Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(ČAKAS @ 2011 12 31, 16:15)
Vis mokai visus,Vaižgante...ar to prašo,ar ne,vis nerimsti....nors jau barė žmonės....


Tau turėjau tai pasakyti. Prisiminsi kada nors. smile.gif Tikiuosi, prisiminsi tada, kai dar nebus per vėlu.
Mane tada barė teisingai, nes įsikišau į tos moters DP. Pasiunčiau jai energetinę kompensaciją ir yra viskas gerai. O tai, kad tu mane smerki, čia vien tavo paties problemos...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 31, 16:26)
Tau turėjau tai pasakyti. Prisiminsi kada nors.  smile.gif  Tikiuosi, prisiminsi tada, kai dar nebus per vėlu.
Mane tada barė teisingai, nes įsikišau į tos moters DP. Pasiunčiau jai energetinę kompensaciją ir yra viskas gerai. O tai, kad tu mane smerki, čia vien tavo paties problemos...

Nesmerkiu,o gerbiu...gaila,kad nesusigaudai. wub.gif Juk visi klystame...oj,kiek klaidų pridariau. schmoll.gif Bet,kai pagalvoju...tai buvo ieškojimai ir pamokos. thumbup.gif Dabar aš nebesiblaškau tarp "stebuklingų energijų".Tiek prisiklausiau iš įvairių dėstytojų...o kai pasitikrinau savo metodu,jie ligoniukai.O mokslų daktarai,buvė medikai...gaila,kad žmonėms pavažiuoja. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 31, 15:41)
Tu kažką ne taip supranti. Mokėti nereikės. Bet ir Reiki naudojant galioja pusiausvyros dėsnis. Tai nėra energijos ėmimas tarsi iš puodo be dugno...Dugnas visada yra. Tik kartais tai nepatogu žinoti.
O su ta pagalba yra labai sudėtinga...Ne visuomet, kai tavęs prašo, turi padėti, nes kartais ta tavo pagalba būna įsikišimas į to žmogaus dieviškąjį planą...Atrodė, viskas buvo taip, kaip priklauso: žmogus tavęs paprašė, tu iš dūšios padėjai, o paskui netikėtai nuo to žmogaus pamokėlę nemalonią gavai...Anksčiau niekaip nesuprasdavau, kodėl taip būna. Reziume tokia: jei neturi galimybės žinoti, koks yra tavo DP, kito žmogaus DP, tūnok savo pelės urvelyje ir nekišk nosies į svetimus reikalus...Tada nepakenksi nei sau, ne kitam...Juk gerais norais pragaras grįstas... ax.gif

O as galvojau, kad viena didziule taisykle yra ta, jeiu tau sunku ir nezinai kaip is to isbristi, tada padek, kam yra sunkiau uz tave/ Nors nesakau, kad praktiskai ta taisykle veikia.
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 12 31, 16:58)
Nesmerkiu,o gerbiu...gaila,kad nesusigaudai. wub.gif Juk visi klystame...oj,kiek klaidų pridariau. schmoll.gif Bet,kai pagalvoju...tai buvo ieškojimai ir pamokos. thumbup.gif Dabar aš nebesiblaškau tarp "stebuklingų energijų".Tiek prisiklausiau iš įvairių dėstytojų...o kai pasitikrinau savo metodu,jie ligoniukai.O mokslų daktarai,buvė medikai...gaila,kad žmonėms pavažiuoja. doh.gif


Bėda ta, kad ligoniai esame visi, bet galinčių gydyti yra vienetai...Reiki yra geras būdas ne kitų gydymui, o savigydai...Savigydai. Gydai kitą, kai tau tai neskirta, gauni pamokas. O tas, kurį tu gydei, prie tavęs kaip vampyriukas prisisiurbia- jam davei teisę.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 31, 17:07)
Bėda ta, kad ligoniai esame visi, bet galinčių gydyti yra vienetai...Reiki yra geras būdas ne kitų gydymui, o savigydai...Savigydai. Gydai kitą, kai tau tai neskirta, gauni pamokas. O tas, kurį tu gydei, prie tavęs kaip vampyriukas prisisiurbia- jam davei teisę.

Manau,kad atsiunčiami būtent tie ,kuriems galiu padėti...šiaip Visatoje nieko nebūna. drinks_cheers.gif
O dėl vampyriukų,tai pasitikrinu ir jei neleidžiama,sakau:atsiprašau-neleidžia.Taip daugeliui atsakiau.....
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 12 31, 17:33)
Manau,kad atsiunčiami būtent tie ,kuriems galiu padėti...šiaip Visatoje nieko nebūna. drinks_cheers.gif



Nebūtinai. Kartais mūsų ego už mus nusprendžia, kad mes galim padėti. Mes kartais esam tikrinami- atsiunčiamas žmogus, kuris prašo pagalbos, ir ego nusprendžia, kad gali padėti. Padarai už žmogų jam skirtą darbą, nuimi nuo jo naštą, kurį jis turėjo nešti pats, ir gauni samčiu kakton...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 31, 17:36)
Nebūtinai. Kartais mūsų ego už mus nusprendžia, kad mes galim padėti. Mes kartais esam tikrinami- atsiunčiamas žmogus, kuris prašo pagalbos, ir ego nusprendžia, kad gali padėti. Padarai už žmogų jam skirtą darbą, nuimi nuo jo naštą, kurį jis turėjo nešti pats, ir gauni samčiu kakton...

Negaliu ginčytis-aš ne aiškiaregis ir su dievais nekalbu šiais klusimais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 12 31, 17:39)
Negaliu ginčytis-aš ne aiškiaregis ir su dievais nekalbu šiais klusimais. ax.gif


Tai ir nereikia su dievais kalbėtis, užtenka save gerai girdėti. Save, o ne protą ar ego.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 31, 17:41)
Tai ir nereikia su dievais kalbėtis, užtenka save gerai girdėti. Save, o ne protą ar ego.

Štai todėl dažnai atsisakau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 12 31, 17:49)
Štai todėl dažnai atsisakau. schmoll.gif


Čakai, pasirūpink savimi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal nezinau visu niuansu, bet cia taaaaip zmones atsiskleidzia smile.gif
Graziu ateinanciu! Ne tik zodziais, bet ir gerais darbais bei graziomis mintimis!
Atsakyti
QUOTE(oujess @ 2011 12 31, 19:06)
Gal nezinau visu niuansu, bet cia taaaaip zmones atsiskleidzia smile.gif
Graziu ateinanciu! Ne tik zodziais, bet ir gerais darbais bei  graziomis mintimis!


Tie, kurie čia šnekamės, esam pažįstami asmeniškai. Ir net ne vieną gyvenimą- ir su Čaku, ir su dinazaure, ir su tavim mane sieja karminiai ryšiai. Todėl žinoti visus niuansus tiesiog neįmanoma.
Sėdim visi toje pačioje smėlio dėžėje ir plepam... Iš šono gali ir įdomiai atrodyti ax.gif
Atsakyti