Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems



Matau, sudetinga aiskiai atsakyti, kai yra pateikiama daugiau klausimu vienu metu.

pasikartosiu:
QUOTE
Kaip suprast "issivalo karmines programos"? Kokiu budu?  Apie kokias konstrukcijas kalbate? nelabai suprantu. kokios yra sudedamosios dalys? Kur ir kaip jos dingsta?

Man patarliu metyt nereikia. Cia Damodaro stilius nezinant atsakymo i klausima, pradeti cituoti Gita.
konkretus klausimas reikalauja konstruktyvaus atsakymo. Jei jo nera, tai taip ir sakykit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astandii: 17 vasario 2011 - 12:48
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 17, 08:04)
Reiki mokytojas per save mokinį prijungia prie Reiki agregoro. Mokiniui užsidaro tai, ką jis turėjo gimdamas. Mainais gauna švarų kanalą, bet silpną energiją.

Virgi, gali būti ramus: daugiau tavo mokiniai pas mane nebeperbėginės, nes naujų mokinių nebepriimsiu ir nebeinicijuosiu. Yra geresnių tobulėjimo kelių nei Reiki...Pasirinkau kitą kelią...



O va čia, tai nesąmonė visiška ir žmonės jau klaidinami.

Nesinervinu, nepykstu, nors ir esu labai nustebęs.

Neturi joks Reiki mokytojas galių suformuoti atskirą kanalą mokiniui.
Suaktyvinamas tas pats kanalas, kurį jau turi kiekvienas žmogus, bet kuris
neaktyvus dėl begalės veiksnių (užsiteršimas maistu, negatyvizmas...).

Niekas neužsidaro mokiniui (nebent Jūsų inicijacijos tokios, be savo Reiki mokytojo gaunasi).
Kaip tik suaktyvinamas kanalas įgimtas ir viršutinės čakros, kad galėtų priimti ir praleisti per delnus.

Jei Jūs prijunginėjote mokinius per save, tai jų karmą ir periminėjote.
Pasekoje problemos ir ligos ne tik asmeniškai, bet ir visai šeimai, giminei galimos.

KAI VISKĄ SUTVARKO REIKI ENERGIJA, O NE REIKI MOKYTOJAS,
(Reiki mokytojas tik laidininkas, pritraukiantis Reiki energiją)
KARMA MOKINIUI TRANSFORMUOJASI ARBA ATIDEDAMA.

Dėl mokinių, tai kiekvienas turi teisę rinktis, o tai, kad čia tai akcentuojat
ir kažką sako... Gal, kad nebepatempėt krūvio. Ką dabar savo mokiniams pasakysit?

Jau pasakėt:


...naujų mokinių nebepriimsiu ir nebeinicijuosiu.
Yra geresnių tobulėjimo kelių nei Reiki
...Pasirinkau kitą kelią...

Ir ką dar pasakysite? Atleiskit, kad Jus mokinau Reiki, nes tai nieko gero?

ŠTAI KĄ AŠ IR NORĖJAU PAAIŠKINTI ŽMONĖMS, KAD YRA NESUSIPRATIMAS
IR NET KLAIDINIMAS, IŠKREIPTA INFORMACIJA.
Dabar supratau iš kur tie gandai čia kyla ir kas autorius. Gal ir daugiau yra?

Reiki metodas paremtas subtilios, gydančios, harmonizuojančios energijos
pratekėjimu per viršutines čakras, širdutę ir delnus esant kontaktui.

Reiki seanso metu energija gydo ir pacientą, ir patį Reiki praktiką vienu kartu,
maža to, nepavargstama visiškai.

Reiki energija, būdama labai subtili, pasiekia ir gydo pačią priežastį,
o ne tik skausmus ir ligas.

Reiki metodas padeda tobulėti ir dvasiškai, net nieko per daug nesistengiant,
tik atliekant seansus sau ar kitam.

Tam, kad pasimokyti ir po inicijacijos savarankiškai prktikuoti Reiki metodą užtenka vienos dienos.


Nieko gero? doh.gif ABEJOJU - SAKYČIAU - SUPER thumbup.gif



Tai ne reklama, dalinuosi savo 14 metų pastebėjimais ir galiu patvirtinti,
kad daugybėje knygų apie Reiki informacija neišgalvota, "ne iš piršto laužta".


Ir dar, google įvedus žodelį REIKI, atsakymas - Apie 16.400.000 rezultatų.
Tiek svetainių, puslapių ir straipsnių Pasaulyje. Va Jums ir nieko gero thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Astandii @ 2011 02 17, 12:48)
Matau, sudetinga aiskiai atsakyti, kai yra pateikiama daugiau klausimu vienu metu.

pasikartosiu:

Man patarliu metyt nereikia. Cia Damodaro stilius nezinant atsakymo i klausima, pradeti cituoti Gita.
konkretus klausimas reikalauja konstruktyvaus atsakymo. Jei jo nera, tai taip ir sakykit.



