Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(ČAKAS @ 2012 01 07, 17:37)
Lahore nėra tradicinio REIKI atstovė,kaip ir daugelis,taigi,gal apsidairykime ir išklausykime tų,kurie tą istoriją tyrinėjo ir gyveno Japonijoje...o tai skiedžiame kažką...pilna turiu knygų,kur kiekvienas savaip rašo,bet tikiu tik ARJAVA.Visa kita....daug vandenėlio. lotuliukas.gif
Papildyta:

Apie kokią drąsą čia kalbame..? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Onute,juk matai,kad čia skiedalas.... 4u.gif

Noriu tiketi, kad ne skiedalas smile.gif
Man is pradziu (kai tik pradejau skaityti knygas apie Reiki) irgi uzkliudavo ivairiu autoriu matymo skirtumai. Ypac kas liecia Reiki istorija. Bet kiekvinas turi skirtinga patirti, praktikas, isgyvenimus. O jei dar salia Reiki uzsiima ir kitokiomis praktikomis, tai ir gaunasi skirtingos interpretacijos. Tuo labiau, jei sukuria savo autentiska Reiki atsaka (kaip Tao Te Ki). Mano sioje knygoje irgi daug klaustuku, prie progos issiaiskinsiu. Bet tie neaiskumai man netrukdo, atsirenku kas man tinka ir tiek.
Gal pradedanciajam ( kaip merfisei) sunkoka susivokti toje gausybeje neatitikimu.
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 07, 15:57)
Skaiciau kelias apie reiki.. Aisku, nesudetingiausiais..
Bet tu, kurios apie reiki ne is reikistu puses, nusprendziau necituoti..
Nes salycio tasku butu nerasta..

Papildyta:
Rusu kalba, Cakai, ne japonu  lotuliukas.gif

Ar aš,būdamas ne fizikas,galėčiau kažką apie fiziką komentuoti?Būtų gana juokinga.....Taip ir apie REIKI,ne iš reikistų....Paskaitykite ARJAVĄ,ten rasite nuotraukas su japonų originalu...keturios knygos...Ir nesiginčykite,jei nieko nežinote...atrodo juokingai.Prašau neįsižeisti už tiesą 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 07, 17:49)
Ironija kyla del to, kad reikistas pasako, kad skatau "mitologija" .. Uzuot paneiges  ta pastraipa .. Man tai nelogiska..
I Audrone Zvaigzdika nesikreipsiu, per daug ji uzsiemusi..
Gal dar ta Arjava paskaitinesiu kada nors.. O gal ir geresniu autoriu yra, ir gal geriau ne lietuviu kalba rinktis..  biggrin.gif

Nieko nereikia neigti. Tai autoriaus nuomone. Galima jos nepriimti, bet reiketu gerbti smile.gif Ir tiek.
Jei tikrai norit atsakymo (o ne tik forume kitiem priekaistauti nelogiskumu), tai kreipkites. O jau Audrone pati nuspres, ar uzsiemusi, ar atsakyt, ar dar koki varianta pasirinkt. Ir mums papasakosite paskui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 07, 15:58)
Noriu tiketi, kad ne skiedalas smile.gif
Man is pradziu (kai tik pradejau skaityti knygas apie Reiki) irgi uzkliudavo ivairiu autoriu matymo skirtumai. Ypac kas liecia Reiki istorija. Bet kiekvinas turi skirtinga patirti, praktikas, isgyvenimus. O jei dar salia Reiki uzsiima ir kitokiomis praktikomis, tai ir gaunasi skirtingos interpretacijos. Tuo labiau, jei sukuria savo autentiska Reiki atsaka (kaip Tao Te Ki). Mano sioje knygoje irgi daug klaustuku, prie progos issiaiskinsiu. Bet tie neaiskumai man netrukdo, atsirenku kas man tinka ir tiek.
Gal pradedanciajam ( kaip merfisei) sunkoka susivokti toje gausybeje neatitikimu.

