Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(Aggnesse @ 2011 02 13, 15:01)
VirgiM, aš noriu taip pat Jus pakalbinti vienu klausimu.. Kodėl kai kada žmogų "kažkas" stabdo nuo atėjimo į Reiki? Mano atveju pirmasis pakvietimas pirmajai pakopai buvo prieš trejus metus ir visada situacija susidėliodavo taip, kad aš negalėdavau nueiti.. Vieną kartą laikas man idealiai tiko, vyras turėjo grįžti sutartu laiku po darbų ir pasilikti su vaikeliu, o mane išleisti, tačiau ir tąvakar nutiko taip, kad aš ir vėl nebeturėjau galimybės nueiti.. Iš pradžių atrodė visa tai keistai, dabar pradedu dėliotis rūpimus taškus ir klausiu Jūsų nuomonės, - ką Jūs galvojate apie tokią situaciją? dėkui  4u.gif



Mus stabdo ne tik nuo Reiki seminaro, bet ir daugelyje atveju gyvenime.

Pvz. mankštą rytinę, kiek kartų žadėta buvo anksčiau keltis ir daryti,
lankyti sporto klubą, grūdintis pradėti, mažiau valgyti ar nevalgyti mėsos,
keisti kažką savo gyvenime, atsisakyti žalingų įpročių, nueiti į bažnyčią...

Rytuose tai vadinama karma, likimas lietuviškai. Jei sukaupiame daug negatyvo
gyvenime arba artimųjų sunkią naštą nešame, arba sunkus karminis periodas
tuo metu reiškiasi, arba viskas iš karto, arba kažkokia kombinacija to pas žmogų,
tada ir neprileidžia taip lengvai gyvenimas prie to gėrio, kuris padėtų susitvarkyti.
Maža to, kažkoks geras dalykas net gali atrodyti blogas, gąsdinantis ir tada, būna
kartais, kad bandom savo negebėjimą pateisinti, save išteisinti sumenkindami naudą
mankštos, grūdinimosi ar Reiki, kaip pvz. (čia ne Jūsų atveju, bet bendrai rašau).
Atsakyti
QUOTE(grazute42x @ 2011 02 11, 12:44)
Temoje apie Reiki perskaiciau:

Žmogui gali pavažiuoti fazės. Antras dalykas, antroje pakopoje visi tampa įgalūs siųsti energiją per atstumą. Ir dėl siunčiančio žmogaus neatsakingumo, jis ją gali siųsti tam, kuris tuo metu pvz vairuoja mašiną. O jau tada gali būti baisinės pasekmės.  doh.gif

Kaip Jus tai pakomentuosit?

Ir labai idomu  g.gif  jau turedamas Reiki dirbdamas su ja, kodel prie zmogaus vistiek lieka prisikabine visokie astralai. Kaip ju atsikratiti?
verysad.gif



Fazės pavažiuoti gali ir be Reiki, sutinkate? wacko.gif

Reiki yra raminanti, harmonizuojanti, pati savaime gydanti energija.
Rašau tai, nes jau 14 metų vis stebiu tai ant savęs ir besimokančių seminaro metu,
ant savo pacientų. Reiki seansas suaktyvina organizmo savireguliacinę sistemą
ir po to jaučiamas raminantis arba aktyvinantis poveikis žmonėms skirtingai,
pagal tuometinį poreikį poilsiui, jei yra pervargimas ar veiklai, jei organizmas
neišsekintas, energetika nepažeista, žmogus jaunas arba pakankamai pailsėjęs.

Todėl nuotoliniai seansai daromi atsiklausus ir sutarus valandą, kada pacientas
ramiai galės pabūti, pagulėti, kad nevairuotų tuo metu, darbe atsakingumo,
budrumo užsnūdus neprarastų. Kitas variantas - užprogramuoti Reiki seansą
tinkamai valandai, pvz. vakare prieš miegą. Visą tai paaiškinu seminaro metu
ir sutikite, kad išgirdus ar perskaičius tokią informaciją jau elgiesi atsakingai.

