Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(_Demetra_ @ 2012 01 03, 03:57)
Sveiki ryt einu energetinio masazo pas Reiki meistra. Ko dar galeciau jo paprasyti be cakru isvalymo ?  smile.gif
Arba ko tureciau jo paklausti kad isitikinciau jo profesionalumu.
Dekoju  4u.gif

Jei abejojate meistro profesionalumu, tada neikit visai.
Labai komplikuotas reikalas - cakru isvalymas, jei tai daro tau kitas zmogus. As isvis nesuprantu ka tuo galima pasiekti. Skamba idomiai, aisku. smile.gif Stai isvale man cakras - ir jau dabar as ....nuskaidrejau, sekminga,. laiminga g.gif
Arba panasiai - uzrisk man batu raistelius, dar sumokesiu smile.gif
Paciam visada geriau, nors pasilenkti reikia smile.gif
Bet meginkit smile.gif O pas koki meistra eisit?
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 01 03, 10:05)
Jūs turbūt einate REIKI gydymo,nes energetinis masažas yra kas kita...su aliejumi ir t.t.Jam reikia spec.kursus baigti. ax.gif Rašau,nes to mokiausi ir gana ilgai... mirksiukas.gif O čakras valytis galite pati ir be REIKI. biggrin.gif  4u.gif O jei einate,matyt taip reikia.

Ir dar....čakrų valymas yra momentinis dalykas. ax.gif Po dienelės vėl valysit,jei kažko gyvenime nepakeisit.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2012 01 03, 12:04)
Ir dar....čakrų valymas yra momentinis dalykas. ax.gif Po dienelės vėl valysit,jei kažko gyvenime nepakeisit.. g.gif


Na taip, tai tik kasdien su savimi dirbančiam žmogui gali būti postūmis į gerus pokyčius.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 02, 13:55)
Gavau emailą, permetu, gal kam prireiks.


GERBIAMI KOLEGOS, REIKI PRAKTIKAI IR MEISTRAI!

Su japoniškais linkėjimais kviečiame Jus į

SHINPIDEN
REIKI MEISTRO SEMINARĄ:
TREČIOJI REIKI PAKOPA — REIKI MEISTRAS-GYDYTOJAS,

kuris vyks Kaune, spalvotoje palėpėje,
š.m. sausio 14-15 d.

Trečioji Reiki pakopa – tai galimybė tapti savo gyvenimo meistru ir pasiruošti aukščiausiajai kvalifikacijai Reiki sistemoje – Reiki Meistro-Mokytojo seminarui.

Seminaro dalyviai išmoks tris Reiki Meistro simbolius, naudojamus meditacinei  praktikai, gydymui ir inicijuojant studentus į Reiki. Didelis dėmesys seminare bus skiriamas naujoms, itin veiksmingoms gydymo ir meditacijos technikoms, padedančioms ypatingu būdu koncentruoti ir kondensuoti Reiki energiją ir ją nukreipti reikiama linkme gydant klientus ir siekiant dvasinio tobulėjimo. Kadangi pilnas Reiki Meistro mokymo kursas trunka vienerius metus, šio seminaro dalyviai gaus teisę nemokamai lankyti visus Reiki pirmos, antros ir trečios pakopos seminarus, kuriuos vesiu 2012-2013 metais iki baigiamojo Reiki Meistro-Mokytojo seminaro.



Nezinia, ar noreciau gavus toki e-maila tarsi netycia jame rasti, jog as vedu seminarus, i kuriuos gales nemokamai rinktis zmones. Ar nesupykote, Vaizgante, kad laisko autorius nusprende, jog Jus kitiems nemokamai vesite seminarus 2012-2013 m. ? bigsmile.gif

P.s.: tikriausiai ir sutarti, jei ne rasytine, tai bent zodine su seminaro organizatoriais sudarete, o ne tik e-mail gavote.. Viskas ok, bet kam tas tariamas nesaliskumas sios reklamos atzvilgiu, kai yra suinteresuotumas?

