Įkraunama...
Įkraunama...

Reiki visiems

QUOTE(dinazaure @ 2011 08 01, 14:47)
Jei atvirai, jusu jumoras man ne visada suprantamas smile.gif Bet jei visas i Mokytoja, tai gal taip ir turi buti smile.gif Tas pajuokavimas su palatos numeriu ir pan. ne visai korektiskas. Tai ir nejuokingas. Bet tai tik mano nuomone.


Taip, mano pajuokavimas buvo ne visai korektiškas. Tiek, kad ezoterikams pabūvoti pas tam tikros krypties gydytojus yra vos ne norma, nes pastoviai vaikščiojama skustuvo ašmenimis. Niekada nežinai, kad nukrisi, kada įsipjausi.
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 08 02, 11:51)
Kai keblu su jumoru,keblu ir su supratimu ir su taip vadinamu pažengimu,bet kiekvienam savo,kaip ir su REIKI pakenkimu.Viena močiutė kaime taip pat REIKI labai bijo.. schmoll.gif O dėl palatos,tai jeigu žmogus ne ten,tai ko čia įsižeisti,o jei ten,tai tuo labiau.. biggrin.gif Mane tik stebina kai kieno per didelis "rimtumas".Taip tikrai iki palatos netoli schmoll.gif Atsiprašau,jei kas įsižeidė...juk įsižeidimas,tai ne to kuris sako kažką problema,o to, kuris pagal savo supratimą priima... blush2.gif
Nežinau,ar čia yra tokių,kas supras,ką parašiau,bet turiu vilties.. thumbup.gif
O kad yra "žmogiukų",kurie daug košės suvalgė,tai gerai.. thumbup.gif ,tik ta košė....nuo vienos užkietėja,nuo kitos paleidžia g.gif Čia reikia atsargiai,kad neapsirikti,kaip ir su REIKI,nes kaip supratau,kažkam kenkia,o kitiems -gerai drinks_cheers.gif Kad kenkia,tai įdomus atvejis,nes matyt pakėlė visas "šiukšles"žmoguje,bet tai išsivalo...per 21dieną,bet žmones tai gąsdina,ypač,kai jie kažko labai bijo,kad kas nesužinotų. verysad.gif


Na papasakokite apie savo reiki siek tiek. Jus jauciate tas energijas? Jus jas matote? kurias leidziate? Jus jas leidziate ar kazkas kitas? Jei kazkas kitas tai kas jis? Kaip ji galima pavadinti? Kaip jis atrodo? Jus ji matote?
Atsakyti
Na,nesureikšminkime taip visko,o tai visai nusibaigsime,kaip sakė vienas pažįstamas doh.gif Visi kažkada buvome kažkokiose palatose,nes matyt to reikėjo kad būtų laiko pagalvoti,o tai vis skubame,pykstame biggrin.gif Kad reikistų gaila žmogui,tai puiku,nes jis matyt stipriai pažengęs...ką čia jam REIKI,tik gerai nepamiršti,kad protas ne barzdoje,o galvoje doh.gif Be to yra žmonių,kurie greitai įsisavina mokslus,o kitiems ir gyvenimo neužtenka.Kaip Japonijoj,kai kurie reikistai greitai viską įsisavina,o kiti taip ir lieka mokiniais visą gyvenimą. unsure.gif verysad.gif SĖKMĖS TOBULĖJANT wub.gif
Apie REIKI daug knygų parašyta,kam įdomu-pasiskaitys,o aš sunkią,labai sunkią ligą sutvarkiau su REIKI,todėl gal ir mokinių medikų turiu ne vieną ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČAKAS: 02 rugpjūčio 2011 - 18:04
QUOTE(Bobas!!! @ 2011 08 02, 17:53)
Na papasakokite apie savo reiki siek tiek. Jus jauciate tas energijas? Jus jas matote? kurias leidziate? Jus jas leidziate ar kazkas kitas? Jei kazkas kitas tai kas jis? Kaip ji galima pavadinti? Kaip jis atrodo? Jus ji matote?


Ir jaučiu, ir matau. Pamenu, kartą mano sūnus pasakė: iš tavo rankų teka baltos dvasios.
Su vaikais viskas paprasta- jie tiki tuo, ką mato, ką jaučia. O suaugėliams sunku, nes jiems viską reikia pačiupinėti, reikia mokslininkų įrodymų ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 08 02, 17:59)
Na,nesureikšminkime taip visko,o tai visai nusibaigsime,kaip sakė vienas pažįstamas doh.gif Visi kažkada buvome kažkokiose palatose,nes matyt to reikėjo kad būtų laiko pagalvoti,o tai vis skubame,pykstame biggrin.gif Kad reikistų gaila žmogui,tai puiku,nes jis matyt stipriai pažengęs...ką čia jam REIKI,tik gerai nepamiršti,kad protas ne barzdoje,o galvoje doh.gif Be to yra žmonių,kurie greitai įsisavina mokslus,o kitiems ir gyvenimo neužtenka.Kaip Japonijoj,kai kurie reikistai greitai viską įsisavina,o kiti taip ir lieka mokiniais visą gyvenimą. unsure.gif  verysad.gif SĖKMĖS TOBULĖJANT wub.gif