Jūs vienu metu sugebate užduoti

Kaip suprast
1 "issivalo karmines programos"?
2 Kokiu budu?
3 Apie kokias konstrukcijas kalbate?
4 nelabai suprantu.
5 kokios yra sudedamosios dalys?
6 Kur ir kaip jos dingsta?


Jei aš jau sėdžiu pusę dienos atsakinėdamas, tai kiek dar dienų reiktų, jei viską nuo nulio pradėti aiškinti?

Sutarkim taip, norit sužinoti, užduodat po vieną trumpą klausimą,
radęs laiko aš atsakysiu, tada kitą klausimą parašykit.

Tai nuo ko pradedame?
Atsakyti
QUOTE
Papildyta:
Jūs vienu metu sugebate užduoti

Kaip suprast
1 "issivalo karmines programos"?
2 Kokiu budu? 
3 Apie kokias konstrukcijas kalbate?
4 nelabai suprantu.
5 kokios yra sudedamosios dalys?
6 Kur ir kaip jos dingsta?
Jei aš jau sėdžiu pusę dienos atsakinėdamas, tai kiek dar dienų reiktų, jei viską nuo nulio pradėti aiškinti?

Sutarkim taip, norit sužinoti, užduodat po vieną trumpą klausimą,
radęs laiko aš atsakysiu, tada kitą klausimą parašykit.

Tai nuo ko pradedame?


Atsiprasau. turejau omeny kruva klausimu is skirtingu potemiu.
Ojei jau taip graziai isrusiavot mano paklausima, tai tada is eiles, sekant skaiciais, ir atsakykit. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astandii: 17 vasario 2011 - 13:59
QUOTE(VirgisM @ 2011 02 17, 01:07)

Mus stabdo ne tik nuo Reiki seminaro, bet ir daugelyje atveju gyvenime.

Pvz. mankštą rytinę, kiek kartų žadėta buvo anksčiau keltis ir daryti,
lankyti sporto klubą, grūdintis pradėti, mažiau valgyti ar nevalgyti mėsos,
keisti kažką savo gyvenime, atsisakyti žalingų įpročių, nueiti į bažnyčią...

Rytuose tai vadinama karma, likimas lietuviškai. Jei sukaupiame daug negatyvo
gyvenime arba artimųjų sunkią naštą nešame, arba sunkus karminis periodas
tuo metu reiškiasi, arba viskas iš karto, arba kažkokia kombinacija to pas žmogų,
tada ir neprileidžia taip lengvai gyvenimas prie to gėrio, kuris padėtų susitvarkyti.
Maža to, kažkoks geras dalykas net gali atrodyti blogas, gąsdinantis ir tada, būna
kartais, kad bandom savo negebėjimą pateisinti, save išteisinti sumenkindami naudą
mankštos, grūdinimosi ar Reiki, kaip pvz. (čia ne Jūsų atveju, bet bendrai rašau).


Dėkui Virgi už atsakymą 4u.gif Aš viduje atradau kiek kitokį atsaką - kad būtent man to nereikia, kad kažkas mane nuo šio metodo stumia ax.gif ir visai ne todėl, kad Reiki būtų blogai, pati studijuoju Rytų tradicinę mediciną treti metai ir trupinėlį žinių turiu apie giluminius dalykus.. Bet, man rodos, kad kiekvienas turime savąjį Kelią ir reikia klausyti savo širdies 4u.gif Darkart dėkui, kad pasidalinote savo mintimis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aggnesse: 17 vasario 2011 - 14:19
Virgi, tu labai daug ko nežinai, todėl viską vertini pagal savo žinojimo lygį. Pats prisiskaitei komercinių knygų apie reiki ir klaidini žmones.
Koks menkas yra tavo žinojimas, matosi iš skystų, neturinčių jokio pagrindimo atsakymų ir mano teiginių interpretavimo.
Sustabdžiau iniciavimą ne todėl, kad nuvertinu reiki, o todėl, kad ruošiuosi duoti aukštesnio lygio įšventinimus žmonėms.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 17, 20:20)
Virgi, tu labai daug ko nežinai, todėl viską vertini pagal savo žinojimo lygį. Pats prisiskaitei komercinių knygų apie reiki ir klaidini žmones.
Koks menkas yra tavo žinojimas, matosi iš skystų, neturinčių jokio pagrindimo atsakymų ir mano teiginių interpretavimo.
Sustabdžiau iniciavimą ne todėl, kad nuvertinu reiki, o todėl, kad ruošiuosi duoti aukštesnio lygio įšventinimus žmonėms.