Tuo labiau, kad į Reiki antrą pakopą ateina žmonės jau pasipraktikavę ir
neatsitiktinai, t.y. tie, ką gyvenimas prileido fitness3.gif

O kaip gi Jūs nustatėte, kad prie žmogaus vis tiek lieka prisikabinę visokie astralai?
listen.gif friends.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(RoZi @ 2011 02 11, 08:26)
Kas  yra  iniciacijos? Kaip jas suteikia? Ar kiekvienas norintis gali ateiti, sumokėti pinigus ir jas gauti? Norėjau paklausti kas konkrečiai tame žmoguje pakeičiama, kad jis galėtų naudoti reiki?



Žodis "inicijacija" verčiamas, kaip ritualas, įšventinimas.

Kiekvieno ritualo ar įšventinimo prasmė yra energetinė.
T.y. suaktyvinama energetika, to pasekoje išsivalo karminės programos
ar emocinės, mentalinės konstrukcijos, eterinis kūnas, aura.
Tam pritraukiamas didelis kiekis energijos (Reiki atveju subtilios,
gydančios savaime, bet visokių ritualų ir energijų juk būna angel_not.gif ).

Klaidinga manyti, kad Reiki meistras-mokytojas tai atlieka pats,
nes viską savaime padaro Reiki energija, jei jos yra pritraukta pakankamai...
Savo svetainėje įdėjau video įrašą, kaip Reiki inicijacija atliekama Tv studijoje.

Žinomiausi šių dienų ritualai yra vestuvės, krikštas, komunija, malda, mantra.
Kada jie lieka be energetinio pagrindo (o taip būna, atsitinka), rezultatas =0 ...

Taip, kiekvienas norintis gali ateiti (ne visi ateina, ne visiems pavyksta, skaitykit aukščiau),
ir gauti Reiki inicijaciją seminaro metu (vien tik inicijacija be seminaro - nepilna...),
nebūtina būti tobulu ar prašvitusiu, tikinčiu ar religingu, sveiku ir įveikusiu depresijas,
nes Reiki metodas, Reiki subtili energija ir padeda geriau tvarkytis gyvenime.

Pinigus galite sumokėti, o galite ieškoti nemokamai
(pvz. internete iš užsienio, iš nepažystamo žmogaus ir be garantijų,
be palaikymo praktikuojant), čia, kaip jau Jūs sugalvojate.

O kas konkrečiai tame žmoguje pakeičiama, kad jis galėtų naudoti Reiki,
TAI NIEKO. Kaip rašiau, inicijacijos metu tik prasivalo ir suaktyvėja energetika.
Tada, tapęs pralaidesnis ir gal, todėl jautresnis energijoms, jas gali naudoti
jau sąmoningai, žinoma, dar sužino kaip ir ką daryti Reiki seminaro metu.
Atsakyti
QUOTE(Astandii @ 2011 02 11, 07:53)
Tesiam apie kosmine energija.
Jutimai? Intuicija? Logika?
Kokia logika remiates?  g.gif
Kosmine energija visur. is nugaros, is priekio, virs galvos, uz uzpakalio. Ji - visur.
Remiantis Jusu logika ar tai Reiki?
O del zemiau uzduodamu klausimu tai nereikia nervintis ar reiksti nepasitenkinimo.. Jei ieskociau mokytojo, tikrinciau ir klausineciau visko nuo a iki z. Todel, kad man yra skirtumas, ar zmogus tik prisiskaites ir aklai tikedamas, toliau nesigilindamas vaidina visu galu meistra; ar vis tik supranta visa veikimo principa, kas is kur, kaip, kokia pradzia, kur pabaiga. Zmogus, siulantis paslauga, apie ja turi zinoti viska. Nes kitu atveju priveis nenokybisku meistru. ir gausis visiskas kokybes iskrypimas, paremtas TIK DOGMOM.
kazkas panasaus i paklausus: "kodel medituojant delnus reikia laikyti atsuktus i virsu?", ir gavus atsakyma: "todel kad delnai ypatingai jautrus su kruva aktyviu tasku, kuriuos reikia nukreipti i virsu".  doh.gif


QUOTE

O del zemiau uzduodamu klausimu tai nereikia nervintis ar reiksti nepasitenkinimo...


