Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(Eugi @ 2012 05 14, 09:20)
Keisti tie zmones... 

O kad REIKI kanalas švarus, manau kalba žmonės su kažkokiu tikslu....

Kaip toks atsakimas smile.gif
Papildyta:
Apsauga nereik kurti, ji visada buvo ir bus, jeigu mes ja priemam ir prasom to, kas gali mums ja suteikti.

Reiki neatveria jokio dievisko kanalo.

Bet kadangi cia apie dieviskuma kalbos neeina, matyt nesvarbu kas tai per 'kanalas' ir kas vyksta per tokius seansus..
Tad belieka tik patiketi kai pasakyk kad tai 'geras' kanalas ..

Kiekvieno pasirinkimas, laisva valia ka daryti su savimi..



Aciu ir uz toki atsakyma smile.gif Reiki manes nebedomina, pasirinkau kita kelia.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2012 05 14, 08:20)
Keisti tie zmones... 

O kad REIKI kanalas švarus, manau kalba žmonės su kažkokiu tikslu....

Kaip toks atsakimas smile.gif
Papildyta:
Apsauga nereik kurti, ji visada buvo ir bus, jeigu mes ja priemam ir prasom to, kas gali mums ja suteikti.

Reiki neatveria jokio dievisko kanalo.

Bet kadangi cia apie dieviskuma kalbos neeina, matyt nesvarbu kas tai per 'kanalas' ir kas vyksta per tokius seansus..
Tad belieka tik patiketi kai pasakyk kad tai 'geras' kanalas ..

Kiekvieno pasirinkimas, laisva valia ka daryti su savimi..

Kiek supratau,Jūs stiprus žinovas....turbūt ir teisingus kanalus atveriate?Ar teisingai supratau? g.gif Gal galėtumėt plačiau apie dieviškumą.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 05 16, 21:03)
Kiek supratau,Jūs stiprus žinovas....turbūt ir teisingus kanalus atveriate?Ar teisingai supratau? g.gif Gal galėtumėt plačiau apie dieviškumą.... wub.gif




O kam jums tai? tas dieviskumas?
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 05 19, 15:57)
smile.gif)))))))))))))))))



jokas yra dieviska energija.. smile.gif aciu.
kai atsakysite sau i mano klausima, tada ir neuzdavinesite tokiu klausimu man smile.gif
Aciu.
Atsakyti
Turiu tokį klausimą, daug kur yra teigiama, kad reiki gydovas yra tiesiog tarpininkas ir perleidžia per save energiją. Kitur gi sakoma, kad vyksta energijų apsikeitimas, kitaip sakant ir karmų apsikeitimas, ar pavyzdžiui jei dirba vegetaras su nevegetaru - taršos ir apsivalymo apsikeitimas.
Dar prie to pačio pamąstymo - sakoma, kad moteris ciklo metu, paleidžia ir visą negatyvią energiją, susikaupusią per mėnesį. Tai vėlgi žiūrint iš tos pozicijos, moteris "savo dienų" metu negali nei gydyti, nei gydytis?
Gal kas galėtų pakomentuoti tokius pamąstymus, ar pasidalinti patirtim?
Atsakyti
QUOTE(Nanata @ 2012 06 06, 07:35)
Turiu tokį klausimą, daug kur yra teigiama, kad reiki gydovas yra tiesiog tarpininkas ir perleidžia per save energiją. Kitur gi sakoma, kad vyksta energijų apsikeitimas, kitaip sakant ir karmų apsikeitimas, ar pavyzdžiui jei dirba vegetaras su nevegetaru - taršos ir apsivalymo apsikeitimas.
Dar prie to pačio pamąstymo - sakoma, kad moteris ciklo metu, paleidžia ir visą negatyvią energiją, susikaupusią per mėnesį. Tai vėlgi žiūrint iš tos pozicijos, moteris "savo dienų" metu negali nei gydyti, nei gydytis?
Gal kas galėtų pakomentuoti tokius pamąstymus, ar pasidalinti patirtim?

Va, ir dar nepamirškim, kad Viduramžiai baigėsi?! tik prieš 500-600 metų doh.gif
Atsakyti
Čakas, o kiek kainuotu sutaisyti stubura mano anytai?
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 06 06, 16:10)
Čakas, o kiek kainuotu sutaisyti stubura mano anytai?

Netaisau stuburų....negydau,nedarau stebuklų,neatidarinėju švarių kanalų ax.gif Galiu tik parodyti pratimukus...dar kažkiek REIKI ir didelis jos noras padėti sau..Man ir mano mokiniams padeda... mirksiukas.gif Jei tikrai reikia,manau kad paskambinsite.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
o Jus turite verslo liudijima ar kazka pan?
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 06 06, 20:11)
o Jus turite verslo liudijima ar kazka pan?

Turiu viską,ko reikia,bet kol kas niekas to neklausė...... biggrin.gif Tai Jums pagalbos reikia,ar mano dokumentus patikrinti norėjote.?Nesijaudinkite...turiu vieną mokinę mokesčių inspektorę Kaune...ji man ir paaiškino,ko reikia,kai žmonėms rūpi ,ar galiu verstis individualia veikla...Ir kvitą išrašysiu,jei atvyksite.... ax.gif 4u.gif
Tik čia jau darbo reikalai,todėl,jei norėsite-paskambinkite...
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 06 06, 22:11)
o Jus turite verslo liudijima ar kazka pan?

blink.gif Be verslo liudijimo nugara nepasveiks? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 06 06, 21:37)
blink.gif  Be verslo liudijimo nugara nepasveiks?  lotuliukas.gif



o kai einat pas stomatologa, irgi neklausiate nieko, aklai einat? smile.gif
Atsakyti