Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 03, 14:30)
Mes apie pirmąją ir nekalbam, o apie trečiąją. Pirmos kaina LT svyruoja 100- 500 Lt ribose.
Už pirmąją Tao Te Ki mokėjau berods 50 Lt.

Čia dar reikėtų pagalvoti,ar žmogui tikrai reikia.Jei labai reikia ir nėra pinigėlių,manau kiekvienas Mokytojas atsižvelgs į tai.. 4u.gif O jei ne,tai toks jis ir mokytojas... blush2.gif
Atsakyti
Tada pigiai..
Bet, ar tai gerai, ar ne, neturiu supratimo.. Ypac jei zvelgiu is daugumos reikistu puses, kurie sako, kad reikia "imti" energiju pusiausvyrai..
Kazkiek primena cigones, kurioms ir butinai reikia "duoti".. Bent jos taip sako..
Atsakyti
Mano manymu, Mokytojas isugdes mokini ir suteikes iniciacija turetu buti beveik ramus, kad jis atsilygins tiek, kiek gales arba kai gales..
Kitaip -ka tas mokinys supranta?
P.s. bet man siuolaikiniai Mokytojo ir mokiniu santykiai daugeliu atveju keisti.. Nors vel, esu gavusi pastabu, kad skirciau dvasini Mokytoja nuo Reiki mokytojo..
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 16:54)
Mano  manymu, Mokytojas isugdes mokini ir suteikes iniciacija turetu buti beveik ramus, kad jis atsilygins tiek, kiek gales arba kai gales..
Kitaip -ka tas mokinys supranta?
P.s. bet man siuolaikiniai Mokytojo ir mokiniu santykiai daugeliu atveju keisti.. Nors vel, esu gavusi pastabu, kad skirciau dvasini Mokytoja nuo Reiki mokytojo..

Vel jum pinigai neduoda ramybes smile.gif Cia Vaizdange tik nukopijavo laiska, del informacijos.
Merfise, o jus turit koki ryi su Reiki: Mokytoja, meistre ar kokia pakopa turit? ar kaip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 03, 16:01)
Vel jum pinigai neduoda ramybes smile.gif Cia Vaizdange tik nukopijavo laiska, del informacijos.
Merfise, o jus turit koki ryi su Reiki: Mokytoja, meistre ar kokia pakopa turit? ar kaip? smile.gif


Ir turiu, ir ne ax.gif
p.s.: pinigai man suteikia siek tiek daugiau ramybes, o ne ja atima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 17:09)
Ir turiu, ir ne  ax.gif
p.s.: pinigai man suteikia siek tiek daugiau ramybes, o ne ja atima mirksiukas.gif

Ten rasydama apie pinigus turejau minti, kad daznokai vis griztam prie gincu apie pinigus ir uzmokesti.
O kaip tai ir turit, ir kartu ne ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 14:38)
Tada pigiai..
Bet, ar tai gerai, ar ne, neturiu supratimo.. Ypac jei zvelgiu is daugumos reikistu puses, kurie sako, kad reikia "imti" energiju pusiausvyrai..
Kazkiek primena cigones, kurioms ir butinai reikia "duoti".. Bent jos taip sako..


Iniciaciją gavau ne iš Audronės, o iš Ennea Tess Griffith. Tai buvo dviejų dienų seminaras, dalyvavo nemažai reiki meistrų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 03, 17:33)
Iniciaciją gavau ne iš Audronės, o iš Ennea Tess Griffith. Tai buvo dviejų dienų seminaras, dalyvavo nemažai reiki meistrų.

Numanau, kad seniai tai buvo. Dabar hiperinfliacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 03, 15:37)
Numanau, kad seniai tai buvo. Dabar hiperinfliacija smile.gif


2008 m.
Tai buvo šios krypties pristatymas.
Manęs ji nesudomino, todėl toliau nesimokiau. Antra, pamenu, kainavo 200 Lt. Audronė baigė visas pakopas. Pirmą ji gavo tą pačią dieną kaip ir aš.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 03, 16:18)
Ten rasydama apie pinigus turejau minti, kad daznokai vis griztam prie gincu apie pinigus ir uzmokesti.
O kaip tai ir turit, ir kartu ne ? smile.gif


As ne reikiste, tik pastudijuodavau pop knygutes, susijusias su Reiki, uzduodavau klausimus man rupimomis temomis populiariems Reiki Mokytojams ir kuo labiau gilinuos, tuo daugiau siandienai atmetu.. Ne visa Reiki sistema, bet siuolaikini "priejima" prie to "kanalo"..

P.s. kyla "globaliu" klausimu, ar kanalas islieka "svarus", kai prie jo jungiasi praktiskai bet kas, kas susimoka smile.gif Ir tokiu klausimu - kam padeti zmogui laikinai, jei nezadi jo supazindinti su klaidomis, kurios ir sukele pasekmes.. O.M.Aivanovas rase, negydyciau Jusu (gal ne visu), o dar ir prideciau jums ligu.. Taip pat rase, kad jei ir atimciau dali ligu ar bedu, tai kol esate tam tikru dalyku neisisamone, uzklups dar didesnes nelaimes..
Kol kas as neskiriu, kam pridet, kam atimti biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 15:45)

Kol kas as neskiriu, kam pridet, kam atimti biggrin.gif  cool.gif


Padėti pirmiausia reikėtų sau. Kokios nors iniciacijos tam nėra būtinos.
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 17:45)
As ne reikiste, tik pastudijuodavau pop knygutes, susijusias su Reiki, uzduodavau klausimus man rupimomis temomis  populiariems Reiki Mokytojams ir kuo labiau gilinuos, tuo daugiau siandienai atmetu.. Ne visa Reiki sistema, bet siuolaikini "priejima" prie to "kanalo"..

P.s. kyla "globaliu" klausimu, ar kanalas islieka "svarus", kai prie jo jungiasi praktiskai bet kas, kas susimoka smile.gif Ir tokiu klausimu - kam padeti zmogui laikinai, jei nezadi jo supazindinti su klaidomis, kurios ir sukele pasekmes.. O.M.Aivanovas rase, negydyciau Jusu (gal ne visu), o dar ir prideciau jums ligu.. Taip pat rase, kad jei ir atimciau dali ligu ar bedu, tai kol esate tam tikru dalyku neisisamone, uzklups dar didesnes nelaimes..
Kol kas as neskiriu, kam pridet, kam atimti biggrin.gif  cool.gif

O jau norisi kazka gydyt, kazkam atimt ar pridet? smile.gif
Del mano klausimo...tai jei neturite iniciacijos, tai reikia ir rasyt, bet domites, nagrinejate. Kaip sakoma, negalit buti "truputi nescia" smile.gif
Atsakyti