Žinot, 3 kartus peržiūrėjau savo atsakymus ir niekur neradau,
kad būčiau susinervinęs ir reiškęs nepasitenkinimą
console.gif
Esu čia tam, kad atsakyti ir paaiškinti thumbup.gif
O va čia įžiūriu nepagarbą ir nesiskaitymą, gal aš klystu, tai pataisykite mane 4u.gif
QUOTE
...ar vaidina visu galu meistra... priveis nenokybisku meistru. ir gausis visiskas kokybes iskrypimas, paremtas TIK DOGMOM...


Dėl energijų jau lyg ir paaiškinau:
O kosmine vadinu tik todėl, kad ne žemiška - ne kasdieniška.
O Jūs pradedate:
QUOTE
...is nugaros, is priekio, virs galvos, uz uzpakalio...


Paaiškinkite, ką dar norite sužinoti, nes nelabai suprantu klausimą?


O dėl delnų, tai ar čia manęs klausiate, ar atsakote pati?
Ir nejau prieštarausite, kad delnai turi daug aktyvių taškų,
kurie neveikiami energijų, jei kumščiai sugniaužti?
Atsakyti
QUOTE(Blue Rose @ 2011 02 10, 23:17)
Žinoma, šiandien jau vėlyvas metas, tačiau, tikėkimės, kad į čia užduotus rūpimus klausimus VirgisM atsakys rytoj  4u.gif
Man tas apie apsėdimą dalykas neina iš galvos, juk iš tikro turėtų būti baisus dalykas, o Reiki meistras kodėl turėtų suteikti iniciacijas apsėstam žmogui?? Negi iš kokių piktų paskatų, kas visiškai nesuderinama su Reiki? Ar čia iš paprasčiausio nemokėjimo taip gali atsitikti? Ta prasme, i nemokėjimo pamatyti apsėdimo?
Lauksim atsakymų ačiū 4u.gif


Neišeina man kas vakarą skirti laiko atsakymams, todėl prašau kantrybės.

O tas apie apsėdimą dalykas neina iš galvos kieno dėka, kaip manote, a?
g.gif

Koks apsėdimas, kas nustatė ir parašė verdiktą - apsėstas šitas, o šitas neapsėstas?
Apie ką mes čia susirašinėjame? Duokite konkrečias situacijas, o ne pikantiškus išgalvojimus ok.gif
(čia Vaižgantei).
nono.gif


Kaip jums vaizdelis? umn.gif
Ateina urgzdamas, putomis apsipylęs, nesiprausęs, suplyšusiais drabužiais pilietis
ir sako, sužinojo, kad Reiki metodas tai, ko jam reikia, kad jis pasiruošęs gydytis ir
tobulėti išmokęs ir atlikdamas Reiki seansus. Maža to, kad skiria 200, lt sumą Reiki
mokytojo sugaištam laikui ir nuomos, bei komunaliniams mokesčiams, kitoms išlaidoms padengti.
wub.gif kaip tokio nepriimsi ir nemokysi Reiki? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 10, 22:04)
Va va, prasideda...
Nežinau, kuriam čia mokytojui aš rodau nepagarbą, nes nelabai tokį ir turėjau.
Mano noras provokuoti yra paprastas: jeigu Virgiui jo forume užduodamas koks įdomesnis klausimas, tuoj įdedamas paveikslėlis arba kas nors va tokio  vacation4.gif  ir išvengiama atsakymo. Tai jeigu jau čia susikūrei sau temą, tai va tiesiai ir paklausiau tai, kas man įdomu. Matyt, kompetencijos trūksta atsakyti į šiuos klausimus.  mirksiukas.gif


QUOTE
2. Kaip manai, ar būtinai reikalingos 3 iniciacijos, ar neužtektų vienos? (Šia tema vyko diskusija reikistų temoje, esančioje šiame skyriuje.)