Su tomis atšakomis aš atsargiai,nes galima taip "užsirauti"....net ir pas Arjavą man ne viskas pilnai aišku...bet nieko artimesnio TRADICINIAM REIKI pas mus nėra,nebent apsišaukėliai.. blush2.gif O kai pas Audronę buvau svečiuose,man buvo taip keista,kad ji jau kelinta diena su kosuliu ir sloga,kai mano mokiniai šiuos dalykus susitvarko max per dvi dienas.Gaila... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 01 07, 17:05)
Ar aš,būdamas ne fizikas,galėčiau kažką apie fiziką komentuoti?Būtų gana juokinga.....Taip ir apie REIKI,ne iš reikistų....Paskaitykite ARJAVĄ,ten rasite nuotraukas su japonų originalu...keturios knygos...Ir nesiginčykite,jei nieko nežinote...atrodo juokingai.Prašau neįsižeisti už tiesą 4u.gif  wub.gif


Reikistu galima tapti per keleta minuciu tongue.gif Nejaugi diskutas butu nuo to "protingesnis"..
Neuzkelkite taip aukstai eilinio "reikisto" karteles, nes Arjava skaite tik maza dalis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merfise: 07 sausio 2012 - 16:20
QUOTE(merfise @ 2012 01 07, 18:17)
Tapti reikistu galima tapti per keleta minuciu  tongue.gif

Gal tiksliau butu sakyti - gauti iniciacija galima per keleta minuciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 07, 16:21)
Gal tiksliau butu sakyti - gauti iniciacija galima per keleta minuciu smile.gif

Taigi....ką darysi...ir tai darau keturias iniciacijas 1-am lygiui...O REIKI po trečio lygio tampa gyvenimo būdu...REIKI DO,tada ir Kašlinskaja jau įdomiau ir kt.... g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveiki.Noriu ismokti reiki masaza.Teko girdeti ,kad kursai vyksta Panevezyje.Gal kas galite sutekti kokios nors informacijos apie tai. Su pagarba Irena lauksiu atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(irenaj @ 2012 01 07, 20:21)
sveiki.Noriu ismokti reiki masaza.Teko girdeti ,kad kursai vyksta Panevezyje.Gal kas galite sutekti kokios nors informacijos apie tai. Su pagarba Irena lauksiu atsakymo.

REIKI masažo be iniciacijų nebūna... ax.gif O yra Meistrų Šiauliuose...Panevėžyje nežinau.Jei netingite,atvažiuokite į Vilnių...864058585
Pagarbiai,Jonas
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 01 07, 21:31)
REIKI masažo be iniciacijų nebūna... ax.gif O yra Meistrų Šiauliuose...Panevėžyje nežinau.Jei netingite,atvažiuokite į Vilnių...864058585
Pagarbiai,Jonas

labai jums aciu.aisku kad noriu mokytis pas tikrus meistrus.I Vilniu man labai toli,taciau tur but reiks vaziuoti.Aciu Irena
Atsakyti
QUOTE(irenaj @ 2012 01 08, 00:30)
labai jums aciu.aisku kad noriu mokytis pas tikrus meistrus.I Vilniu man labai toli,taciau tur but reiks vaziuoti.Aciu Irena

O kas tas Reiki masazas yra?
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 07, 22:33)
O kas tas Reiki masazas yra?

Taip vadina REIKI gydymą... drinks_cheers.gifO M.USUI gydydamas naudojo ir masažą...juk turite žinoti. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(irenaj @ 2012 01 07, 22:30)
labai jums aciu.aisku kad noriu mokytis pas tikrus meistrus.I Vilniu man labai toli,taciau tur but reiks vaziuoti.Aciu Irena

O visi REIKI Meistrai yra tikri....nepergyvenkite dėl to. 4u.gif Tiesiog yra TRADICINIS REIKI ir netradicinis REIKI... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČAKAS: 07 sausio 2012 - 22:40