kuo Reiki tema yra subtili? Virgis pats pareiske, jog atejo cia issklaidyti mitu apie reiki. tai va ir kalbam. Del tikrinimosi, tai visos praktikos paremtos filosofija ir supratimu "kas, kaip ir kodel". Jei kazkur yra palikta skyle, paliekama vietos interpretacijoms, kurios nebuna visada teisingos.
O ka Aggnesse parase, tai nesupratau visiskai. nebent ji turi omeny tuos iskeltus asmeniskumus tarp Vaizgantes ir Virgio.
Atsakyti
lol... buti ir galvoti du skirtingi dalykai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2011 02 20, 06:58)
lol... buti ir galvoti du skirtingi dalykai smile.gif

drinks_cheers.gif vat butent apie tai ir kalbu su Virgiu. 4u.gif
Atsakyti
Na ką,pasikandžiojot...fui. Kokie mes meistrai?Kolegos,MEISTRAS ten,VIRŠUJE,o mes tik instruktoriai,kaip Vaižgantė sakė...O dėl MOKYTOJO,tai manau arba yra Dvasinis Mokytojas,arba jo gali ir nebūti.Mano Mokytojas buvo jaunesnis už mane ir žuvo sudužus lėktuvui,kurį pilotavo,bet JIS man ir dabar Mokytojas.Aš Jį pastoviai jaučiu ir kai elgiuosi neetiškai ar neteisingai,Jis mane pataiso.O dėl REIKI,tai nebūkim tokie pasipūtę,nes kaip ARJAVA rašo,naujas meistras dirba geriau,nes jis neišpuikęs ir nori daug ir sąžiningai dirbti,o "senukai"verslininkauja daugiau.Visa kita-technikos reikalas...Ir man dar nemalonu,kai nueini pas meistrą,o jis sako(ai,dabar tie meistrai...).Lyg jis būtų kitoks,ar nemokamai dirbtų...Nelabai gražu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 02 22, 20:45)
Ir man dar nemalonu,kai nueini pas meistrą,o jis sako(ai,dabar tie meistrai...).Lyg jis būtų kitoks,ar nemokamai dirbtų...Nelabai gražu. blush2.gif


O smerkti gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eupforia @ 2011 02 18, 09:58)
Ar manote, kad viesas dvieju mokytoju bandymas pazeminti vienam kita pritrauks daugiau mokiniu? O gal priduos kazkuriam is jusu daugiau "svorio" ar autoriteto? Tikrai ne. Siulyciau nustoti bartis ir aiskintis kas yra kas. Nes is sono tai nekaip atrodo, patikekit. Is mokinio pozicijos galiu pasakyti, kad geriausias mokytojas yra tas, kuris leidzia mokiniui paciam atrasti savas tiesas. Mokiausi ir dabar mokausi. Ne tik Reiki. Todel jau turiu susiformavusia nuomone apie gerus ir blogus mokytojus. Aciu uz supratinguma. 4u.gif



4u.gif kaip čia keistai Jums atrodo, kad aš baruosi su Vaižgante? g.gif
Išreiškiau savo susirūpinimą ir nustebimą, kad klaidinanti žmones informacija,
blush2.gif eina, pasirodo, iš Reiki mokinančio ar mokinusio asmens.

Apibūdinau Reiki metodo privalumus.
Tikslą turėjau ne diskutuoti schmoll.gif , o atsakyti į klausimus.
Remiuosi ne "autoritetingais šaltiniais" ar "komercinėmis knygomis",
o savo 14 metų darbo ir gyvenimo su Reiki patirtimi thumbup.gif .

Kam įdomu - klausia, kas pageidaujat, galit ir neklausti
čia rašau be jokio pykčio ar neigiamų emocijų
4u.gif


Atsakyti
Gal kas pasakys,kuo geresnis tas meistras,kuris dirba 14 metų,už tą,kur dirba 1 metus...
Patikėkit,išbandžiau-ogi niekuo...Tokios tokelės,DIDIEJI meistrai.Po visų mokymų ir netiesų iš kai kurių knygų,pradėjau domėtis ARJAVA ir kt. knygomis,ir nyku pasidarė-kiek mokytojų,tiek tiesų.Nors REIKI istoriją kai kuriems reikėtų pramokti...O gintis,jei kažkas erzina,nereikėtų,nes silpnumas atsiskleižia...o gal žinių stoka.Nors kur problema?Dirbk ir džiaukis,o tobulėti gal ne visi nori,arba "į lankas"pavažiuoja...
REBIATOS-gyvenkim draugiškai... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Su Reiki esu 7 m., apskritai ezoterikoje- apie 12-a, dvasiniu tobulėjimu domiuosi 18 m. Kiekvieno žmogaus patirtis yra skirtinga. Manajai didelę įtaką padarė vaikų auginimas.
Atsakyti
Taip,Vaižgante,protas galvoje,o ne barzdoje...Žinau-Vaižgantė stipri ir pašiepti "specus"mėgsta...Bendrauju su meistre-praktike,visai neseniai inicijuota,tai jos nuotoliniai labai stiprūs.Štai tokios patirtys,dėl "stažo".O bendravau su keletu "senų" meistrų,tai lyg ir nieko nesijaučia...Manau,jei žmogus dirba,jo pralaidumas didėja...na,čia panašu į nevalytą nuotekų vamzdį doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 02 24, 08:52)
Taip,Vaižgante,protas galvoje,o ne barzdoje...Žinau-Vaižgantė stipri ir pašiepti "specus"mėgsta...Bendrauju su meistre-praktike,visai neseniai inicijuota,tai jos nuotoliniai labai stiprūs.Štai tokios patirtys,dėl "stažo".O bendravau su keletu "senų" meistrų,tai lyg ir nieko nesijaučia...Manau,jei žmogus dirba,jo pralaidumas didėja...na,čia panašu į nevalytą nuotekų vamzdį doh.gif  schmoll.gif


Moksliniais tyrimais užsiimi?
Atsakyti