Neskaičiau dar kas ten buvo rašoma. Jei klausimas skambėtų:
ar būtinai reikia kelių, ar pakanka vienos dienos visoms inicijacijoms atlikti,
ar reikia 4 priėjimų atskirų, ar užtenka vienu kartu viską atlikti?

ATSAKYČIAU TAIP užtenka, jei gerai pasiruošta ir Reiki seminaras vyksta jau 4-6 val.
kol pradedama inicijuoti, o Reiki mokytojas turi praktikos bent kelis metus.

QUOTE

...Nežinau, kuriam čia mokytojui aš rodau nepagarbą, nes nelabai tokį ir turėjau...

Ar tai suprasti, kad Reiki mokėtės tik iš knygų, o inicijacijos visai nebuvo?

QUOTE
Mano noras provokuoti yra paprastas...


Kodėl man nėra poreikio ką nors specialiai provokuoti ir taip smagintis?
Gal padiskutuojame šia tema, "NORAS PROVOKUOTI" jei kam įdomu?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 08, 17:52)
Virgi, manai esantis visažinis?
Reiki yra ramentai. Kai ramentai naudojami pagal paskirtį, viskas tvarkoje. Bet juos galima ir kitais tikslais naudoti arba naudoti nemokšiškai, neturint reikiamos asmenybės brandos. Va būtent dėl brandos trūkumo būna visokių niuansų...


Pirmą kartą girdžiu, kad Reiki metodą gydymui, savigydai ir tobulėjimui vadintų ramentais spam.gif
ir dar iš Reiki mokytojos, kuri turi savo mokinių assa.gif karsta.gif

lotuliukas.gif


QUOTE
...Bet juos (suprask Reiki) galima ir kitais tikslais naudoti...


O tai kam dar ne pagal paskirtį Jūs Reiki naudojat nail.gif
tourist5.gif


QUOTE
...Va būtent dėl brandos trūkumo būna visokių niuansų...



Va apie tai ir kviečiu padiskutuoti clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 02 10, 20:26)
...Reiki seansų nedarau, bet Reiki naudoju kasdien...


Va čia, tai paaiškinkite g.gif kaip nedarant Reiki, galima Ją naudoti kasdien? doh.gif

Nes sprandą baigiu nusilaužti galvą sukdamas dėl tokio išsireiškimo fitness4.gif
Atsakyti
QUOTE(VirgisM @ 2011 02 17, 01:20)


Koks apsėdimas, kas nustatė ir parašė verdiktą - apsėstas šitas, o šitas neapsėstas?
Apie ką mes čia susirašinėjame? Duokite konkrečias situacijas, o ne pikantiškus išgalvojimus  ok.gif
(čia Vaižgantei).
nono.gif



Negaliu gi dėti viešai nuotraukų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VirgisM @ 2011 02 17, 02:13)
Pirmą kartą girdžiu, kad Reiki metodą gydymui, savigydai ir tobulėjimui vadintų ramentais  spam.gif
ir dar iš Reiki mokytojos, kuri turi savo mokinių assa.gif  karsta.gif




Iš manęs ne kartą turėjai girdėti mirksiukas.gif
Reiki mokytojas per save mokinį prijungia prie Reiki agregoro. Mokiniui užsidaro tai, ką jis turėjo gimdamas. Mainais gauna švarų kanalą, bet silpną energiją.
Reziumė: turėjo savas sveikas kojas, o gavo ramentus.

Virgi, gali būti ramus: daugiau tavo mokiniai pas mane nebeperbėginės, nes naujų mokinių nebepriimsiu ir nebeinicijuosiu. Yra geresnių tobulėjimo kelių nei Reiki...Pasirinkau kitą kelią...
Atsakyti
QUOTE(VirgisM @ 2011 02 17, 00:58)
console.gif
Esu čia tam, kad atsakyti ir paaiškinti thumbup.gif 
O va čia įžiūriu nepagarbą ir nesiskaitymą, gal aš klystu, tai pataisykite mane  4u.gif
Dėl energijų jau lyg ir paaiškinau:
O kosmine vadinu tik todėl, kad ne žemiška - ne kasdieniška.
O Jūs pradedate: 


Paaiškinkite, ką dar norite sužinoti, nes nelabai suprantu klausimą?