Kur dingo visas jusu gudrumas? I elementarius klausimus nesugebate atsakyti? Nezinote kas ten per energijos eina per jus kai aktivuojate tuos simbolius? o_O is kur jos eina? Kas jas leidzia? Gal manote kad jas leidzia pats Dievas per jus? Ir gydo zmones? smile.gif Jus bent jau matote tas energijas? Ar net nejauciate? o_O Tai tada apie ka jus isvis galite pakalbeti apart to kad fludinate cia?
Atsakyti
Dėl mokslininkų....turiu prašymą inicijuoti į REIKI vieną profesorių fiziką.Jis viską žino ir supranta,kad viskas yra energija,šviesa,bet nori pajausti tai per REIKI.Jam įrodymų nereikia g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 02, 18:03)
Ir jaučiu, ir matau. Pamenu, kartą mano sūnus pasakė: iš tavo rankų teka baltos dvasios.
Su vaikais viskas paprasta- jie tiki tuo, ką mato, ką jaučia. O suaugėliams sunku, nes jiems viską reikia pačiupinėti, reikia mokslininkų įrodymų ir t.t.


Tai papasakokite kaip jus suprantate...Kas tai per energijios? Is kur jos eina? Kas jas leidzia? Jus matote ta saltini is kur jos eina? Kaip jus gydote? Pasakote energijos eikit tel kur labiausiai reikia ir jos eina pacios manote? smile.gif Kaip manote kas jas nukreipia ten kur reikia?
Papildyta:
Tai va brangieji, Kol neturite normaliu atsakymu i elementariausius klausimus, kol nematote visko kas vyksta, nematote is nesuvokiate ka jus darote, kas vyksta, paprasyciau labai daug nesipusti smile.gif Pabukite geriau tykiai)))
Atsakyti
Tiek to,stovime ant skirtingų laiptų pakopų,todėl ir nesusikalbame schmoll.gif ATE biggrin.gif
Tai kaip natos.Jei jų nesupranti,muzika tavo ausyse neskamba,nors ir turi klausą...taip ir su REIKI simboliais gydant...jei susigaudote,apie ką aš čia rašau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČAKAS: 02 rugpjūčio 2011 - 18:39
QUOTE(ČAKAS @ 2011 08 02, 18:35)
Tiek to,stovime ant skirtingų laiptų pakopų,todėl ir nesusikalbame schmoll.gif ATE biggrin.gif


Taip. Tikrai ant skirtingu....Tik jus manote, kad as stoviu zymiai zemiau nei jus, nes as neuzsiimu reiki, o jus uzsiimate smile.gif
Dar norite pakalbeti apie tai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bobas!!!: 02 rugpjūčio 2011 - 18:37
Jūs perdaug susijaudinęs,BOBAI,todėl tam kartui užteks....kiekvienam savo,kaip sakydavo mano draugas Vytautas Lapėnas A\A.PUIKUS ŽMOGUS BUVO. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ČAKAS @ 2011 08 02, 18:09)
Dėl mokslininkų....turiu prašymą inicijuoti į REIKI vieną profesorių fiziką.Jis viską žino ir supranta,kad viskas yra energija,šviesa,bet nori pajausti tai per REIKI.Jam įrodymų nereikia g.gif  biggrin.gif


Esu davus dvi iniciacijas fizikui mokslininkui. Jam viskas buvo aišku.
Papildyta:
[quote=Bobas!!!,2011 08 02, 18:22]
Tai papasakokite kaip jus suprantate...Kas tai per energijios? Is kur jos eina? Kas jas leidzia? Jus matote ta saltini is kur jos eina? Kaip jus gydote? Pasakote energijos eikit tel kur labiausiai reikia ir jos eina pacios manote? smile.gif Kaip manote kas jas nukreipia ten kur reikia?

Gydymui naudoju ne reiki, o bioenergetiką ir spalvotą praną.
Kodėl kažką turėčiau aiškinti? Siūlau pirma nusiraminti. Neramus protas negali suprasti.
Atsakyti
[quote=vaižgantė,2011 08 02, 18:54]
Esu davus dvi iniciacijas fizikui mokslininkui. Jam viskas buvo aišku.
Papildyta:
[quote=Bobas!!!,2011 08 02, 18:22]
Tai papasakokite kaip jus suprantate...Kas tai per energijios? Is kur jos eina? Kas jas leidzia? Jus matote ta saltini is kur jos eina? Kaip jus gydote? Pasakote energijos eikit tel kur labiausiai reikia ir jos eina pacios manote? smile.gif Kaip manote kas jas nukreipia ten kur reikia?

Gydymui naudoju ne reiki, o bioenergetiką ir spalvotą praną.
Kodėl kažką turėčiau aiškinti? Siūlau pirma nusiraminti. Neramus protas negali suprasti.
[/quote]

Jus nieko neturite...Galite ir neaiskinti nieko...Man tai ir taip viskas aisku...Sau galite pameginti atsakyti i tuos klausimus))) ir tai bus labai dziugu, jei pavyks
Atsakyti