Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(Bobas!!! @ 2011 08 02, 19:07)
Jus nieko neturite...Galite ir neaiskinti nieko...Man tai ir taip viskas aisku...Sau galite pameginti atsakyti i tuos klausimus))) ir tai bus labai dziugu, jei pavyks


Mes išties nieko neturime, nes energijos eina per mus. Mes apskritai nieko neturim, nes mums niekas čia nepriklauso, kaip ir bet kuriam svečiui, užėjusiam į Šeimininko namus...O kai neturi, tai ir neprisiriši...Prie savo žinojimo taip pat...
Atsakyti
Yra toks kūrinys:vargas dėl proto...taip ir vargstame su tuo neklusniu proteliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 20:03)
Ir jaučiu, ir matau. Pamenu, kartą mano sūnus pasakė: iš tavo rankų teka baltos dvasios.
Su vaikais viskas paprasta- jie tiki tuo, ką mato, ką jaučia. O suaugėliams sunku, nes jiems viską reikia pačiupinėti, reikia mokslininkų įrodymų ir t.t.



mano dukra pirmakart pabande pamedituoti ir apturejo astraline kelione (pasiskaicius apie tai, ka ji pasakojo, supratau). aisku vaikas issigando, netiketa jai buvo. bet stai kas yra svari nesutersta siela ir nesusireiksmines ego.

o tie visokie "as geresnis", "ne, as uz tave geresnis" yra kvailoka. ir palatos numeris nera tas baisiausias dalykas gyvenime.
Atsakyti
Taip,mūsų EGO daug daro.Kai pagalvoji,kam žmogui aiškinti,jei jam to nereikia.Arba dar nereikia,arba jau nereikia.. doh.gif O mes vis ant to grėblio...o kai jau guzas,tada pagalvoji:o ką čia aš darau? blush2.gif
O dėl REIKI,tai vakar žmonelei širdelė sulapatavo,o ji medikė skeptikė,bet po REIKI viskas greit susitvarkė.Sakykim,kad tai savaime. mirksiukas.gif ,bet šiandien jau nori pakartoti,sako-blogiau tikrai nebus wub.gif
Smulkmena,bet malonu,kai kažką gali padėti ax.gif
Atsakyti
Vel kazkoks surmulys perejo per tema smile.gif
Smagu, kad bent Bobui VISKAS aisku... Man tai daznai atvirksciai - kuo daugiau suzinau, tuo labiau neaisku atrodo smile.gif Tu paslapciu ir zinojimo atrodo per visa gyvenima neišsemsi. Bet kiekvienam vis kitaip buna smile.gif
Atsakyti
Taip,atradimai su kiekviena diena.O sužinoti skeptiko nuomonę visai neblogai,tik kad jis labai žiauriai piktas,kaip mano katinukas,kai nenori bendrauti schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki
o gal galetumete parekomenduoti reiki meistra/kursus? Laukciau nuomoniu AZ 4u.gif aciu (galima ir forume viesai) Tiesa, maza smulkmena - esu is Marijampoles.. Bet galeciau nuvykti i kt miesta.
Atsakyti
Nieko keisto.. smile.gif
Kuo mazesnis pasirinkimas, tuo geriau 4u.gif
As ne siaip parasiau savo gyvenama vietove (asmeniniais sumetimais aisku noreciau gauti mokytoja is sio miesto..) Kol kas aciu
Atsakyti
Jei REIKI Mokytojas tikrai atlieka savo "pareigas",tai vyksta ten,kur kviečia. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 08 16, 10:06)
Jei REIKI Mokytojas tikrai atlieka savo "pareigas",tai vyksta ten,kur kviečia. thumbup.gif  wub.gif


Na taip, jei mokinys kelionės išlaidas padengia hihihi.gif
Atsakyti
Dar viena auka rado peckeliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(superis @ 2011 08 16, 14:08)
Dar viena auka rado peckeliai biggrin.gif


Dar vienas nicas ax.gif
Atsakyti