Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 15:45)


P.s. kyla "globaliu" klausimu, ar kanalas islieka "svarus", kai prie jo jungiasi praktiskai bet kas, kas susimoka smile.gif


O jei nesusimoka, tada jau švarus? Niekada nesu skaičiavus, kiek iniciacijų esu davus nemokamai. Yra ir tokių žmonių, kurie iniciacijas gavo, užsimokėti žadėjo, bet užmiršo. ax.gif
Susidaro įspūdis, kad kliūva ne kanalo švarumas, o susimokėjimo faktas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 03, 16:53)
O jau norisi kazka gydyt, kazkam atimt ar pridet? smile.gif
Del mano klausimo...tai jei neturite iniciacijos, tai reikia ir rasyt, bet domites, nagrinejate. Kaip sakoma, negalit buti "truputi nescia" smile.gif


Yra toks posakis, kuris neretai pasitvirtina, jog "geri norai pragaru gristi"..

P.s. galima buti "nei nesciai, nei ne nesciai" - buna negimdinis nestumas, jei jau i medicina leidziames smile.gif Tai man , matyt, bus toks su Reiki g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 03, 16:48)
Padėti pirmiausia reikėtų sau. Kokios nors iniciacijos tam nėra būtinos.


I humora "kam pridet, kam atimt" toks rimtas, bet senas, kaip pasaulis atsakymas.. smile.gif
Bet kita vertus, reikistai daug kur raso, kad pirma Reiki pakopa padeda sau padet cool.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 18:40)
I humora "kam pridet, kam atimt" toks rimtas, bet senas, kaip pasaulis atsakymas..  smile.gif
Bet kita vertus, reikistai daug kur raso, kad pirma Reiki pakopa padeda sau padet cool.gif


Kadangi užsiimu ir bioenergetika, taip nesakau. Gali žmogus puikiai apsieiti ir be jokių iniciacijų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 03, 17:00)
O jei nesusimoka, tada jau švarus? Niekada nesu skaičiavus, kiek iniciacijų esu davus nemokamai. Yra ir tokių žmonių, kurie iniciacijas gavo, užsimokėti žadėjo, bet užmiršo.  ax.gif
Susidaro įspūdis, kad kliūva ne kanalo švarumas, o susimokėjimo faktas.  ax.gif


Deja, vadinasi Jums, susidaro klaidingas ispudis blink.gif

Kol kas ir uz "aciu" iniciacijos neprasau, nors tikrai zinau, kas tokia galetu dar siek tiek pagilines mano turimas zinias suteikti, jei prireiktu pagalbos..

Aktualu man tai, kad net universitetus ne visi baigia ir ne visi diplomus gauna, kurie susimoka. O stai susimokejes uz Reiki iniciacija asmuo be jokios patikros inicijuojamas.. Dazniausiai uztenka sypsotis ir linkcioti Mokytojui galva seminaro metu, gal dar parodyti pora "priomu", kurie labiausiai isimine.. O dazniausiai nei to nebereikia.. Man regis, daliai mokiniu uztektu kurso "isklausymo" lapeliu .. smile.gif

P.s. mokinio isbandymu kelia tai jau pamirskim..wink.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 21:12)
Deja, vadinasi Jums, susidaro klaidingas ispudis blink.gif 

Kol kas ir uz "aciu" iniciacijos neprasau, nors tikrai zinau, kas tokia galetu dar siek tiek pagilines mano turimas zinias suteikti, jei prireiktu pagalbos..

Aktualu man tai, kad net universitetus ne visi baigia ir ne visi diplomus gauna, kurie susimoka. O stai susimokejes uz Reiki iniciacija asmuo be jokios patikros inicijuojamas.. Dazniausiai uztenka sypsotis ir linkcioti Mokytojui galva seminaro metu, gal dar parodyti pora "priomu", kurie labiausiai isimine.. O dazniausiai nei to nebereikia..  Man regis, daliai mokiniu uztektu kurso "isklausymo" lapeliu ..  smile.gif

P.s. mokinio isbandymu kelia tai jau pamirskim..wink.gif

Gal tikrai jum dar palaukti reikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 03, 19:19)
Gal tikrai jum dar palaukti reikia. smile.gif