Ar manote, kad viesas dvieju mokytoju bandymas pazeminti vienam kita pritrauks daugiau mokiniu? O gal priduos kazkuriam is jusu daugiau "svorio" ar autoriteto? Tikrai ne. Siulyciau nustoti bartis ir aiskintis kas yra kas. Nes is sono tai nekaip atrodo, patikekit. Is mokinio pozicijos galiu pasakyti, kad geriausias mokytojas yra tas, kuris leidzia mokiniui paciam atrasti savas tiesas. Mokiausi ir dabar mokausi. Ne tik Reiki. Todel jau turiu susiformavusia nuomone apie gerus ir blogus mokytojus. Aciu uz supratinguma. 4u.gif
Atsakyti
Na, išties gali taip atrodyti. Ačiū už pastabą. Palieku Virgį vieną aiškintis 4u.gif
Atsakyti
Atleiskit, turbūt pati per stipriai sumaliau savo klausimus blush2.gif
Tai gi, paklausti norėjau štai ko:
1. Ar prieš suteikdamas iniciacią Reiki Meistras visada tikrina būsimą inicijuotąjį dėl apsėdimo?
2. Kokiu tikslu (nekompetencija, aplaidumas, piktavališkumas, ar kt.) Reiki Meistras gali suteikti iniciacijas apsėstąjam? Kokios to pasekmės?

Palauksiu kiek reikės kol atsakysite. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue Rose: 18 vasario 2011 - 11:19
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 18, 11:06)
Na, išties gali taip atrodyti. Ačiū už pastabą. Palieku Virgį vieną aiškintis  4u.gif


Gal reiketu uzvesti tokia tema "Tikrieji mokytojai. Ju savybes"? Kazin daug atsirastu norinciu padiskutuoti? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eupforia @ 2011 02 18, 11:26)
Gal reiketu uzvesti tokia tema "Tikrieji mokytojai. Ju savybes"? Kazin daug atsirastu norinciu padiskutuoti? g.gif  smile.gif


Nesu mokytoja. Esu tik instruktorė. Tiems, kurie ateina pas mane, visada tai pasakau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 17, 20:20)
Virgi, tu labai daug ko nežinai, todėl viską vertini pagal savo žinojimo lygį. Pats prisiskaitei komercinių knygų apie reiki ir klaidini žmones.
Koks menkas yra tavo žinojimas, matosi iš skystų, neturinčių jokio pagrindimo atsakymų ir mano teiginių interpretavimo.

Palaikau Vaizgante.
Nejau kiti skaitantys nemato, kuo paremtas Virgio zinojimas? Ir iniciacijas visiems pasiryzes duot, ir gyvenimus kitu zmoniu tiesint. I asmeniskumus netaikau. Ir Virgio, ir mano buvimo zeme esme - kelias i tobuluma, Visatos desniu supratimas, zmogaus vaidmuo joje. Tik kad kelias skirtingas.
Virgiui noreciau duoti patarimu tikrinti gaunama informacija patikimais, rimtais saltiniais. Nes dabar tas ir matosi "kazkur perskaiciau, kazkas pasake, kazka patyriau, ka interpretavau savaip". Tokiu atveju yra didele galimybe pasistatyti kreiva fundamenta, paremta ant nezinia ko.
Jo argumentai paremti jo asmenine patirtim. O tai nesiskaito argumentais. Subjektyvas auksciausio lygio.
As puikiai suprantu tuos, kurie suzinoje apie reiki, suzinoje apie teikiamus stebuklus, jaucia euforija ir nora gauti iniciacija. Jie, del ziniu stokos, visus pamastymus priima uz gryna piniga, tiki viskuo, kas jiems sakoma. O dar jei mokytojas sudievinamas...... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 18, 11:53)
Nesu mokytoja. Esu tik instruktorė. Tiems, kurie ateina pas mane, visada tai pasakau.


Cia buvo tik pamastymas, nieko asmenisko. 4u.gif Kuo skiriasi mokytojai nuo instruktoriu? g.gif Mokausi jau penktos vairavimo kategorijos, galiu pasakyti - buna netikusiu tiek tarp vienu, tiek tarp kitu... Bet velgi - nieko asmenisko, tik mano pastebejimai. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Astandii @ 2011 02 18, 12:13)
As puikiai suprantu tuos, kurie suzinoje apie reiki, suzinoje apie teikiamus stebuklus, jaucia euforija ir nora gauti iniciacija. Jie, del ziniu stokos, visus pamastymus priima uz gryna piniga, tiki viskuo, kas jiems sakoma. O dar jei mokytojas sudievinamas......  g.gif


Laikui begant viskas susidelioja i vietas. Man asmeniskai is pradziu irgi Reiki buvo atradimas, nemenkai sokiraves. Lyg kempine geriau viska, ka apie tai girdejau, maciau, skaiciau... Seminarai, meistrai, iniciacijos isvis buvo kazkoks kosmosas. Kol neprisilieciau prie viso to fiziskai... Su laiku viskas susiguli, atsirenki ko tau reikia, o visa kita tiesiog paleidi. Tai liecia ne tik Reiki, bet ir visus asmeniskus "atradimus" gvyenime. smile.gif
Atsakyti