O dėl delnų, tai ar čia manęs klausiate, ar atsakote pati?
Ir nejau prieštarausite, kad delnai turi daug aktyvių taškų,
kurie neveikiami energijų, jei kumščiai sugniaužti?


QUOTE
...ar vaidina visu galu meistra... priveis nenokybisku meistru. ir gausis visiskas kokybes iskrypimas, paremtas TIK DOGMOM...


Visu pirma, asmeniskai Jums to netaikiau, bet jei prisitaikete frae pats sau, tai....emmm... daugiau komentaru kaip ir nereikia..

QUOTE
Dėl energijų jau lyg ir paaiškinau:
O kosmine vadinu tik todėl, kad ne žemiška - ne kasdieniška.
Kaip suprast "ne zemiska, ne kasdieniska". Butent, kad ji yra kasdieniska. Ten, kur pacitavote mano zodzius, butent tai ir nurodo jos galybe ir kasdieniskuma.

QUOTE
O dėl delnų, tai ar čia manęs klausiate, ar atsakote pati?
Ir nejau prieštarausite, kad delnai turi daug aktyvių taškų,
kurie neveikiami energijų, jei kumščiai sugniaužti?
Priestarauju. Ar cia Jums Damodaras pripasakojo?

P.S. kazkaip kreivai visa teksta skaitot. Pagrindo lyg ir nematote, imate viska gabalais.
Del faziu, kur klausimas buvo uzduotas. Tai vis tik pripazistate, kad Reiki gali inicijuot visa to pradzia? drinks_cheers.gif

QUOTE
Neskaičiau dar kas ten buvo rašoma. Jei klausimas skambėtų:
ar būtinai reikia kelių, ar pakanka vienos dienos visoms inicijacijoms atlikti,
ar reikia 4 priėjimų atskirų, ar užtenka vienu kartu viską atlikti?

ATSAKYČIAU TAIP užtenka, jei gerai pasiruošta ir Reiki seminaras vyksta jau 4-6 val.
kol pradedama inicijuoti, o Reiki mokytojas turi praktikos bent kelis metus.


Klausimas: kaip itakoja zmogu viena iniciacija ir visos 4. doh.gif

QUOTE
T.y. suaktyvinama energetika, to pasekoje išsivalo karminės programos
ar emocinės, mentalinės konstrukcijos, eterinis kūnas, aura.


Kaip suprast "issivalo karmines programos"? Kokiu budu? Apie kokias konstrukcijas kalbate? nelabai suprantu. kokios yra sudedamosios dalys? Kur ir kaip jos dingsta?
Atsakyti
O gal būtų galima gauti kiek trumpesnius atsakymus į klausimus?  4u.gif  Nes aš jau nebesuprantu, kur komentaras, pamąstymas, o kur atsakymas  unsure.gif (atsakymą suvokiu kaip žinias, o ne svarstymą). Nieko tokio, jei nežinot kai kurių atsakymų, nieko čia baisaus, tiesiog taip ir pasakykit. Nes kaip supratau, Jūs sukūrėt temą, kad suteiktumėt daugiau informacijos, tiesa? Mums iš tikro įdomu, dėl to ir klausiam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue Rose: 17 vasario 2011 - 11:38
QUOTE(Astandii @ 2011 02 17, 10:05)
Visu pirma, asmeniskai Jums to netaikiau, bet jei prisitaikete frae  pats sau, tai....emmm... daugiau komentaru kaip ir nereikia..

Kaip suprast "ne zemiska, ne kasdieniska". Butent, kad ji yra kasdieniska. Ten, kur pacitavote mano zodzius, butent tai ir nurodo jos galybe ir kasdieniskuma.

