Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(vaižgantė @ 2011 09 01, 14:13)
Tu labai klysti  ax.gif Paskaityk daugiau knygų apie reiki. Aš šiuo metu jų esu perskaičius 11-a.

Na taip, tu gi visada teisi, jau buvau pamirsusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 09 01, 13:06)
Na taip, tu gi visada teisi, jau buvau pamirsusi smile.gif


Taip, teisingai.
O tu esi ta, kuri visų klausinėja.
Svarbu žinoti, kas esi smile.gif
Atsakyti
Asmenybė svarbu,bent man taip atrodo. drinks_cheers.gif O laidas būna ir aliuminis ir varinis ir t.t., mirksiukas.gif Nuo vieno mokinio rankų kūnas svyla,o nuo kito tik šyla,štai kur skirtumas.
Suskaičiavau knygas...ogi septyniolika,bet ne visos prie širdies,nes man daugiau ARJAVA ir jo draugai imponuoja...jau apsitrynusios,nes "trinu"kasdien. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
sveiki. domiuosi reiki. ar gali reiki meistras masazo metu uzsiimti reiki. siusti man energija.....be mano sutikimo?
Atsakyti
QUOTE(BRASKYTTT @ 2011 12 23, 00:01)
sveiki. domiuosi reiki. ar gali reiki meistras masazo metu uzsiimti reiki. siusti man energija.....be mano sutikimo?


Reiki masažo metu reiki meistras ir užsiima reiki. ax.gif

Turi omeny paprastą masažistą?
Jei atėjai pas jį ir paprašei padaryt masažą, jis gali pasiūlyt tau kad kartu padarys ir reiki.
Bet jei nepasiūlė arba tu nesutikai - reiki energija pati gali pradėti tekėti, jei tau jos reikia.
Tavo sutikimas oficialiai reikalingas. Tik matai, ne viskas čia taip paprasta kaip tau atrodo.
Atsakyti
QUOTE(BRASKYTTT @ 2011 12 23, 00:01)
sveiki. domiuosi reiki. ar gali reiki meistras masazo metu uzsiimti reiki. siusti man energija.....be mano sutikimo?

Gali,bet REIKI etika tai draudžia. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 12 27, 00:00)
Gali,bet REIKI etika tai draudžia. blush2.gif

Čakai, seniai matytas smile.gif
Kai parasei apie etika, prisiminiau, kad tikrai gali ir neatsiklauses, netgi didziuojasi buna tuo. Bet cia jau "asmenine", matyt, etika smile.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu apie reiki ale paskaicius posta apie energijos siuntima suintriguota likau - o ta energija gali tureti koki pavidala? nu cia apsidrausti reiktu sakyciau pasleptu pavoju akivaizdoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2011 12 27, 11:43)
Nieko nesuprantu apie reiki ale paskaicius posta apie energijos siuntima suintriguota likau - o ta energija gali tureti koki pavidala? nu cia apsidrausti reiktu sakyciau pasleptu pavoju akivaizdoje  ax.gif

Tą l.gerai paaiškina mano mokinys,fizikos m.dr.Viskas yra persunkta ta energija,tik mokėk pasiimti. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dinazaure @ 2011 12 26, 22:11)
Čakai, seniai matytas smile.gif
Kai parasei apie etika, prisiminiau, kad tikrai gali ir neatsiklauses, netgi didziuojasi buna tuo. Bet cia jau "asmenine", matyt, etika smile.gif

Taigi,pažįstam tokių asų... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 12 30, 15:03)
Tą l.gerai paaiškina mano mokinys,fizikos m.dr.Viskas yra persunkta ta energija,tik mokėk pasiimti. ax.gif



Čakai, o kai tas tavo mokinys fizikas nueina į maximą, kurioje visko pilna, ar jam duoda ten ką nors už dyka? Jei ims nemokėdamas, tai bus vagystė. Tai kaip čia su energijomis? Ar niekada nekilo toks klausimas?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 30, 16:42)
Čakai, o kai tas tavo mokinys fizikas nueina į maximą, kurioje visko pilna, ar jam duoda ten ką nors už dyka? Jei ims nemokėdamas, tai bus vagystė. Tai kaip čia su energijomis? Ar niekada nekilo toks klausimas?

Nesupratai,ką norėjau pasakyti... schmoll.gif O dabar aš nesuprantu,prie ko čia vagystė...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 30, 17:42)
Čakai, o kai tas tavo mokinys fizikas nueina į maximą, kurioje visko pilna, ar jam duoda ten ką nors už dyka? Jei ims nemokėdamas, tai bus vagystė. Tai kaip čia su energijomis? Ar niekada nekilo toks klausimas?


Ir vel Vaizgantei Maxima prie sirdies:) Tik sikart, pasirodo, reikistai turetu buti kaip maximininkai, kurie baudzia uz vagystes, tai yra reiki sistema baustu, nes energija viena kryptim nuteketu, atseit..
O man , atrodo, kad vargstanciam galima kreiptis ir i Raudonaji Kryziu, nebutina vogti, ypac uzsienyje populiaru.. Ir nieko, pamaitins, zaizdas uzlopys, drabuziuka ides.. Nuosirdesni darbuotojai dziaugsis besisypsancio varguolio "aciu"..
Taip kad reikistas gal kartais ir kaip Raudonojo Kryziaus atstovas gali pabuti, ne tik kaip Maximos valdytojas;)
Atsakyti