P.s. P.s.: Cako vietoje ir as tyleciau, nes apie anu gyvenimu gimines negrazu kalbeti kazka "ne taip".. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merfise: 03 sausio 2012 - 14:01
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 13:59)
Nezinia, ar noreciau gavus toki e-maila tarsi netycia jame rasti, jog as vedu seminarus, i kuriuos gales nemokamai rinktis zmones. Ar nesupykote, Vaizgante, kad laisko autorius nusprende, jog Jus kitiems nemokamai vesite seminarus 2012-2013 m. ? bigsmile.gif

P.s.: tikriausiai ir sutarti, jei ne rasytine, tai bent zodine su seminaro organizatoriais sudarete, o ne tik e-mail gavote.. Viskas ok, bet kam tas tariamas nesaliskumas sios reklamos atzvilgiu, kai yra suinteresuotumas?

P.s. P.s.: Cako vietoje ir as tyleciau, nes apie anu gyvenimu gimines negrazu kalbeti kazka "ne taip".. rolleyes.gif


Nesuprantu klausimų. Šis emailas neturi nieko bendro su manimi. Manau, kad reiki meistrai nėra konkurentai, nes mokinius pritraukia savo vidumi.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 03, 15:09)
Nesuprantu klausimų. Šis emailas neturi nieko bendro su manimi. Manau, kad reiki meistrai nėra konkurentai, nes mokinius pritraukia savo vidumi.


O tai Jusu vedamus seminarus butu galima lankyti nemokamai 2012-2013 m., sumokejus uz seminara 2000 lt?
P.s. klausimai apie sutartis daugiau retoriniai, svarbesne ideja man buvo tariamas nesaliskumas sios reklamos atzvilgiu..
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 14:14)
O tai Jusu vedamus seminarus butu galima lankyti nemokamai 2012-2013 m., sumokejus uz seminara 2000 lt?
P.s. klausimai apie sutartis daugiau retoriniai, svarbesne ideja man buvo tariamas  nesaliskumas sios reklamos atzvilgiu..


Aš nesu Dalia Braziulytė. Mano seminarai nekainuoja 2000 Lt. Jei norite dar brangiau, siūlau kreiptis į Audronę Žvaigždiką arba Virgį Mockų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 03, 15:18)
Aš nesu Dalia Braziulytė. Mano seminarai nekainuoja 2000 Lt. Jei norite dar brangiau, siūlau kreiptis į Audronę Žvaigždiką arba Virgį Mockų.


Atsiprasau tada Jusu, Vaizgante, nes supratau kad Jus, o ne Audrone ves. blush2.gif
Jokio tariamo nesaliskumo ir suinteresuotumo blush2.gif
Oi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 03, 14:18)
Aš nesu Dalia Braziulytė. Mano seminarai nekainuoja 2000 Lt. Jei norite dar brangiau, siūlau kreiptis į Audronę Žvaigždiką arba Virgį Mockų.

Kaip kas vertina savo darbą.... thumbup.gif Turtingiems gerai tokia suma,o ne tiek turtingiems skirti kiti Mokytojai. ax.gif Kiekvienam savo....O iniciacija yra techninis dalykas...čia ne Dvasinis Mokytojas. bigsmile.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Kodel? Zvaigzdikos ir ne patys brangiausi, bent jau uz Reiki Tao Te Ki pirmos pakopos, kiek domejaus biggrin.gif ..
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 01 03, 14:26)
Kodel? Zvaigzdikos ir ne patys brangiausi, bent jau uz Reiki Tao Te Ki pirmos pakopos, kiek domejaus biggrin.gif ..


Mes apie pirmąją ir nekalbam, o apie trečiąją. Pirmos kaina LT svyruoja 100- 500 Lt ribose.
Už pirmąją Tao Te Ki mokėjau berods 50 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 03 sausio 2012 - 14:31
QUOTE(ČAKAS @ 2012 01 03, 15:24)
Kaip kas vertina savo darbą.... thumbup.gif Turtingiems gerai tokia suma,o ne tiek turtingiems skirti kiti Mokytojai. ax.gif Kiekvienam savo....O iniciacija yra techninis dalykas...čia ne Dvasinis Mokytojas. bigsmile.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif


Man ir taip atrodo.
Siaip tai jo, ir dvasiniuose dalykuose mada moketi uz "brand'a"..
Galiausiai mus visus ismokys gyvenimas, ko nepajegs, kitam gyvenimui paliks drinks_cheers.gif
Atsakyti