Pritariu. Tikrai reikėtų arba palaukti, arba kitokio kelio dairytis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 03, 20:22)
Pritariu. Tikrai reikėtų arba palaukti, arba kitokio kelio dairytis... ax.gif


Kodel taip negailestingai, dinazaure, Vaizgante? biggrin.gif
Kazkaip galvoju, nebuciau pats blogiausias variantas tarp Jusu inicijuotuju reikistu.. biggrin.gif
P.s. Bent keturias knygas idemiai apie reiki perskaiciusi esu , iki dinazaures 11 -os truksta dar truputi, bet ne i trecia pakopa taikyciau, o gal? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 18:12)
Deja, vadinasi Jums, susidaro klaidingas ispudis blink.gif 

Kol kas ir uz "aciu" iniciacijos neprasau, nors tikrai zinau, kas tokia galetu dar siek tiek pagilines mano turimas zinias suteikti, jei prireiktu pagalbos..

Aktualu man tai, kad net universitetus ne visi baigia ir ne visi diplomus gauna, kurie susimoka. O stai susimokejes uz Reiki iniciacija asmuo be jokios patikros inicijuojamas.. Dazniausiai uztenka sypsotis ir linkcioti Mokytojui galva seminaro metu, gal dar parodyti pora "priomu", kurie labiausiai isimine.. O dazniausiai nei to nebereikia..  Man regis, daliai mokiniu uztektu kurso "isklausymo" lapeliu ..  smile.gif

P.s. mokinio isbandymu kelia tai jau pamirskim..wink.gif

Čia gal nuo mokytojo priklauso. Aš asmeniškai kai išsirinkau sau mokytoją, tai teko prašyti ir laukti net 8 mėnesius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 03, 19:19)
Gal tikrai jum dar palaukti reikia. smile.gif

Jei žmogus abejoja,tai jau išbandymas....reiškia jam dar anksti. schmoll.gif Vakar bendravau su vienu fiziku,tai jis taip moksliškai viską paaiškino...ir apie naujas atrastas bioenergijas ir apie tai,kad iš karūnos čakros energija perduodama n kartų greičiau,negu iš kitų,t.y.daug kartų greičiau,negu šviesos greitis.. bigsmile.gif O REIKI visada švari ir pati valosi...tai Visatos kuriamoji energija. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Tauri @ 2012 01 03, 20:09)
Čia gal nuo mokytojo priklauso. Aš asmeniškai kai išsirinkau sau mokytoją, tai teko prašyti ir laukti net 8 mėnesius  ax.gif

Geras ne tas mokytojas,kuris verčia ilgai laukti,o tas,kuris yra Mokytojas. 4u.gif Pas mane atėjo mokinė iš tokio mokytojo....žinių mažoka.O moteris tikrai gabi ir be abejonių,o mokytojas tas "labai patyręs",o mokinė nelaiminga...Gal ir mano mokiniai kur nors vaikšto...ką galim žinoti. g.gif
Papildyta:
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 19:36)
Kodel taip negailestingai, dinazaure, Vaizgante?  biggrin.gif
Kazkaip galvoju,  nebuciau pats blogiausias variantas tarp Jusu inicijuotuju reikistu.. biggrin.gif 
P.s. Bent keturias knygas idemiai apie reiki perskaiciusi esu , iki dinazaures 11 -os truksta dar truputi, bet ne i trecia pakopa taikyciau, o gal?  mirksiukas.gif

Nėra nei gerų,nei blogų nei Mokytojų,nei mokinių...yra tik supratimo lygis,kuris vis auga ir augs...Sėkmės 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 01 04, 08:18)

Geras ne tas mokytojas,kuris verčia ilgai laukti,o tas,kuris yra Mokytojas. 4u.gif Pas mane atėjo mokinė iš tokio mokytojo....žinių mažoka.O moteris tikrai gabi ir be abejonių,o mokytojas tas "labai patyręs",o mokinė nelaiminga...Gal ir mano mokiniai kur nors vaikšto...ką galim žinoti. g.gif


Moterims reikia išsišnekėti, ne kiekvienas vyras mokytojas tam turi kantrybės...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 04, 12:26)
Moterims reikia išsišnekėti, ne kiekvienas vyras mokytojas tam turi kantrybės...

Tai jau taip drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti