Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

Kaip supratau, i Dalios Braziulytes Meistro-Mokytojo seminara uzsiregistravus telefonu, po pokalbio-interviu galima atvykti ir gauti iniciacija be jokio isankstinio pazindinimosi?
Atsakyti
Žinoma,pas Dalią galima,tik man kaip ir nebereikia,nes pats jau mokytojauju ir turiu daug gerų mokinių,tikrai stiprių.Čia manau,ne kainoje ar seminaro"ištempime"esmė,o tolesniame mokinio darbe...o Mokytojas davė iniciaciją ir ...viso gero,jei jis nelieka dvasiniu Mokytoju. bigsmile.gif Aš duodu iniciaciją tik tada,kai man leidžiama,bet tai jau labai asmeniška... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 08 31, 19:38)
Žinoma,pas Dalią galima,tik man kaip ir nebereikia,nes pats jau mokytojauju ir turiu daug gerų mokinių,tikrai stiprių.Čia manau,ne kainoje ar seminaro"ištempime"esmė,o tolesniame mokinio darbe...o Mokytojas davė iniciaciją ir ...viso gero,jei jis nelieka dvasiniu Mokytoju. bigsmile.gif Aš duodu iniciaciją tik tada,kai man leidžiama,bet tai jau labai asmeniška... schmoll.gif


Va būtent- kai kuriems duodi iniciaciją, o jie neranda laiko pilnai perimti mokymo, nes manosi viską žiną, moką ir labai savarankiški ir tuoj pradeda kitus mokyti. ax.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad mes nesusikalbame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 08 31, 20:54)
Man atrodo, kad mes nesusikalbame smile.gif


Dinazaure, mano paskutinis postas buvo skirtas ne tau, o kam- pats turėtų suprasti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 31, 22:57)
Dinazaure, mano paskutinis postas buvo skirtas ne tau, o kam- pats turėtų suprasti.  ax.gif

O kam skirtas? smile.gif
Taip saknt..nepraleidi progos pasiguost ir primint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dinazaure: 31 rugpjūčio 2011 - 21:13
QUOTE(dinazaure @ 2011 08 31, 21:08)
O kam skirtas? smile.gif
Taip saknt..nepraleidi progos pasiguost ir primint smile.gif


Mano sąraše- 128 reikistai. Taigi patirčių turiu visokių- ir gražių, ir negražių... ax.gif
Atsakyti
Ko gero Mokytoją tiksliausiai gali įvertinti mokiniai,o ne jo Mokytojas,kuris nėra dvasinis Mokytojas... ir aplamai,kaip galima kažkaip vertinti kitą žmogų,nes nežinome kas jo viduje.. blush2.gif Čia tik mano nuomonė,o ne teiginys.Valter Liubek rašo,kad kai kada 1-o lygmens mokinys gali dirbti stipriau už "seną" Mokytoją. wub.gif ,nes jis labai daug dirba,o ne tik mokytojauja.Ir tobulėti pradedantieji stengiasi daugiau,o ne "guli ant laurų".Čia aš niekam netaikau,tik daug kur radau tokią nuomonę... mirksiukas.gif
Atsakyti
Cakai, dekui uz nuomone, tik nelabai supratau pirmo sakinio pimos dalies...kas cia ka vertina smile.gif Mokytojas yra toks koks yra. Mokinys pats ji pasirenka. Ir jei del kazokios priezasties musu netenkina jo tolesnis mokymas, ieskome kazko kito. Arba kuris finansiskai parankesnis smile.gif
Ka jusu manymu reiskia "dirba stipriau" ?
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 09 01, 10:44)
Ka jusu manymu reiskia "dirba stipriau" ?


Reiki seanso rezultatai labiau priklauso nuo jį darančiojo asmenybės, o ne nuo to, kiek žmogus turi pakopų...Kiekvienas atsinešame skirtingą patirtį/įdirbį jau gimdami.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 09 01, 13:46)
Reiki seanso rezultatai labiau priklauso nuo jį darančiojo asmenybės, o ne nuo to, kiek žmogus turi pakopų...Kiekvienas atsinešame skirtingą patirtį/įdirbį jau gimdami.

Asmenybe aisku kazkiek turi reiksme. Bet tikrai ne nuo jos priklauso tie rezultatai, bent jau ne "labiau". Nepamirskim - reikistai tik energijos laidininkai. Nebent kalbama ne apie Reiki, o daugiau apie kitokias praktikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dinazaure: 01 rugsėjo 2011 - 11:56
QUOTE(dinazaure @ 2011 09 01, 11:55)
Asmenybe aisku kazkiek turi reiksme. Bet tikrai ne nuo jos priklauso tie rezultatai, bent jau ne "labiau". Nepamirskim - reikistai tik energijos laidininkai. Nebent kalbama ne apie Reiki, o daugiau apie kitokias praktikas.


Tu labai klysti ax.gif Paskaityk daugiau knygų apie reiki. Aš šiuo metu jų esu perskaičius 11-a.
Atsakyti