Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(merfise @ 2012 01 08, 12:57)

Todel manau, jog  teigti, kad Reiki kelias kiekvienam NORINCIAM maziausiai neatsakinga..


Na, su temos pavadinimu visiškai nesutinku, nes reiki tikrai yra ne kiekvieno žmogaus kelias...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 08, 13:02)
Na, su temos pavadinimu visiškai nesutinku, nes reiki tikrai yra ne kiekvieno žmogaus kelias...

Kaip gali būti kiekvienam,jei kartais neleidžiama žmogaus inicijuoti....arba Meistrui neleidžiama gydyti.?
Turime dar ir savo kūną subalansuoti...ir ego. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Norėčiau pastebėti vieną dalyką. Nemanau, kad tai sutapimas.
Lietuviai nuo senų senovės turi šventą skiemenį KU (QU). Kalnas, prie kurio meditavo M.Usui, vadinasi KURAMA. Vienuolynas vadinasi taip pat. Tose apylinkėse yra ir vienuolynas, kurio pavadinimas KUbunia Dzindzia.
Vienuolis, į Japoniją atvežęs budizmą IX a. pradžioje, buvo vardu KUkai.
Lietuviškai ki (ci, či, prana) yra ku (qu).
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 08, 14:58)
Norėčiau pastebėti vieną dalyką. Nemanau, kad tai sutapimas.
Lietuviai nuo senų senovės turi šventą skiemenį KU (QU). Kalnas, prie kurio meditavo M.Usui, vadinasi KURAMA. Vienuolynas vadinasi taip pat. Tose apylinkėse yra ir vienuolynas, kurio pavadinimas KUbunia Dzindzia.
Vienuolis, į Japoniją atvežęs budizmą IX a. pradžioje, buvo vardu KUkai.
Lietuviškai ki (ci, či, prana) yra ku (qu).

Ir toks vienuolis buvo....O man prisistatė Vedlys NEGIRDĖTU VARDU...o prieš tris dienas,beskaitant vieną knygą,randu,kad tas vardas yra vienos japonų genties pavadinimas...pasidarė neramu...smile.gif)))Ir kaip po to gyventi?....taip sako komentatorius dok.filme apie piramides.smile.gif))))))))))
O apie vienuolį KUKAI ir aš minėjau savo svetainėlėje....net keista. drinks_cheers.gif Na,juk su Audre mes stipriai surišti. wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČAKAS: 08 sausio 2012 - 16:04
QUOTE(ČAKAS @ 2012 01 08, 15:50)
Ir toks vienuolis buvo....O man prisistatė Vedlys NEGIRDĖTU VARDU...o prieš tris dienas,beskaitant vieną knygą,randu,kad tas vardas yra vienos japonų genties pavadinimas...pasidarė neramu...smile.gif)))Ir kaip po to gyventi?....taip sako komentatorius dok.filme apie piramides.smile.gif))))))))))
O apie vienuolį KUKAI ir aš minėjau savo svetainėlėje....net keista. drinks_cheers.gif Na,juk su Audre mes stipriai surišti. wub.gif  rolleyes.gif


Čakai, astralinio pasaulio būtybės gali prisistatyti bet kokiu vardu mirksiukas.gif Tu juk neturi gerai veikiančio kanalo. Būk atsargus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 08, 16:07)
Čakai, astralinio pasaulio būtybės gali prisistatyti bet kokiu vardu  mirksiukas.gif Tu juk neturi gerai veikiančio kanalo. Būk atsargus  mirksiukas.gif

BŪSIU ATSARGUS. g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 01 08, 18:55)
BŪSIU ATSARGUS. g.gif  verysad.gif


as kadangi irgi atsargi,tai uzklausiu klausima,turiu pazistama reiki meistre,ji vis man siulosi padaryti Reiki energetini masaza,bet kadangi zinau zmogu,koks arsus jos budas ir tikrai negeranoriskas,net vampyraujantis sakyciau zmogus,tai nenoriu net stovet salia,ne tai,kad masaza darytis,kaip jums atrodo,argi kiekvienas vadinantis save meistru,tikrai gali padaryt gero,o ne atvirksciai,kazkaip bandyt nesinori.
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 03 31, 01:27)
as kadangi irgi atsargi,tai uzklausiu klausima,turiu pazistama reiki meistre,ji vis man siulosi padaryti Reiki energetini masaza,bet kadangi zinau zmogu,koks arsus jos budas ir tikrai negeranoriskas,net vampyraujantis sakyciau zmogus,tai nenoriu net stovet salia,ne tai,kad masaza darytis,kaip jums atrodo,argi kiekvienas vadinantis save meistru,tikrai gali padaryt gero,o ne atvirksciai,kazkaip bandyt nesinori.