Priestarauju. Ar cia Jums Damodaras pripasakojo?

P.S. kazkaip kreivai visa teksta skaitot. Pagrindo lyg ir nematote, imate viska gabalais.
Del faziu, kur klausimas buvo uzduotas. Tai vis tik pripazistate, kad Reiki gali inicijuot visa to pradzia?  drinks_cheers.gif
Klausimas: kaip itakoja zmogu viena iniciacija ir visos 4.  doh.gif  
Kaip suprast "issivalo karmines programos"? Kokiu budu?  Apie kokias konstrukcijas kalbate? nelabai suprantu. kokios yra sudedamosios dalys? Kur ir kaip jos dingsta?


Aš ir netaikau asmeniškai sau, tada buvo visiems Reiki mokytojams, o dabar nepagarbą jaučiu
Jūsų parašyme jau asmeniškai man: "...bet jei prisitaikėte pats sau..."
Tačiau dėl to ir nesinervinu, ir nepergyvenu, ir nesiteisinu, tegu tai bus Jūsų reikalas.

Labai gerbiu Damodarą, bet su juo dėl delnų konsultuotis nebėgau, pats tai žinau,
kaip ir kiekvienas kiek besidominantis pilietis (delnuose, pėduose ir ausyse yra b.a.t.).

Gabalais, o ne viską krūvoje rašau, kad būtų aiškiau, kurį klausimą atsakau.

Nuo inicijacijų fazės nevažiuoja doh.gif rašiau gi, kad energija gydanti, harmonizuojanti,
nebent, jei žmogus papuola pas savamokslį, neinicijuotą mokytoją ir visai nereiki...
Tačiau taip būna tik daug negatyvios karmos turintiems, užsiteršusiems ieškotojams.
T.y. nieko nebūna atsitiktinai, viskam yra priežastis, kuri sukuria pasekmę...

Inicijacijos įtakoja taip pat viena, kaip ir 4. Apie tai jau parašiau aukščiau.

Apie energijas ir teigiamas, bei neigiamas programas pasakoju 8 val. seminare
"Energijų pažinimas" kartu su Reiki pirma pakopa. Ateikite, paklausysite, pasimokysite Reiki
ir turėsite platesnį supratimą apie jas. Jei seminaro nenorite, knygynai lūžta nuo tokio
pobūdžio knygų, pasiskaitykite, jei tik norite, nes spraga žiniose akivaizdžiai juntama.

Tame nieko blogo nematau ir nelaikau savęs pranašesniu dėl to tikrai, mūsų juk mokykloje
nemokino, o liaudiškas patarles mes ir laikom tik patarlėmis, o ne karminio dėsnio veikimo
apibūdinimu: "kaip šauksi, taip atsilieps", "lazda turi 2 galus", "kaip pasiklosi, taip išmiegosi"...

Dėsnis skamba taip: "kas iš vidaus išeina, tas iš išorės anksčiau ar vėliau sugrįžta"
arba tas pats: "nelinkėk ir nedaryk kitam tai, ko pats gauti nenorėtumei sau"


group.gif
Papildyta:
QUOTE(Blue Rose @ 2011 02 17, 11:37)
O gal būtų galima gauti kiek trumpesnius atsakymus į klausimus?  4u.gif  Nes aš jau nebesuprantu, kur komentaras, pamąstymas, o kur atsakymas  unsure.gif (atsakymą suvokiu kaip žinias, o ne svarstymą). Nieko tokio, jei nežinot kai kurių atsakymų, nieko čia baisaus, tiesiog taip ir pasakykit. Nes kaip supratau, Jūs sukūrėt temą, kad suteiktumėt daugiau informacijos, tiesa? Mums iš tikro įdomu, dėl to ir klausiam.



Konkretus klausimas suformuotas, konkretus atsakymas gaunasi.
Ką žinosiu ir supratimą apie tai turėsiu, tai ir pasistengsiu trumpiau atsakysiu.

KLAUSKITE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VirgisM: 17 vasario 2011 - 12:00