Atsargumas gedos nedaro smile.gif Bet paziurejus i jusu zinute , i rasysena..gal ir baime kazkokia, kad jums kazkas gali blogo padaryti ir nerimas. Dazniausiai ta "bloga" pats sau zmogus sukuria, nereikia nei kitu smile.gif
O jei zmogus netraukia, jo budas jums nepriimtinas, jauciates salia nejaukiai, abejojate juo - tai savaime suprantama ir nereikia priimti sesano, jei net "nenorite stovet salia" . Bet vis delto stovite kazkur netoli, jei siulo jums energetini masaza smile.gif
Cia tinka ne tik del Reiki, juk ir su kitais vengiame bendrauti, jei kazka jauciame priesisko.
Tai geriau jums nesipiktinti ir nesikoncentruoti i tai, ka Reiki meistrai gali blogo padaryti. Verciau galvokit - ka gero gausit.
O jei vienas ar kitas Reiki meistras jums sukelia (kaip ir bet koks kitas asmuo) kazkokias negeranoriskumo asocoacijas, priimkit tai kaip fakta ir ieskokit kito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 31, 16:49)
Atsargumas gedos nedaro smile.gif Bet paziurejus i jusu zinute , i rasysena..gal ir baime kazkokia, kad jums kazkas gali blogo padaryti ir nerimas.  Dazniausiai ta "bloga" pats sau zmogus sukuria, nereikia nei kitu smile.gif
O jei zmogus netraukia, jo budas jums nepriimtinas, jauciates salia nejaukiai, abejojate juo - tai savaime suprantama ir nereikia priimti sesano, jei net "nenorite stovet salia" . Bet vis delto  stovite kazkur netoli, jei siulo jums energetini masaza smile.gif
Cia tinka ne tik del Reiki, juk ir su kitais vengiame bendrauti, jei kazka jauciame priesisko.
Tai geriau jums nesipiktinti ir nesikoncentruoti i tai, ka Reiki meistrai gali blogo padaryti. Verciau galvokit - ka gero gausit.
O jei vienas ar kitas Reiki meistras jums sukelia (kaip ir bet koks kitas asmuo) kazkokias negeranoriskumo asocoacijas, priimkit tai kaip fakta ir ieskokit kito smile.gif


siaip ne jusu klausiau,o jus prikurete visa istorija is keliu sakiniu,tarsi su manim gyventumet 10 metu ir zinotumet ka ismanau,ko ne lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as nei piktinuosi,nei baimiu turiu,paprasciausiai negali isvengti zmogaus buvimo salia,kai kartu dirbi ,jusu atsakymas is tuscio i kiaura,o ne i klausima,neradote kur pasisakyt blink.gif norejot sublizget,man neidomu,man reikia naudingo patarimo,o ne vandens.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 31 kovo 2012 - 17:19
QUOTE(linete33 @ 2012 03 31, 19:16)
siaip ne jusu klausiau,o jus prikurete visa istorija is keliu sakiniu,tarsi su manim gyventumet 10 metu ir zinotumet ka ismanau,ko ne lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif as nei piktinuosi,nei baimiu turiu,paprasciausiai negali isvengti zmogaus buvimo salia,kai kartu dirbi ,jusu atsakymas is tuscio i kiaura,o ne i klausima,neradote kur pasisakyt  blink.gif

Dabar dar aiskiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 03 31, 17:19)
Dabar dar aiskiau smile.gif

labai taikliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 03 31, 00:27)
as kadangi irgi atsargi,tai uzklausiu klausima,turiu pazistama reiki meistre,ji vis man siulosi padaryti Reiki energetini masaza,bet kadangi zinau zmogu,koks arsus jos budas ir tikrai negeranoriskas,net vampyraujantis sakyciau zmogus,tai nenoriu net stovet salia,ne tai,kad masaza darytis,kaip jums atrodo,argi kiekvienas vadinantis save meistru,tikrai gali padaryt gero,o ne atvirksciai,kazkaip bandyt nesinori.


Laba, zinau, kad ir ne manes klausete, bet jau po tokiu maloniu rasineliu norejau pasakyti tik viena - vadovaukites savo intuicija - jei jums sestas jausmas kuzda - kazkas cia negerai - ir nedarykite. As tiek kartu esu siuo isitikinusi - savo vidinio balso reikia klausytis.
Atsakyti